Jump to content
Dogomania

Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".


maciaszek

Recommended Posts

1. "Zobacz nową zawartość" nie działa poprawnie. Na subskybowanych wątkach pojawiły się nowe wpisy, a po kliknięciu w "zobacz nową zawartość" powiedziało: "Przepraszamy, nie znaleziono treści."

Po wejściu w "moja zawartość" wątki z ostatnimi wpisami były wytłuszczone.

 

2. Sortuj według "czas ostatniej aktualizacji" nie działa poprawnie. Np. wątek z ostatnim wpisem z dziś z 20:45 jest po wątkach z wpisami z wczoraj, na 2 stronie spisu subskrybowanych wątków. W efekcie trzeba wszystkie strony subskrypcji przeglądać, bo wątek z dzisiejszym wpisem można znaleźć i na 5 stronie...

 

3. "Idź do pierwszego nieprzeczytanego postu" nie działa poprawnie. Przerzuca na ostatnią stronę wątku, ale nie do ostatniego nieprzeczytanego postu, a np. do połowy któregoś z poprzednich albo do połowy strony.

 

4. Jak obecnie dodaje się wątek do subskrybcji?
 

5. Jak obecnie usuwa się wątek z subskrypcji?

 

6. Co z wątkami sprzed września 2013? W moich subskrypcjach ich juź nie ma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moja zawartość to nie subskrypcje.

To coś na kształt "zobacz swoje posty" obejmujący wątki z ostatnich dwunastu miesięcy.

Nie ma tu możliwości edycji ( ewentualnie usunięcie postu)

 

Odpowiednikiem dawnych subskrypcji jest Lubiana zawartość.

Subskrypcje trzeba skompletować sobie od nowa, dodając watki przez Śledź temat.

 

Usuwa się tak samo Przestań śledzić ten temat.

 

U mnie sortowanie działa poprawnie.

Może coś przestawiłaś w ustawieniach porządku, ale nie upieram się.

Link to comment
Share on other sites

Moja zawartość to nie subskrypcje.

To coś na kształt "zobacz swoje posty" obejmujący wątki z ostatnich dwunastu miesięcy.

Nie ma tu możliwości edycji ( ewentualnie usunięcie postu)

 

Odpowiednikiem dawnych subskrypcji jest Lubiana zawartość.

Subskrypcje trzeba skompletować sobie od nowa, dodając watki przez Śledź temat.

 

Usuwa się tak samo Przestań śledzić ten temat.

 

Nie mogę się z tym zgodzić, bo:

-jeśli moja zawartość ma być czymś na kształt "zobacz swoje posty", to nie powinno być tam tematów, które tylko podczytywałam, w których się nie udzielałam. A takie psoty mam właśnie w moja zawartość

-naciśnięcie przestań śledzić ten temat nie usuwa wątku :lookarou:  Nadal przychodzą mi powiadomienia, że jest nowy post :roll:

Link to comment
Share on other sites

dziś przy próbie wejścia na dogomanię pojawił mi się w Chromie taki komunikat:

Strona, którą chcesz otworzyć, zawiera złośliwe oprogramowanie

Osoby atakujące stronę www.dogomania.pl mogą spróbować zainstalować na Twoim komputerze niebezpieczne programy, których celem jest wykradzenie lub usunięcie Twoich danych (na przykład zdjęć, haseł, wiadomości czy numerów kart kredytowych).

Link to comment
Share on other sites

ja rozumiem, że komuś się znowu zmian zachciało ale po jaką cholerę zmieniać dokładnie wszystko, tak by człowiek nie mógł się połapać? chyba że chodzi o to, by dogomaniacy się wykruszyli...? 

po co zmieniać nazewnictwo? przykładowo: były "subskrypcje", teraz musi być "zawartość"? no po co robić taki bałagan?

Link to comment
Share on other sites

A mnie po napisaniu posta i próbie wysłania go wyskoczył taki komunikat: "Błąd. Odpowiedź nie została dodana, ponieważ została napisana zbyt szybko." Serio  :-D   :-D   :-D 

 

Poza tym jak wchodzę do galerii swojego psa to najczęściej (nie zawsze) wyświetla mi się coś takiego:

 

bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.JPG

Link to comment
Share on other sites

Mi też na telefonie nie działa dogo. Nie mogę wejść na swój profil a co gorsza odpowiedzieć w wątku. I nie zgadza się godzina w wątkach trochę mi to przeszkadza , bo najnowsze wątki nie są takie nowe. Wcześniej było że po odświeżeniu można było zobaczyć co ktoś napisał przed sekundą.

