Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

Mondy i koty... gania za kotami i tak się cieszy ze hej. na razie w lekkim kagańcu, bo wcześniej to probowal przetracic kotka. Gorzej bo labek się zrobil zazdrosny o koty i warczy na Mondiego jak ten przemierza dom za kociskami. A jak kot się schowa a Mondy czatuje to labek Mondiego odgania od kota. Labkowi się wydaje ze koty jego i juz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas nie dobre wieści, bo kolejny pies chory na serce, w sobotę wet dał zastrzyki, no i wprowadził furosemid. Psina całe życie spędził na pustej, zamkniętej działce. Dwa lata temu załatwiliśmy wszystko legalnie i jest nasz, ma dobry dom, ale stare anginy wychodzą...

Link to comment
Share on other sites

Muffin dostal ataku bolu brzucha, odezwala się stara sprawa z trzustka-dalam nospe, kreon, epumisan. Nie ma w aptekach lipankea, a jak na zlosc mój lekarz który wyprowadzil Muffina z chorej trzustki jest zagranica i nawet nie pamiętam ile tej nospy można dac? dzwoniłam do innego weta powiedział ze dla psa 20 kg to tylko 2 razy na dobe nospa 40mg. pamiętam ze kiedyś chyba więcej dawałam ale nie pamiętam ile

Link to comment
Share on other sites

dałam nospę 2 tabletki w odstępie 8 godz. i dziś też dam. A tu biłam się z myślami, co przy takim bólu brzucha zrobić z lekami nasercowymi  i na tarczycę-dałam późnym wieczorem.

nie spałam pół nocy, a dziś od rana do wieczora w pracy. Bałam się go zostawić, więc Piotr wziął urlop, ale jutro już do pracy musi iść, więc trochę będzie sam w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...