Jump to content
Dogomania

urocza Bambi wraz z córką mają dom!


000

Recommended Posts

to ja BAMBI
 
IMG_0020.JPG
 
 
Wiek: 2-3 lata
Zaszczepiona,odrobaczona, zaczipowana
Nieduża (ma ok. 30cm w kłębie, waży 8kg) urocza, wesoła suczka. 
W schronisku od 27.09.2014
 
 
Malutka Bambi jest przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi, jak i innych psów – póki co nie wykazuje żadnych oznak agresji. Na początku jest zdystansowana i wystraszona, ale szybko się otwiera i prosi o pieszczoty. Do głaskania nastawia się opierając przednie łapki na człowieku. Lubi też wskakiwać na kolana. A z radości podskakuje :)
 
W zamian za przysmaki dzielnie i szybko uczy się podstawowych komend, opanowała już siad, waruj itp. A przed nami dalsze szkolenia.
 
Jest bardzo zwinna i próbowała już swoich sił na torze agility - mając motywację w postaci paróweczki radzi sobie bardzo dobrze :)
 
Mimo małego rozmiaru ma swoje potrzeby - jest pieskiem żywiołowym i energii jej nie brakuje, nie lubi się nudzić - zdarza jej się wtedy piszczeć. Bambi prosi więc o odpowiedzialnego właściciela, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu i uwagi. 
25 października pojawiła się dla Bambi szansa na nowy dom, niestety już po paru dniach wróciła do schroniska... 
 
 
Kontakt w sprawie adopcji : Iwona 509 856 668
Link to comment
Share on other sites

Widziałam, że Bambi dzisiaj szła do domu. Trzymam kciuki, żeby już na zawsze w nim została i była szczęśliwa :)

też mnie doszły takie słuchy... skoro potwierdzasz to są prawdziwe :) Też mam nadzieję, że tym razem się uda !!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...