Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

tez nie mam mojej zawartosci ....

wszystko wyczyszczone....

jak odzyskac ?

 

Moja zawartość

U góry w prawym rogu - Zobacz nową zawartość

Z boku po lewej zaznaczasz np. ostatni tydzień i tematy , w których uczestniczyłem

 

U mnie podziałało , teraz jak wchodze w moją zawartość to zawsze muszę kliknąć - pokaż nową zawartość i się pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

Jest informacja, że nie ma nic do pokazania.

Wtedy kliknij na pasku "pokaż nową zawartość"

Z lewej strony pojawi się kolumna ustawień.

Trzeba na dole, w "innych" zaznaczyć "tematy w których uczestniczyłeś"

A wyżej określić czas - są opcje: ostatnie 24 godziny, ostatni tydzień itd.

Dziekuje za podpowiedz ,juz wszystko "moje "znalazlam :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grzebiąc w profilu oraz w opcjach "nowej zawartości" znalazłam możliwość wylistowania wątków, w których brałam udział:

http://www.dogomania.com/forum/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums&sid=ca1126f731a1697861923c921a544e3a&search_app_filters[forums][searchInKey]=&change=1&period=year&userMode=all&followedItemsOnly=0

Może u Was ten link zadziała, jeśli nie generuje się pod konkretnego usera.

Zadziałał :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie ma możliwości odnalezienia swoich starych subskrypcji - po wielu tygodniach poszukiwań, w wielkim trudzie, udało mi się odzyskać raptem 2 wątki, pozostałych 9 szt. w ogóle zniknęło z forum (???)

 

nieprzemyślane, chaotyczne, zbyt liczne "reformy" funkcjonowania dogomanii odniosły w końcu swój (najwyraźniej zamierzony) skutek: DOGO JEST MARTWE

 

istniejące jeszcze wątki świecą pustkami, większość userów wyniosła się stąd do bardziej przyjaznych portali społecznościowych

 

drodzy administratorzy, czas przyznać się do tego "sukcesu"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Piszę tu, bo tego problemu nie było przed zmianami na Dogomanii... Chodzi mi o forum anglojęzyczne, które znajduje się na końcu listy działów Dogo.

To forum jest chyba nieczynne, ale od jakiegoś czasu zdarza się akcja pisania postów przez nowo zarejestrowanych użytkowników. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że te posty wchodzą tam masowo, po kilkanaście na minutę. I wchodzą na ogólną, pełną Nową Zawartośc Dogomanii.

A są to głównie reklamy leków, zaproszenia na oglądanie meczów itd.

To skutecznie uniemożliwia robienie przeglądów nowych postów na polskiej Dogomanii.

Spotkałam się z tym chyba już trzy razy w tym roku, ale ostatnia akcja jest najdłuższa. Tak było wczorajszej nocy, a teraz też całą noc i trwa nadal, gdy piszę ten post.

Czy można coś z tym zrobic?

To jest link do tego miejsca:

http://www.dogomania.com/forum/forum/847-off-topic/.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chciałabym zapytać o następującą sprawę:

od paru dni nowe tematy są w jakiś obcych językach.Czy ja mam coś nie tak w ustawieniach czy mam na dogo tylu nowych użytkowników-obcokrajowców?

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dogo przeszło kolejną metamorfozę i nie wiadomo gdzie co jest :/

-Jak posegregować tematy, które obserwuję, żeby mieć zawsze jako pierwsze te, w których ktoś dodał odpowiedź?

-Jak wejść w ostatnio nie przeczytane posty z tematu, który obserwuję?

Bo póki co, to muszę wejść w temat (automatycznie strona 1), potem przejść do strony ostatniej i szukam ostatniego postu, który nie czytałam :/ Trochę to uciążliwe.

-Jak dodać banerek?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
1 godzinę temu, bric-a-brac napisał:

Gdzie jest pole edycji sygnatury? Grzebię intuicyjnie w "profilu" i nie umiem znaleźć...

Na górze z prawej strony masz swój awatar i nick. Klikasz na niego  wchodzisz w ustawienia konta. Później po lewej stronie masz sygnaturę. Wstawiamy tam banerki tak jak kiedyś :-)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Juz sie tlumacze - to w sumie nie powrot do starej dogo, tylko reakcja na nowe prosby uzytkownikow. Do wojewodztw malo kto zagladal - duzo lepsza skutecznosc mialy psiaki, ktorych tematy znajdowaly sie na glownym forum. To tak od strony technicznej. Zmienily sie takze realia - teraz nie jest niczym nowy, ze pies jedzie do adopcji przez cala Polske, wiec utrzymywanie podzialu na wojewodztwa stalo sie zbedne...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Margo napisał:

Juz sie tlumacze - to w sumie nie powrot do starej dogo, tylko reakcja na nowe prosby uzytkownikow. Do wojewodztw malo kto zagladal - duzo lepsza skutecznosc mialy psiaki, ktorych tematy znajdowaly sie na glownym forum. To tak od strony technicznej. Zmienily sie takze realia - teraz nie jest niczym nowy, ze pies jedzie do adopcji przez cala Polske, wiec utrzymywanie podzialu na wojewodztwa stalo sie zbedne...

Dogo w dziale PWP od dłuższego czasu traci na popularności. Dużo ludzi odeszło, z tego co widzę, mniej przyszło. Likwidacja województw to w tym dziale błędna decyzja. Darczyńcy i pomagacze często nie są wirtualni, a realni. Chcą pomagać lokalnie. Zresztą nawet pomagając wirtualnie, chętniej pomagają zwierzętom ze swoich okolic. Ruch z PWP opływa z dogo do fb. Ok, i tak by odpływał, bo takie trendy społecznościowe, ale administracja dogo dodatkowo się przykłada, by odpływało szybciej. Sama już na dogo prawie nie bywam, sporadycznie. Bo kiedyś to było bardziej przyjazne miejsce. Teraz może zmiany są fajne dla miłośnikow ras, bloggerów i fotomaniaków swoich rasowych psów. Ale dział pwp jest totalnie w regresie. A szkoda....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...