Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

 

Pamiętam słowa Nutusi-trrzeba myśleć pozytywnie.
Ale ......... myśląc pozytywnie mam stracha o te "przesunięcia"

 
Nie bój się :) Obecnie jest pewien odpływ psów z Radys - gminy podpisuja umowy z innymi schronami. Kilkadziesiąt psów zyska nowe życie :)
Link to comment
Share on other sites

 

Gorzej, gdy przetarg wygrało jakieś schronisko, które zaoferowało jeszcze niższe koszty utrzymania psów niż Radysy - wtedy... nawet nie chcę myśleć co się z tymi psami dzieje :(

Nie ma takiego schroniska, wierz mi...
I większość gmin nie musi robic przetargów - wystarczy zapytanie o cenę.
Link to comment
Share on other sites

Suemi - dzięki Tobie dziś jest piękny dzień! :) Aż się wierzyć nie chce, że niektóre gminy - sama nie wiem - poszły po rozum do głowy? Serce ich ruszyło? Wierzyć się nie chce, że dobrowolnie chcą wydać na psy więcej pieniędzy! Ale z całych sił staram się pozostać optymistką... Teraz najważniejsze, żeby 18go był transport do Wwy, bo 3 psiaki mają zapewnione miejsca w DT!

Link to comment
Share on other sites

Miło, że mogłam komuś humor poprawić.
U mnie w domu pusto się zrobiło jak mi moja Miniusia odeszła. Chorowała na mielopatię, a zmarła na wylew...przewrotność losu...i do tego w Wigilię...ot taki prezent :(
Teraz Timbunia osładza nam życie.

Link to comment
Share on other sites

Miło, że mogłam komuś humor poprawić.
U mnie w domu pusto się zrobiło jak mi moja Miniusia odeszła. Chorowała na mielopatię, a zmarła na wylew...przewrotność losu...i do tego w Wigilię...ot taki prezent :(
Teraz Timbunia osładza nam życie.

 Wyrazy współczucia :( .

Ja sama się przekonałam, że najlepszym lekarstwem na śmierć ukochanego psa, jest przygarnięcie następnego ukochanego psa. Każdy będzie inny i każdy - najbardziej kochany :)

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy " Psom z Radys" za dokonanie czegos co mozna porownac z cudem, za dokonanie rzeczy prawie niemozliwych, nie do ogarniecia, nie do opisania a jednak wypowiedziane jednym slowem..... CUD.....mial byc inny pies, piekniejszy, z dlugim wlosem....wierzycie w przeznaczenie....ja tak....tak mialo byc.....Krasnal spi slodko na swoim poslaniu, najwieksza przylepa jaka widzialam w zyciu a zyje juz dlugo....

jeszcze raz dziekujemy za prace jaka wkladacie w ratowanie pieskow i cieszymy sie bardzo ze tyle z nich, dzieki Waszej pomocy znalazlo swoje trzecie zycie...

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy " Psom z Radys" za dokonanie czegos co mozna porownac z cudem, za dokonanie rzeczy prawie niemozliwych, nie do ogarniecia, nie do opisania a jednak wypowiedziane jednym slowem..... CUD.....mial byc inny pies, piekniejszy, z dlugim wlosem....wierzycie w przeznaczenie....ja tak....tak mialo byc.....Krasnal spi slodko na swoim poslaniu, najwieksza przylepa jaka widzialam w zyciu a zyje juz dlugo....
jeszcze raz dziekujemy za prace jaka wkladacie w ratowanie pieskow i cieszymy sie bardzo ze tyle z nich, dzieki Waszej pomocy znalazlo swoje trzecie zycie...

Pani Wiesiu, to my dziękujemy za to, że dała Pani Krasnalowi trzecie życie

10422931_333745530146002_639002613181604
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...