Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

Czoki będzie miał na imie zamiast Czaki bo Czaki kojarzy się ze wstretna laleczka Czaki, zmiana nieduza a brzmi lepiej. Czokus tak od czekolady. Muffin - nadałam mu imię jak jeszcze nie było w naszym kraju Muffinków, bardzo mi się podobało i podoba. Czoko też brzmi ładnie. Bardzo jesteśmy zadowoleni, to świetny pies i bardzo mądry. Dzis rano jak mala się obudziła pobiegł do jej pokoju wparował na łóżko i się przytulił, ten straszny pies. Zrobiliśmy zdjęcie zamieszczę jak piter wroci bo zabrał telefon. Jutro zostanie pierwszy raz sam bo trzeba do pracy iść i pewnie będzie wył i piszczał, bo jak któreś z nas się oddali to właśnie tak robi, ale damy radę. Pani Dorota wiele go nauczyła, więc kulturę osobistą ma wysoką. Moniko, Pani Doroto Bardzo dziękujemy!!! Wasza praca jest nieoceniona! 

Link to comment
Share on other sites

Cudowny, kochany pies, nie da sie go nie kochac. Jest bardzo wesoly, ogon chce mu sie urwac z radosci. Dobrze mu u nas-jest glaskany bardzo duzo, zadnych warczen-on sie tych ludzi po prostu bal. Jest niesamowity- biegnac od razu sie wyklada do glaskania na plecy. Bede musiala go z kotami przyzwyczaic, bona poczatku nic im nie robil bo sie bal, ale od wczoraj czuje sie juz pewnie i jakis kot nie bedzie mu tu rzadzil wiec pogoni-ale damy rade. Dzis zostal sam pierwszyraz- zostawilam go w pokoju do remontu, aby nie zdrapal -z miska mieska-jak zjadl tak jak przewidywalam plakal strasznie, ale jak wrocilam to radosc byla wielka. W ogole jak ktos z domowinkow wraca do domu to on sie tak cieszy jakby byl z nami cale zycie.

Dzis zamieszcze, bo znow piter zabral ta komorke. 

Link to comment
Share on other sites

Co mozna zrobic wstepnie przy brzydkim zapachu z pyszczka? Czokusiowi dosc intensywnie pachnie z pyska, a ja mam uraz po Mondim, po prostu sie o niego boje. Wszystkim moim psiakom nie pachnie fiolkami, ale z drugiej strony psiak ledwo sie zaczyna przyzwyczajac a ja bym juz mu w zebach grzebala. Pewnie do paszczy nie da sobie zajrzec po dobroci, a na razie nie chce go stresowac,bo u weta to pewnie tylko w narkozie.

Link to comment
Share on other sites

udalo mi sie zobaczyc przednie zeby i jednego gornego kla, sa przebarwione ale nie jest zle, musze jeszcze zobaczyc trzonowe-tak to sie u psa nazywa? Zeby to tylko byl kamien, no nic bedzie mial biedak przejscia u weta, ale mus to mus-paszcza musi byc zdrowa. Malawaszko kiedy mniej wiecej umowic go na zabieg? Swoja droga to jakas masakra z tym kamieniem na zebach-u mnie psy na bardzo dobrych drogich karmach i wszystkie co jakis czas zeby do czyszczenia. Chyba musze szczoteczki kupic i starac sie te zeby troche przynajmniej czyscic psiakom-chyba ze to nie ma sensu?

Link to comment
Share on other sites

Psie ok. Koty goni na razie, wiec na razie koty grasuja w innej czesci domu, bo strasznie zawodowo zapracowana jestem i nie mam czasu zeby z kotami popracowac. Caly czas koncentruje sie na glaskaniu i pokazaniu pieskowi ze moze czuc sie bezpiecznie. Widac ze przeszlosc mial nieciekawa bo te jego warki wynikaja z tego ze czasem sie boi roznych rzeczy,ale juz coraz mniej :-) 

dostaje ten preparat na zeby

Link to comment
Share on other sites

No u nas jakby kto pytal to juz nie ma psa mordercy, za to jest pies do zalizania na smierc :-) 

powiem szczerze, ze psiak zrobil sie tak wesoly, ze zastanawiam sie czy on nie jest z border colli skrzyzowany, bo na podwórku to wulkan energii, jak biega, to nawet Fuks dogonic go nie moze i sie zlosci ze Muffina lapal a Chokiego nie moze. A jak wysoko skacze,to az dziw bierze i patyki do rzucania ciagle przynosi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...