Jump to content
Dogomania

decyzja podjeła sie sama


randap

Recommended Posts

od ponad jestem posiadaczem owczarka srodkowoazjatyckiego o imieniu Tyson jako ze aktywny jest tylko w nocy i nikt w dzien nawet nie zaszczeka. ostatnio zastanawialem sie nad przygarnieciem jakiegos malego kundelka zeby robil troche halasu. I juz mialem zakladac temat na forum w tej sprawie. W piatek gdy chodzilem z Tysonem po sadzie obszczekał nas nie duzy pies, srednio zwrocilismy na niego uwage bo uznalem ze to pies z okolicy. Wieczorem jadac do sklepu spotkalem go znowu spał w rowie na czarnej foliowej torbie, wiec kupilem parówki i wracajac chcialem go po nakarmic i pogłaskac ale zareagowal bardzo agrsywnie i nie chcial ruszyc sie z miejsca gdzie podejrzewam ktos go wyrzucil. Wrociłem do domu porozmawialem z reszta rodziny i decyzja zostala podjeta. w sobote probowalismy go zwabic do nas ale niestety sie nie dalo, wiec w wolnej budzie ktora stala u mnie zamonowalem cos na zasadzie zapadki. zaladowalem bude na palete i ciagnikiem wywiozlem ja kolo psa. Do srodka kawalek kielbasy do zylki i czekamy. I dzis o 4 rano poszedlem sprawdzic jak sie udalo "polowanie". Pies byl w srodku. Zawiozlem bude do domu razem z tata wstawilismy bude do klatki naszykowalem jedzenie i picie otworzylem wejscie do budy. nie chcial wyjsc wiec zostawilismy do niech sie uspokoji i co jakas godzine chodze zobaczyc jak tam sie ma. nawet nie wiem czy to pies czy suka, jakos w głowie ułozylem sobie ze to suka. wyglada jak Chihuahua tylko taki wiekszy. jak tylko da sie zrobie zdjecie i wrzuce. I jak dowiem sie jaka ma płec trzeba bedzie wymyslec imie, chce zeby pasowalo do tej sytuacji dzieki ktorej u mnie sie znalazl.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję! Uratowałeś psiaka! Bardzo dobry pomysł z tą budą - tak dziewczyny w Kieleckiem łapią bezdomne psy, tylko że budkę stawiają na polu czy lesie ze styropianu, łatwiej taką przewieźć samochodem.
Nowemu nabytkowi daj czas, nich sobie samo wyjdzie z budki, naje się, rozejrzy. No, bardzo ciekawa jestem, cóż to przytargałeś do domu!
Jeszcze raz gratulacje i dzięki za dobre serducho!

Link to comment
Share on other sites

okazalo sie ze to pies. jednak nie zostanie u mnie, gdyz bardzo spodobał sie bardzo mojej sasiadce a ze w tym momecie nie ma rzadnego czworonoga wyrazila chec adopcji. w pierwszym momecie nie chcialem go oddac ale pozniej uznalem ze, ze wzgledu na Tysona lepsza bedzie suczka a ten itak bedzie mial dobry dom. Jutro rano mam z sasiadka jechac znim do weterynarza busem i juz odwioze go do nowego domu. A sam zobacze albo pojade do schroniska albo dam znac kilku znajomym ze przygarne mała suczke. Biorac pod uwage ze zbliza sie weekend ze swietami to jest duze prawdopodbieństwo ze jakas lokatorka sie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...