Jump to content
Dogomania

Dobry dom dla psa na określony czas


Svan

Recommended Posts

Witajcie

 

Na wstępie napiszę, ze jestem nieco zdruzgotana sytuacją, dlatego wybaczcie proszę gdyby informacje jakie przekazuję były chaotyczne i rozbite.

Nie wiem nawet gdzie i jak poszukiwać pomocy w sprawie z jaką do Was się zwracam. Myślę, ze to najlepsze miejsce w jakim mogę otrzymać wskazówki.

Po krótce:

Dowiedziałam się wczoraj, ze za niecałe 3 tygodnie trafię do szpitala,. Mój tam pobyt będzie trwał około 6 miesięcy.

Niestety jestem osobą samotną i nie mam komu powierzyć na ten czas opieki nad moim jedynym przyjacielem- 3,5 rocznym chartem.

Piesek  jest łagodny z usposobienia (choć lubi harce i figle :)-jak to psiak), dobrze ułożony, w doskonałej kondycji i zdrowiu, posłuszny i niekłopotliwy. Z wyglądu też wzbudza zazwyczaj pozytywne reakcje (ale chyba wszystkie whipetty tak mają :)) 

 

Nie wiem nawet jak szukać pomocy w tej sytuacji w internecie, gdzie pytać, co robić, może dlatego, ze  jestem zrozpaczona i spanikowana tą sytuacją.

 

Proszę Was-Drodzy Dogomaniacy, podpowiedzcie mi coś. 

Proszę.

Wskażcie jakieś rozsądne rozwiązanie albo choć wskażcie kierunek w jakim mam tego rozwiązania szukać

 

 

 

Nie chcę porzucać mojego psa

nie wyobrażam sobie by zniknął z mojego życia...a jeśli byłoby to konieczne...muszę wiedzieć , ze trafi w dobre ręce. Ze będzie szczęśliwy i zadbany...

 

Pomóżcie mi proszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

radzę poszukać dobrego hotelu dla psów. przy tak długim pobycie cenę można dogadać, podpisujesz umowę i po powrocie odbierasz psiaka, masz na bieżąco informacje o nim. Pieski czasem zostają w hotelach dłużej niż na kilka dni, zdarza się właśnie że taki pobyt trwa długie miesiące, różnie w życiu bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...