Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

Bylismy z teddim na badaniach w warszawie no i miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej. 

Teraz poszukuje przychodni w ktorej rzetelnie i dobrze mozna zrobic echo serca psu ale zeby byl szybki termin! Interesuje mnie Kraków i Warszawa. Pani Garncarz odpada bo tam trzeba długo czekac. Moze znacie jakiegos dobrego kardiologa??

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2018 o 10:56, Kate1205 napisał:

Bylismy z teddim na badaniach w warszawie no i miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej. 

Teraz poszukuje przychodni w ktorej rzetelnie i dobrze mozna zrobic echo serca psu ale zeby byl szybki termin! Interesuje mnie Kraków i Warszawa. Pani Garncarz odpada bo tam trzeba długo czekac. Moze znacie jakiegos dobrego kardiologa??

w Krakowie Retina ( nie wiem jakie są terminy) http://www.weterynarz-okulista.pl/pl/wiedza/99-usg-echo-serca-esaote-mylab-30-gold-cardiovascular-weterynarz-krakow

Niziołka w Wa-wie pewnie sprawdzałaś?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

w Krakowie Retina ( nie wiem jakie są terminy) http://www.weterynarz-okulista.pl/pl/wiedza/99-usg-echo-serca-esaote-mylab-30-gold-cardiovascular-weterynarz-krakow

Niziołka w Wa-wie pewnie sprawdzałaś?

Bardzo dziekuje, szukalam w necie i znalazlam Retine ale teraz mam pewnosc. 

Jestem zalamana zrobilam wszystkim zwierzakom badania profilaktyczne i jest zle. Teddy ma doslownie wszystko bardzo zle trzustka watroba nerki cala morfologia zle. Czekam jeszcze na posiew moczu i wysle do Pani doktor Neski. Fuks chora watroba no i echo musze zrobic bo wyglada ze serce. Yello watroba bardzo zle podejrzenie nowotworu. 

Dzis po prostu scielo mnie z nog

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2018 o 10:12, malawaszka napisał:

współczuję... ja teraz (tfu tfu) mam chwilę oddechu, wszystko ustabilizowane (nawet kot mi dostał wylewu :( kto wie czy nie przez te upały cholerne) 

Widzialam na fb ze kotek sie pozbieral, chyba przez ten upal dostal wylewu. My dzis znow z teddim do weta na opatrzenie pupy-ropien juz podleczony. Co te psy maja z tymi gruczolami

Link to comment
Share on other sites

Mam takue pytanie bo jeszcze do tej pory tak nie mialam. Nuce ostatnio takie spiochy w oczach sie robia czy mozna domowym sposobem jej oczy przemyc czy trzeba do weta? Wlasnie wrocilam z teddim od weta z torba lekow. I choc 3 dni wolalabym od wetow odpoczac a ten do ktorego jezdze z Nuka to trzeba sie umowic i czekac kilka dni na termin

Link to comment
Share on other sites

no nie - Joga tylko na akupunkturze była

 

Śpiochami to nie ma sięco przejmowac jakoś bardzo - chyba, że jest tego bardzo dużo, albo czerwone spojówki, mozesz spróbować zwykła solą fizjologiczną pokroplić jej te oczy i zobaczysz czy się poprawi, jak nie to wtedy dopiero do weta- czasem mogą się zapychać kanaliki łzowe, wtedy już musi wet to przetkać, ale najpierw sprawdzić czy sa przytkane

 

 

Link to comment
Share on other sites

Myslalam ze moze jakas herbatka albo swietlik na poczatek, ale ja nigdy tego nie stosowalam. 

Moniko ta sol fizjologiczna to taka standardowa w ampułkach? Nie wiedzialam ze taka sól można stosowac do oka. 

Aniu a ten Sulacetamid to na recepte?

Ja przez ten upal zupełnie nie myślę i żal mi tych zwierzaków bo się boję o ich zdrowie. 

Nuce obetne troche grzywke moze jej ta w oczy wchodzi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...