I w postach często nie wyświetlają się emotikonki.

Link to comment
Share on other sites

Też nie mogę się wylogować.

 

Ustawiłam sobie opcję "Wyślij dzienne powiadomienie" dla wszystkich "Zawartości które śledzę", a powiadomień ni widu, ni słychu, mimo że pojawiają się nowe posty. Może coś jest ustawione na odwrót skoro Magduśce z kolei przychodzą powiadomienia z wątków, których już nie chce śledzić?

Link to comment
Share on other sites

To ja też napiszę jak jest u mnie.

 

Po powrocie Dogomanii w nowym stanie nie mogłam się zalogować. Ciągle była informacja, że hasło nieprawidłowe (a było prawidłowe). Chciałam poprosić o nowe na maila i też był problem: kod captcha był niezrozumiały, nieraz niewidoczny. Po kilku próbach w końcu się udało - po długim czasie oczekiwania otrzymałam nowe hasło na maila. Zalogowałam się, zmieniłam hasło i chciałam się zalogować. I tu znowu problem. Teraz przyjmuje moje hasło, ale po odświeżeniu strony nadal jestem niezalogowana. I tak w kółko.

Dzieje się to na Chrome.

 

Obecnie piszę z Internet Explorer, bo tu jedynie nie mam z tym problemu.

Na koniec wspomnę, że forum za każdym razem długo się ładuje ...

Link to comment
Share on other sites

"odpowiedź napisana zbyt szybko" - prawdopodobnie klknęłaś klawisz "odpowiedz" i nic się nie działo, więc kliknęłaś drugi raz, chodzi o to, że wysłana zbyt szybko jedna po drugiej, a nie że napisana.

No nic, trzeba się przyzwyczaić, tylko że ja też się nie mogę wylogować, co mnie strasznie wkurza, bo jak się ktoś w pracy dorwie do mojego konta dla zabawy, to może być różnie. 

Link to comment
Share on other sites

Jest błąd z wchodzeniem w wybrane treści w górnej belce menu.

 

Tzn, jak jestem zalogowana, widzę swój login na górze z dodatkową strzałką, która otworzy mi podmenu : i tam powinnam z każdego poziomu forum móc wejść zarówno we własny profil, jak i w podmenu, celem otworzenia opcji "mój profil, moja zawartość: itd.

 

I czasami to podmenu da się otworzyć i wszystko działa ok. A czasami klikając na strzałkę, system uparcie nie otwiera podmenu (jak powinien), tylko natychmiast przekierowuje mnie na stronę z moim profilem.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie ogarniam tego dogo, osobiście walam tamtą wersję.

Ja ubolewam nad tym że nie ma BBcode.. Jestem na tablecie, komp popsuty i nie ma czasu naprawić a na tabie nie za łatwo się wpisuje BBcode , więc uważam ti za ogromny MINUS..

Wiadomoścu porażka. Bardziej pogmatwane niż było..

Nie chcę być nie miła, ale jak tak dalej pójdzie to z dogo zniknie połowa użytkowników może i więcej..

Ja jestem zdecydowanie za starym dogo, pomimo że jestem młoda, i niby łatwo jest się prywyczaić.. Ale pomimo to wolę stare dogo.

Link to comment
Share on other sites

Mam dokładnie to samo... Ni huhu nie mogę się wylogować...

 

 

Chcialam wlasnie zacytowac Twoj post, Czekunia i wyszla opcja - ignoruj post Czekuni czy cos w tym stylu,haha.

 

Okazuje sie wiec,ze nie tylko ja mam problem z WYLOGOWANIEM SIE.

 

Czy administrator znajdzie czas i wyjasni nam,jak to zrobic? Dziekuje za uwage.

I ja też nie mogę się wylogować z Dogo na przeglądarce IE. Przerzuca mnie na str. ogólną i tyle. 

Co prawda skorzystałam z funkcji zapamiętaj mnie... ale nie na wieki wieków.  :evil_lol:   

Pomocy    :chaos:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...