Jump to content
Dogomania

Collar Puller


Clavia

Recommended Posts

Nie znalazłam na forum zbyt dużo informacji o tym czymś.

Rozumiem,że to coś w rodzaju frisbee do przeciągania.

 

Widziałam i dotykałam dzisiaj na Zoo Botanica we Wrocławiu. Wydaje się całkiem fajne tylko z tego co widziałam są duże albo małe i brakowało mi rozmiaru pomiędzy.

 

Czy ktoś zakupił i może podzielić się opinią?

 

Link to comment
Share on other sites

Jest super wytrzymałe. U nas nadal żyje. Nie rzuca się tego raczej w taki sposób jak frisbee bo daleko nie poleci. Świetnie odbija się od podłoża, utrzymuje się na wodzie, dobrze się tym szarpie, więc generalnie polecam.  :)

 

Trochę odstrasza cena, ale to pewnie dlatego, że sprzedają po dwie sztuki, no i jakby nie było jakość jest dobra. My jak na razie używamy tylko jednej, więc gdzieś na dogo ogłaszałam drugie do sprzedania.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Super sprawa! Bawimy się zarówno jednym, jak i dwoma. Super się sprawdza do nauki: że bawimy się tym, co jest w ręce przewodnika, do nauki puszczania (na wymianę). Ja jeszcze używam do nauki samokontroli. Rzucam puller na ziemię i ćwiczę obok chodzenie na kontakcie, a potem albo nagradzam tym co wyciągnę z kieszeni albo wysyłam po puller. Generalnie, można się bawić na 1000 sposobów.

 

Faktycznie jest niezniszczalny, super się odbija, występuje w 3 rozmiarach i nie ma nic wspólnego z frisbee. Polecam!

Link to comment
Share on other sites

To jest ulubiona zabawka mojego Anyżka. Dałby się za nią pokroić i serio zrobi wszystko, jeśli wie, że nagrodą będzie szarpanie pullerem. W prawdzie używam mojego dość oszczędnie, jako najbardziej motywującej nagrody ale widzę, że jest super wytrzymały, jutowe gryzaki po podobnym czasie używania przez mojego psa, są w gorszym stanie (jeśli jeszcze po tym czasie w ogóle istnieją).

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Świetna rzecz jednak trzeba uważać  żeby po pierwsze psy tego nie gryzły a po drugie żeby  chwytały na całej szerokości.Piszę to po doświadczeniach z 2 stafficzkami.Na zdjęciu efekt takiego złego chwytu.

 

[URL=http://www.tinypic.pl/ok1ady1xhznz]ok1ady1xhznz_t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...