Jump to content
Dogomania

Hodowla Gemimedes, jakieś opinie?!


sharon

Recommended Posts

Moim zdaniem to dobra hodowla. Mają tylko 2 suki, które mieszkają z nimi w domu- to już świadczy o normalnym podejściu do hodowli. Ja osobiście skreślam te hodowle, w których jest więcej niż 8 psów i/lub są trzymane w kojcach. Dobra hodowla to domowa hodowla. No i cena szczeniąt też rozsądna z tego co zdążyłam się zorientować ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LadyS, po prostu wydaje mi się, że ciężko ogarnąć dużą hodowlę, zapewnić wszystkim psom z osobna wszystko czego potrzebują. No i często jak w hodowli mieszka np. 20 psów to są trzymane w kojcach, więc mają mniejszy kontakt z właścicielem niż w hodowli gdzie są 4 psy i mieszkają one w domu.

I nie tylko o westy mi chodzi, ale o każdą rasę.

Link to comment
Share on other sites

Są przecież rasy, które nie mieszkają w domach, bo po prostu zostały stworzone od zycia na dworze. Je też umieściłabyś w domu, skoro chodzi Ci o każdą rasę? 

To, na czym bazujesz w kwestii kojce = mały kontakt z włascicielem to tylko Twoje przekonania, niewiele więcej. Są świetne hodowle kojcowe, a są i bardzo kiepskie domowe. 

Link to comment
Share on other sites

Może nie tyle, że koniecznie muszą mieć w domu, bo jak słusznie zauważyłaś nie każda rasa została do tego stworzona, ale mogą wtedy chociaż biegać swobodnie na podwórku, a nie być zamknięte w kojcach.

Chociaż też nie twierdzę że KAŻDA domowa hodowla jest dobra, bo w końcu zdarzają się wyjątki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...