Jump to content
Dogomania

Molosowo-Onkowe Love - olbrzymki o ONki z Sosnowca czekają na dom !!


Crys

Recommended Posts

Do molosow to ja się chętnie zapisze:).. a czy Babel nie jest przypadkiem ddb z czarna maska? Ja.niedtety mam póki co internet tylko w telefonie, ale może by psiaka pokazać na bordozym forum? Czy on jest duży?

 

Jest może odrobinę podobny ale to nie to.

Taki mix, nie wiadomo dokładnie czego. Podobny jest tez do Boerboela. 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do dziewczyn z bordozego, nawet jeśli to nie ddb to może warto go tam zareklamować, to forum zawsze prężnie działało, nigdy nie zostawili mnie bez pomocy :). A czego psiakowi potrzeba, oprócz domu oczywiście? Jak on znosi schronisko?biedulki wszystkie pięć :(

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do dziewczyn z bordozego, nawet jeśli to nie ddb to może warto go tam zareklamować, to forum zawsze prężnie działało, nigdy nie zostawili mnie bez pomocy :). A czego psiakowi potrzeba, oprócz domu oczywiście? Jak on znosi schronisko?biedulki wszystkie pięć :(

 

Bąbel na razie jest w dobrej formie fizycznej, chociaż troszkę schudł, ale na razie waga w normie. 

Chciałabym go na RTG wysłać, ale lekarz na razie nie widzi wskazań, jak będzie nadmiar pieniążków to go wyślemy, na razie musimy zakupić karmę dla Pikera, Kastora i Shiro i najpewniej osobną karmę dla Doriana bo bardzo schudł. 

Babel miał być na Arthrofosie muszę zapytać czy dostaje je. 

Na pewno potrzebuje odpowiedzialnego domu i opiekuna, który sobie z nim poradzi. Nie jest aż takim łatwym psem. 

Ma sporo siły szczególnie jak namierzy psa, który jest w bardzo bliskim jego otoczeniu, jeżeli jest dalej da się go spokojnie odwołać. 

Potrzebuje ruchu i na pewno kontaktu z człowiekiem, uwielbia mizianie :) No i zabawa patykiem, skakanie do niego bieganie za nim, ale strasznie się napala by cały konar zgryźć. 

 

Jest cudownym i kochanym psem ale nie dla osoby " z ulicy", nowy opiekun musi go poznać zanim zabierze do domu i poznać choć częściowo jego zachowanie i siłę.  

 

Jak tylko skończę robić bazarek wejdę tam na forum zarejestruje się i zrobię wątek :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po weekendzie, a jak wiadomo weekend to ulubiony okres psiaków - spacerki !!

 

W sobotę na spacer wyszedł Kastor z wolontariuszem Piotrem, pobiegali, poszaleli :D Czyli to co Kastorek uwielbia :D

 

W niedziele spacerek zaliczył Dorianek :)

Coraz bardziej cieszy się z kontaktu z opiekunką, szaleje, wygłupia się i oczywiście leży kołami go góry bo jakże by inaczej :D

Niestety mamy też za wiadomość, psiak jest po badaniach krwi ma skrajnie obniżone enzymy trzustkowe - wstępna diagnoza to niedoczynność trzustki. Rozpoczął już leczenie. 

10352090_568483509917859_714105866518894

 

Shiro, był bardzo szczęśliwy z tak długiego spaceru, gdzie mógł rozprostować łapki i pobawić się z opiekunką :) 

Jednak nie tylko zabawa była, komendy również powtarzał :) 

1966697_568482873251256_6286186693180949

 

Bąbel był radosny jak zawsze, ponieważ kocha kontakt z człowiekiem, a w boksie go nie ma niestety :( 

Poszalał, pobiegał za patyczkami, parę rozgryzł na strzępki :P

A co najważniejsze wy przytulał się i wymizniany został :D

10670142_568484426584434_543251881431902

10409674_568484546584422_904499269981794

Link to comment
Share on other sites

same cuda :loveu:  przepraszam nie jestem na bieżąco,czy mają ogłoszenia?

 

Tak mają, jestem w trakcie podmieniania zdjęć i dodawania ogłoszeń na poszczególnych portalach. 

Zostały nawet na olx wyróżnione :)

 

Koszt wyróżnienia ogłoszeń naszych molosiaków - "sztuk 6" - 35,94zł 

Z konta psiaków zostało pobrane tylko 30zł :)

Link to comment
Share on other sites

Tak mają, jestem w trakcie podmieniania zdjęć i dodawania ogłoszeń na poszczególnych portalach. 

Zostały nawet na olx wyróżnione :)

 

Koszt wyróżnienia ogłoszeń naszych molosiaków - "sztuk 6" - 35,94zł 

Z konta psiaków zostało pobrane tylko 30zł :)

super :) zatem zaciskam z całych sił :kciuki: aby psiaki wreszcie zostały wypatrzone przez dobre,kochające domki :)

Link to comment
Share on other sites

Nic na to nie wskazywało, przecież niektóre z nam go widziały 3 dni temu inne tydzień temu... Wszystkie teraz pogrążone w żalu i smutku...

Stało się to czego nie chciałyśmy tak szybko doświadczyć, chciałyśmy jak najbardziej odwlec w czasie
Starałyśmy się mu dać namiastkę miłości domu w warunkach schroniskowych. 
Choroba nie dawała o sobie znaku, jednak depresja go dopadała coraz bardziej i bardziej, z dnia na dzień było gorzej :(

Dzisiaj ja dostałam smutną wiadomość w domu, koleżanki w schronisku... 

Nasz PIKER nasz, nie żyje.....
Odszedł nad ranem...  :(
Już nie cierpi, już go nie boli... już nie czeka aż ktoś go pokocha... 

Za to teraz my cierpimy i tęsknimy za tym naszym miśkiem... :(

10710695_570568299709380_488777433350777

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...