Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

  • 1 month later...

wszyscy znikneli :-( Ania jak Keysi? 

u nas tak czas leci ze czasu brak musze sie jakos zorganizowac i zdjecia wstawic. Choco byl u fryzjera - pani nie udalo sie obciac glowy i ogon zostawila-zeby traumy nie przezywal bo lapal jej za nozyczki a nie chciala go pacyfikowac-na pewno mu chlodniej. Moje male zwierzaki jedza-rozgryzaja  szyszki bo u nas pelno i nie wiem czy im to nie szkodzi?

Fajny taki sie juz robi-po oczach zaczyna widac ze nas lubi. A jak sie pilnuja maluchy-na podworku krok w krok za mna. 

Link to comment
Share on other sites

Rzucam im, albo same przynosza do rzucania a potem rozgryzaja, no i czesc szyszek zjadaja wiec troche sie boje czy to im nie zaszkodzi. Choco i Nuka uwielbiaja jak im sie rzuca, a one biegaja. Nie rzucam im zabawek bo Choco nadal pilnuje, wiec sie boje zeby starcia nie bylo, bo Nuka zabawki uwielbia i bedzie chciala mu zabrac. 

 

Monika widzialam Tinke, cudu dokonalas :-)

Link to comment
Share on other sites

Do cudo jeszcze nam sporo brakuje :( fajnie chodzi czasem, czasem mniej fajnie, te nóżki robią co chcą, a najgorsze jest to, że ona sama bardzo rzadko próbuje - czeka aż ja będę trzymać i wtedy, jest bardzo długa jak na sznaucera i tułów bez mięśni nie chce trzymać się "w kupie" 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej Kate no poka łobuziaki :)

Keysi w sumie bz - ale coraz słabiej widzi (prawie już nie widzi i głucha do tego). Miała trzeci wylew. Ale tupta, apetycik ma. U mnie teraz jest siostra - przyjechała z Warszawki ze swoim psem więc są trzy na stanie. Była już w zeszłym roku więc Sisi zna Koffika i jest spokojnie. Koffik też adoptowany psiak - wygląda jak miniatura owczarka belgijskiego czarnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Robie te zdjecia telefonem a potem nie mam czasu aby wybrac, ale cos wybiore. U nas coraz lepiej, Choco coraz fajniejszy, mniej pilnuje a wiec i mniej warczy. Dwa razy mnie i pitera porządnie capnal za reke, bo pilnowal-a jak pilnuje np pileczki  to lepiej sie  nie zblizac, ale jest coraz lepiej i jak dorwal dzis odgryziony kawalek poslania Nusi, to mu zabralam bez problemu, choc burczal. Bardzo pilnujacy piesek domu i domostwa i nic uwagi jego nie ujdzie. Nuka troche zazdrosna o pancie i pogryza go czasem i ustawia do pionu.Ale lubi go i jak wypadna na podworko to patrzy gdzie Choco. Siersc ma cudowna bo sie nie kudlaci, niestety z podcieciem glowy i brody nadal sa problemy.

Link to comment
Share on other sites

szukamy domku dla pieska, bo inaczej oddadza go do schroniska a u nas to mordownia-my juz nie damy rady wziac, bo kilka stworow juz mamy. Wiem, ze ciezko teraz ale moze znacie kogos dobrego kto chcialby psa niewymagającego chociaz na podworko????

https://www.facebook.com/katarzyna.rutczynskawdowiak?hc_ref=ARSvjsXRFuUBJ_1k92q_VeqI86yYJ1E0iXBTjxdJ70Xc8izqV4eBd0OYqw8hgVq5k_s&pnref=story

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
13 minut temu, Kate1205 napisał:

Czy mozecie mi podac nazwisko dobrego nefrologa? W Kielcach juz sie weci poddali odnosnie Tediego

Podobno jakaś Pani w Warszawie jest świetna. Może chociaż konsultacja telefoniczna. Moja koleżanka tak kota leczyła na odległość. 

Link to comment
Share on other sites

Ja pojade z nim nawet do wawy. Tylko zebym wiedziala do kogo bo mi ktos madry potrzebny. Tez slyszalam ze pani w wawie ale nie znam nazwiska. Piesek najpierw mial krwotoczne zapalenie nerek, badania usg i rtg koniec koncow nic nie wykazaly. Badania krwi ok. Ale co ok 1 i pol miesiaca teddy jak wstaje z kanapy to siku mu kapie. Wtedy dostaje marbocyl i przechodzi ale za poltora miesiaca powtorka. Nikt tu nie wie co mu jest. I jeszcze badanie moczu kontrolne tez ok. Teraz nie robilam

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, uxmal napisał:

W Wa-wie dobry nefrolog to dr Neska suszyńska. Konsultacji telefonicznych nie udziela. 

Jest jeszcze w Krakowie podobno dobry vet Maciej Rudnicki z Retiny. W tej lecznicy od USG jest Justyna Mazur (nefrologhttp://weterynarz-okulista.pl/pl/o-firmie Sprzęt od USG mają  dobry.

Dziekuje bardzo. Oczywiscie ze nie telefonicznie

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Kate1205 napisał:

Dziekuje bardzo. Oczywiscie ze nie telefonicznie

Ah,jeszcze może Ci się przyda :)

Dr neska jest dobrym nerfologiem,ma sprzęt usg itd.. Ale jeśli chciałabyś sprawdzić narządy i dostać bardzo dobry opis to polecam dr Marcińskiego- jest rewelacyjny.

W czasie wizyty warto poprosić doktora żeby sprawdził kompleksowo wątrobę nerki trzustkę itd. i z tym opisem iść także do dr Neski.Bo nie każdy wet potrafi czytać ze zrozumieniem opis usg (niestety :((()

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...