Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

VISTA - adoptowana :)

niestety FREJA wróciła z adopcji :( nie dogadała się z psim rezydentem (nie wiem, w którym była przyczyna), więc państwo mądrzejsi tym razem przyjechali ze swoim psem i wzięli coś innego (nie ze strony) po wzajemnym zapoznaniu ogonów. Więc niech im będzie wybaczone.
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,

Nie mam więcej miejsca na ogłoszenia z olx. Sprawdźcie proszę czy wszystkie niżej wymienione psiaki są jeszcze w schronie, bo jeśli nie, zwolni się miejsce na kolejne ogłoszenia. Założę też nowy adres na kolejne.

 

Na moim koncie ogłoszenia na olx mają:

 

Rita, Tykwa, Bambus, Krawat, Muppet, Talon, Koral, Cypis, Melon, Bryza, Dior, Aisza, Baster, Bonita, Grom, Harley, Frodo, Szlufka, Arion, Pan Kuleczka, Tamira, Harpun, Tundra, Pstryczek, Dolar, Dakar, Malwa, Tymek, Figa, Haker, Morus, Gucio, Szeryf, Bakcyl, Karlik, Neon, Pompon, Kawa, Kajtuś, Neron, Samson, Pokrzywa, Wala, Bobik, Pajda, Kubuś, Blue, Mieszko, Biedronka.

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko dobrze pójdzie i Ciapek będzie już w domku w piątek, to będę zabierac na jego miejsce Blue. :) na razie nic nie piszę, bo nie chcę zapeszać, ale jest szansa, że Ciapek (Odys) zamieszka z super rodzinką pod Zieloną Górą :)

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko dobrze pójdzie i Ciapek będzie już w domku w piątek, to będę zabierac na jego miejsce Blue. :) na razie nic nie piszę, bo nie chcę zapeszać, ale jest szansa, że Ciapek (Odys) zamieszka z super rodzinką pod Zieloną Górą :)

 

Oczywiście, że NIC nie piszesz - a my NIC nie czytamy - żeby nie zapeszać :)

 

Maja, za Blue to cię wycałuję, jak się kiedyś jakimś cudem spotkamy (no i za Odysa vel Ciapka masz u mnie zaległe wycałowanie).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:))) na razie byleby do piątku!!!!! wszystko opisane jest na wydarzeniu Ciapka, a ja dam znać, jak już będzie na miejscu :)

 

Kinga, buziaki wirtualne przyjęte :) 

 

mam teraz mnóswto na głowie, ale cały czas jestem z Wami i ślędzę jak Wam super idzie!!! 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,

Nie mam więcej miejsca na ogłoszenia z olx. Sprawdźcie proszę czy wszystkie niżej wymienione psiaki są jeszcze w schronie, bo jeśli nie, zwolni się miejsce na kolejne ogłoszenia. Założę też nowy adres na kolejne.

 

Na moim koncie ogłoszenia na olx mają:

 

Rita, Tykwa, Bambus, Krawat, Muppet, Talon, Koral, Cypis, Melon, Bryza, Dior, Aisza, Baster, Bonita, Grom, Harley, Frodo, Szlufka, Arion, Pan Kuleczka, Tamira, Harpun, Tundra, Pstryczek, Dolar, Dakar, Malwa, Tymek, Figa, Haker, Morus, Gucio, Szeryf, Bakcyl, Karlik, Neon, Pompon, Kawa, Kajtuś, Neron, Samson, Pokrzywa, Wala, Bobik, Pajda, Kubuś, Blue, Mieszko, Biedronka.

 

Bambus, Talon, szlufka, pompon, Samson, Biedronka....mają u mnie olx. Wstawiałam nawet linki do tych ogłoszeń, ale widać nikt moich wpisów nie czytał....

Link to comment
Share on other sites

Bambus, Talon, szlufka, pompon, Samson, Biedronka....mają u mnie olx. Wstawiałam nawet linki do tych ogłoszeń, ale widać nikt moich wpisów nie czytał....

 

Kiyoshi już kiedyś to wyjaśniałyśmy, Nutusia modyfikuje teksty do ogłoszeń więc nie ma ryzyka, że drugie ogłoszenie zostanie skasowane. A im więcej ogłoszeń tym lepiej (olx to popularny portal) więc myślę, że nie problemu :) Większość psów ma tam po dwa ogłoszenia - jedno z tekstem oryginalnym robione przez Ciebie, mnie albo Ayam i drugie z tekstem zmodyfikowanym przez Nutusię :) To świadomy i zamierzony zabieg ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,

Nie mam więcej miejsca na ogłoszenia z olx. Sprawdźcie proszę czy wszystkie niżej wymienione psiaki są jeszcze w schronie, bo jeśli nie, zwolni się miejsce na kolejne ogłoszenia. Założę też nowy adres na kolejne.

 

Na moim koncie ogłoszenia na olx mają:

 

Rita, Tykwa, Bambus, Krawat, Muppet, Talon, Koral, Cypis, Melon, Bryza, Dior, Aisza, Baster, Bonita, Grom, Harley, Frodo, Szlufka, Arion, Pan Kuleczka, Tamira, Harpun, Tundra, Pstryczek, Dolar, Dakar, Malwa, Tymek, Figa, Haker, Morus, Gucio, Szeryf, Bakcyl, Karlik, Neon, Pompon, Kawa, Kajtuś, Neron, Samson, Pokrzywa, Wala, Bobik, Pajda, Kubuś, Blue, Mieszko, Biedronka.

Nutusiu,

nie mamy informacji, aby któryś z tych powyższych został adoptowany.

Czyli zakładamy, że wszystkie są.

Link to comment
Share on other sites

im więcej ogłoszeń ma dany pies, tym większa szansa, że ktoś go wypatrzy

może uporządkujmy na jakie obszary robimy ogłoszenia. Ja robię wszystkie ogłoszenia na:

alegratka - woj. warmińsko-mazurskie, Radysy
olx - woj. warmińsko-mazurskie, Radysy
lento - woj. pomorskie, Gdańsk
gumtree - woj. warmińsko-mazurskie, Pisz
przygarnijzwierzaka - woj. warmińsko-mazurskie, Olsztyn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...