Jump to content
Dogomania

Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)


Norkowa

Recommended Posts

O Frodo też nikt nie dzwoni :( może to taki okres przed Świętami...niestety jak wiemy z doświadczenia, więcej psiaków traci wtedy domy niż znajduje nowe. Wciąż mi się przypomina ten sznaucer którego znaleźliśmy dwa lata temu w drugi dzień świąt BN. Siedział przy ruchliwej drodze i czekał na 'pana', który pozbył się balastu na Święta. Niestety takich kanalii nie brakuje, ale są też osoby, myślę, że w mniejszości, które właśnie w tym okresie chcą uszczęśliwić jakieś stworzenie, dać serce i dom. Może właśnie ktoś taki wypatrzy liska ;)

Link to comment
Share on other sites

O Frodo też nikt nie dzwoni :( może to taki okres przed Świętami...niestety jak wiemy z doświadczenia, więcej psiaków traci wtedy domy niż znajduje nowe. Wciąż mi się przypomina ten sznaucer którego znaleźliśmy dwa lata temu w drugi dzień świąt BN. Siedział przy ruchliwej drodze i czekał na 'pana', który pozbył się balastu na Święta. Niestety takich kanalii nie brakuje, ale są też osoby, myślę, że w mniejszości, które właśnie w tym okresie chcą uszczęśliwić jakieś stworzenie, dać serce i dom. Może właśnie ktoś taki wypatrzy liska ;)

Faktycznie niestety w święta faktycznie adopcje stoją w miejscu, a wręcz w drugą stronę- wzrasta liczba psiaków poszukujących domów. Dziś na moim osiedlu, w sumie z 300 metrów od domu znaleziono młodego ONka wyrzuconego w worku na pętli autobusowej, Bogu dzięki kiełki miał ostre wór przegryzł i go pilnował... Świąteczny czas przyniósł mu już dom... zostały worki i ślady opon, ktoś odjechał od swojego przyjaciela z ich piskiem... nie każdy psiak jednak będzie miał w te święta tyle szczęścia co on... były dwa worki, oba rozerwane... niestety drugiego psa nie znaleziono...

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie niestety w święta faktycznie adopcje stoją w miejscu, a wręcz w drugą stronę- wzrasta liczba psiaków poszukujących domów. Dziś na moim osiedlu, w sumie z 300 metrów od domu znaleziono młodego ONka wyrzuconego w worku na pętli autobusowej, Bogu dzięki kiełki miał ostre wór przegryzł i go pilnował... Świąteczny czas przyniósł mu już dom... zostały worki i ślady opon, ktoś odjechał od swojego przyjaciela z ich piskiem... nie każdy psiak jednak będzie miał w te święta tyle szczęścia co on... były dwa worki, oba rozerwane... niestety drugiego psa nie znaleziono...

A żeby tego potwora szlag trafił.....po prostu nie rozumiem jak tak można :( dobrze, że psisko wyszło z tego cało, ale co się dzieje w psychice takiego psa to już druga sprawa; tylko co z tamtym drugim psiakiem? Oby nie skończył pod kołami samochodu....Ludzie, którzy tak postępują ze zwierzętami to dla mnie zera. Nawet nie chcę pisać jakie uczucia we mnie wzbudzają.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że jeśli ktoś zobaczy tego drugiego psiaka to zareaguje i chociażby zgłosi na SM. Niestety, bardzo prawdopodobne, że zdążył się już przemieścić i teraz to może być już wszędzie :( a co do Bostona, widziałam trochę wyświetleń tel. w moich ogłoszeniach, może po świętach się coś ruszy. Bądźmy dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Psiak był widziany już na poziomie Galerii Echo a jednak od Reala to daleko... od tej pory słuch zaginął. Schronisko powiedziało, że nie ma miejsca na kwarantannie, więc nawet się tam nie wybrali wtedy w nocy, SM też nie bo... nie mieli go gdzie zabrać;( A jak patrz za okno to kroi mi się serce...:( Chociaż, żeby można było go zlokalizować... może udało by się nawet na działkę go zabrać i dać budę, tam by czekał na dom...ale chociaż byłoby wiadomo, że jest, że nic mu nie jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...