Jump to content
Dogomania

MARP Holistic


martazobeniak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ojjj, to żeście mnie rozczarowały ;) [żarcik] Ja tu patrzę w googlu, że jest wątek założony i już się ucieszyłam. A akurat się przymierzam, tzn. miałam zamawiać Wolfsblut Range Lamb, a się dowiedziałam o tym Marpie, że niby lepszy. Poczytam składy, bo póki co tylko słyszałam, poszukam po innych forach i jeśli się zdecyduję, a nie zapomnę, to dam tu znać :)

Link to comment
Share on other sites

Postanowiłam dać Tinie na chwilę odskocznię od Husse i (jako że nie przejdę w tej chwili radykalnie na bezzbożowe), zdecydowałam się na worek Marp Green Mountains z linii Natural. Na razie mieszamy z Husse Lax & Ris i ta druga za każdym razem jest wyjadana jako pierwsza (próbki linii Holistic były zjadane chyba chętniej), ale ostatnimi czasy kudłata zdecydowanie woli rybne smaki. Co do efektów karmienia Marpem jagnięcym, będę mogła wypowiedzieć się za jakiś czas. A następna na kolejce będzie za jakiś czas Marp Farmland z kaczką.

Link to comment
Share on other sites

Moje psy od tygodnia na MARP holist. jagnięcina. Karma bardzo przypadła psom do gustu :) Krokieciki cieniutkie i muszą być bardzo smaczne, nawet niejadek zjada wszystko szybko, bez dosmaczania i o dziwo już nabiera ciałka :) Kupki też bardzo w porządku. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tej karmy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moje psy od tygodnia na MARP holist. jagnięcina. Karma bardzo przypadła psom do gustu :) Krokieciki cieniutkie i muszą być bardzo smaczne, nawet niejadek zjada wszystko szybko, bez dosmaczania i o dziwo już nabiera ciałka :) Kupki też bardzo w porządku. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tej karmy.

 

Ja testowałam dobrych parę miesięcy temu jagnięcinę i łososia z linii Holistic. Fakt, zjadane chętnie, chociaż pewnie w tej chwili bardziej zasmakowałby łosoś, bo szanowna pannica ostatnio na jagnięciny ma długie zęby, za to zdecydowanie najbardziej pasują jej rybne smaki.

Link to comment
Share on other sites

Ja już też mam i daję od dwóch dni. Spodobały mi się te składy. Marp holistic z jagnięciną - duży wór. Łososia wzięłam mały worek - na wypróbowanie na ślady. A red mixa dostałam próbki. Za szybko na ocenę, ale pierwsze wrażenie jest OK. Co do smakowitości, Furia zje wszystko, ale nie powiem, tak jak zawsze grzecznie czeka na pozwolenie, tak dzisiaj wieczorem zaczęła wpier...ć z powietrza, zanim zdążyłam postawić miskę na ziemi (sorka za określenie, ale ten pies nie je, na to co robi jest tylko jedno określenie, co wykropkowałam ;) ) A jakoś specjalnie głodna nie była, bo rano się najadła na posłuszeństwie, a z racji treningu i spaceru po mieście, śniadanie dostała w porze obiadu, no a kolację normalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...