Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

42 minut temu, Kate1205 napisał:

A to musze zobaczyć bo ja same liscie papai mu zaparzam. Chcialam mu dawac siemię lniane bo podobno dobre na raka, ale wyczytałam na opakowaniu ze z opioidami nie można a on bierze bunundol :(

No to dobrze, bo to herbata  liści papai .

Co do zdjęcia to nie mam pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

ta bułka przy łopatce:

RTG_narosl%20na%20opatce_2_zps5fgbeeju.p

może znacie kogos madrego, kto by to stwierdził czy to może być cos innego?

na wizyte do onkologa czeka się miesiąc, a ja nie mam tyle czasu. A poza tym nie będę psa ciagnac do warszawy, bo bez pacjenta to lekarz nie chce powiedzieć. Przeciez pacjent nie jest przezroczysty, a rtg dużo mowi. Wiadomo więcej powie tomografia, tylko Muffin z chorym sercem może już nie znieść narkozy

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze zdjęcia łapy: jeden całkowicie amputowany palce (po prawej patrząc na ekran) jest podobno w porządku, przerzuty nastąpiły na następnym częściowo amputowanym palcu i kolejnym?

Pewnie tak niestety jest, ale jakby na łopatce to nie był rak, to bym mu amputowała jeszcze to co chore i może by jeszcze trochę pożył.

Nadgarstek_po%20amputacji_1_zpseusporv0.

Link to comment
Share on other sites

Ale on jest chirurgiem szczękowym, od głowy i czaszki. Sama nie wiem. W Kielcach dwóch lekarzy powiedziało mi, że to rak ale to nie onkolodzy. Niestety mój lekarz jest dobry, ale w tym przypadku chciałabym aby się mylił. Teraz się zmieniło i Muffina boli łapa bez palców (tam nie mam wątpliwości raczej ze to rak), ale łopatka wcześniej go bolała bardzo, bo jak się go podnosiło to ze piszczał, a teraz tak jakby mniej, stad pojawiła się moja watpliwosc, a może to jednak nie rak na łopatce? bo wtedy to zmienia postac rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co te zdjęcia są trochę kiepskiej jakości,ale byłabym skłonna powiedzieć że w tym jednym częściowo zostawionym paliczku jest niestety raczydło.Natomiast w łopatce to nie wiem co to.Na ogół jak jest rak w kościach to wygląda jak ubytek.Jak by w pewnym momencie brakowało w środku kawałka kości a przy tak wykonanym zdjęciu to trudno powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Byłam jeszcze u innego lekarza wprawdzie nie onkolog, ale przypomniałam sobie ze robi specjalizacje z radiologii-niestety potwierdzil, ze takie obłoczki przy kosci to rak :( wiec już nie mam nadziei. Było już bardzo zle-i ciagle myśli, ze jutra już nie będzie. Poszlam z nim do tego lekarza co pisałam ze robi specjalizacje z rtg-dostal inne leki, antybiotyk (bo cos się panu doktorowi nie podobalo) i witaminy-troszkę się poprawilo, ale teraz steryd kazal odstawić i została paliacja. Zupelnie się nie mogłam pozbierać, kompa wcale nie wlaczalam. Kazal tez odstawić immuactiv bo podobno tego typu leki sa potrzebne przy chemii a jak chemii nie dostaje bo lepiej nie dokarmiać raka. Dostaje mieso, karme royal i zoltko jak pisala Watacha, boje się tez dac papaje bo on już w zasadzie przestal jesc i z tydzień walczyłam żeby zaczal-dostaje neopankratyne, ranigast,2 razy dziennie lacidofil. Porcje mu podzieliłam na 3 lub 4 razy dziennie bo nie jest w stanie dużo zjeść na raz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...