Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

ja też zgłaszam problem z wylogowaniem .Wyloguję się z forum ale nadal jestem zalogowana .Korzystam z Chrome i Dragon .I moje poranne zdziwienie po włączeniu laptopa otwieram przeglądarkę strona startowa to dogo , a ja nadal jestem zalogowana .

I drugi problem zamiast wyświetlić mi się okienko z min. moją zawartością ląduję w swoim profilu i muszę odczekać kilka minut zanim wyskoczy okienko.

Link to comment
Share on other sites

wiecie może jak zobaczyć kto ze znajomych jest online aktualnie ?

tak aby nie trzeba było wchodzić w dany profil ?

Najeżdżasz myszką na nick i pokazuje się okienko. Powinno się tam pokazać czy jest ta osoba na forum czy nie. 

Czarne off zielone online :)

93610730665722595708.jpg

 

 

jak usunąć niepotrzebny wątek (np. nieaktualny bazarek) z tzw. "zawartości" ?

Usunąć można tylko te w LUBIANA ZAWARTOŚĆ.

Jak otworzy Ci się strona z jej zawartością za tematem masz okienko ZMIEŃ. Po kliknięciu na nie pokazuje się kilka opcji m.i. PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. W MOJA ZAWARTOŚĆ nic takiego nie idzie zrobić.

46033594530145173308.jpg

Link to comment
Share on other sites

wiecie może jak zobaczyć kto ze znajomych jest online aktualnie ?

tak aby nie trzeba było wchodzić w dany profil ?

wystarczy najechac kursorem na nicka tej osoby i juz masz podgląd do statusu

 

jak usunąć niepotrzebny wątek (np. nieaktualny bazarek) z tzw. "zawartości" ?

to zalezy której "zawartości"

z "mojej zawartości " nie usuniesz bo to po prostu wyszukiwarka Twoich postów i jesli te posty  istnieją ( a usuwa je jedynie moderator) to zawsze bedzie Ci je ściagać

z "lubianej zawartosci" usuwasz wątek  klikając w baner "przestań sledzic ten wątek" ( prawy górny róg strony wątku)

Link to comment
Share on other sites

Najeżdżasz myszką na nick i pokazuje się okienko. Powinno się tam pokazać czy jest ta osoba na forum czy nie. 

Czarne off zielone online :)

93610730665722595708.jpg

 

wystarczy najechac kursorem na nicka tej osoby i juz masz podgląd do statusu

 

Niestety to nie zawsze działa :lookarou:

Już kilka krotnie się przekonałam, że osoba jakaś pisze w wątku, a w tym samy czasie jest według dogomani "offline" :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety to nie zawsze działa :lookarou:

Już kilka krotnie się przekonałam, że osoba jakaś pisze w wątku, a w tym samy czasie jest według dogomani "offline" :(

no cóż, jesli ktos wybierze przy logowaniu opcję "anonimowo" to faktycznie go nie widzisz jako online

ale jakie są przyczyny takiego wyboru to juz słodka tajemnica danego usera a nie wina dogo

 

 

dzięki

czyli "lubiana zawartość" to dawne subskrypcje?

nie, to nie jest dokładnie to co dawne subskrypcje

do "lubianych" trzeba wątek ściagnąć klikajac w baner "śledź ten temat"

nie wystarczy, tak jak dawniej robiło to sporo osób, strzelić sobie posta z tekstem "zaznaczam"

i całe szczęście :evil_lol: bo przynajmniej takich bezsensownych postów będzie mniej

 

A jak się teraz przeszukuje konkretny wątek?

Co mam zrobić gdy potrzebuję znaleźć jakieś info?

Przeglądać strona po stronie, post po poście?!

raczej użyć wyszukiwarki :eviltong:

na górze z prawej strony jest okienko wyszukiwarki - masz tam opcje szukania frazy w calym forum, na tym konkretnie wątku oraz wyszukiwania userów

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej logowałam bez problemu, ale podobno z wylogowaniem były problemy. Teraz od kilku dni nie mogłam się zalogować, bo po wpisaniu nicka i hasła pokazywała mi się biała pusta strona - we wszystkich wyszukiwarkach i na dwóch niezależnych komputerach z różnych połączeń internetowych.

 

Korzystanie z takiego forum jest mordęgą... :pissed:

 

Deklaracje stałe dla psów wyrównam, dojdę sobie po historii na koncie. A jeśli gdzieś wygrałam jakiś bazar, czy inne ważne kwestie, to proszę na maila - taki sam jak nick dalej @ tlen . pl

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Chciałabym się dowiedzieć czy działa u Was przechodzenie do konkretnej strony danego wątku ? Jesli wątek ma kilka stron jeszcze można klikać jeden za drugim ale kiedy wątek zawiera kilkadziesiąt stron ?? W poprzedniej dogomanii wystarczyło wpisać nr strony na który chce sie wejsc a teraz ... czy tylko ja na to narzekam ?

Pozdrawiam ciepło !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...