Jump to content
Dogomania

Greenwoods


Caryca

Recommended Posts

Kupiłam worek na przetestowanie dla mojego alergika. Dla nas wybrałam jagnięcinę ciekawa jestem efektu. Może ktoś też kupił karmę dla swojego psa. 

 
Greenwoods Adult, Jagnięcina i ryż :

34 % jagnięciny ( sproszkowana jagnięcina, świeża jagnięcina, tłuszcz i sos jagnięcy), 26 % brązowego ryzu, 16 % białego ryżu, 16 % jęczmień, całe siemię lniane, pulpa buraczana, lucerna, minerały, witaminy, naturalne algi morskie, Omega-3, ekstrakt z cykorii, węglan wapnia, ekstrakt z jukki, mniszek lekarski. 

lub 



Greenwoods Adult, Ryba i ryż: 

 

26 % biała ryba (mączka rybna i świeża biała ryba), 24 % białego ryżu, 20 % brązowego ryżu, 15 % jęczmień, siemię lniane, sos z łososia, olej z łososia, groszek, lucerna, olej słonecznikowy, minerały, witaminy, naturalne algi morskie, Omega-3, ekstrakt z cykorii, węglan wapnia, ekstrakt z jukki, mniszek lekarski. 

 


 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karmy raczej już nie kupię. 

Psa karmię 2 x dziennie. Za każdym razem muszę kontrolować to co wsypuje do miski. Zawsze znajduje granulki różniące się od większości. 

Nie wiem czy to błąd przy pakowaniu. Ale dzięki temu mam wątpliwości czy karma jest faktycznie hipoalergiczna.  Uzbierałam już prawie 300 gram innej karmy/smaku :( 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przeczytałam ten post już po zamówieniu karmy. Ale dzisiaj przyszła, otwarłam ją i przesypałam do pojemnika. I u nas wszystkie granulki są takie same, nic się nie odróżnia.

 

My mamy jagnięcina i ryż.


Może miałam pecha i trafił się nam felerny worek. Kupie jeszcze jeden i zobaczymy jak będzie :) 

Jak wybieram te inne granulki pies ma się świetnie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Karma jako jedyna jest jedzona przez moją sunie amstafkę Selmę. Nie jest zbyt smaczna,ale dla super alergika jedyna. Problem w dostawach,robią przerwy miesięczne i nie mam czym karmić psa. Ostatnia przerwa trwa 11/2 miesiąca i jeszcze dostawy nie ma. Karmię ją ryżem,białym serem,jogurtem z zotta ,bierze apoqel. Testowałam karmy jagnięcina ryż. Selma skończyła 12 lat jest uczulona na drób,tłuszcz z drobiu,jajko,ryby,mięso wołowe,wieprzowe. Była rok na analergeniku z royala,karmiłam ją karmą z owadów . To wszystko odpadło. Moje pytanie kto ma jeszcze takiego super alergika i jakie karmy polecacie.Może jeszcze coś przeoczyłam. Alergia to pękająca skóra (na drugi dzień rany )i tarcie pyska o podłogę zaraz po zjedzeniu innej karmy, do tego picie dużej ilości wody a co za tym idzie brak możliwości utrzymania moczu.Czyli przelane legowisko.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...