Jump to content
Dogomania

Jak znaleźć _wszystkie_ osobiście założone wątki?


bric-a-brac

Recommended Posts

Jak w temacie.

Wchodzę w profil, klikam "tematy" - otrzymuję "Moje tematy", a tam 5 ostatnich wątków. Potrzebne mi są starsze, gdzie je znajdę?

 

I ewentualnie, jaka jest szansa na odzyskanie utworzonych folderów wątków subskrybowanych? Mam wrzucone wszystko do jednego wora, nie wiem nawet czy ze wszystkich folderów, bo foldery potracone.

 

Link to comment
Share on other sites

moich wątków widzę bodaj trzy czy cztery.

poza tym nie wyświetla się lista, tylko pierwsze posty tych wątków, po co taki mechanizm?

kiedy będa poprawione te rzeczy? potrzebuję całej listy wątków, to chyba jasne. kiedy jakas instrukcja obsługi. na forum nie wchodza jedynie zaawansowani użytkownicy wszelkich formatów forumowych, maja szukac po omacku?

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę w profil, klikam "tematy" - otrzymuję "Moje tematy", a tam 5 ostatnich wątków. Potrzebne mi są starsze, gdzie je znajdę?

 

Będąc się w zakładce "moje tematy" należy wybrać opcję "znajdź zawartość", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Następnie w menu widocznym po lewej stronie pozostaje zaznaczyć opcję "tylko tematy". Wszystkie założone przez Ciebie wątki znajdziesz klikając tutaj.

Z tego co widzę, to pula wyświetlanych wątków ograniczona jest konkretnymi ramami czasowymi. Nie potrafię jednak znaleźć, jak można byłoby to obejść i zdaje się, że na tę chwilę jest to niemożliwe. Mimo to, nowa odsłona forum dopiero raczkuje, więc może z czasem dostęp do tematów będzie lepszy. Oby... :siara:

Link to comment
Share on other sites

Przyłączę się do tematu.

Gdzie mogę znaleźć swoje wszystkie zrobione bazarki? 

Teraz w MOJA ZAWARTOŚĆ----. TYLKO TEMATY mam swoje tematy tylko do 20 września 2013r

Miałam tam zdjęcia fantów, które się nie sprzedały a teraz będę musiała robić je jeszcze raz  :look3:  

Dlaczego w MÓJ PROFIL----. TEMATY mam ich tylko 5?

Link to comment
Share on other sites

Będąc się w zakładce "moje tematy" należy wybrać opcję "znajdź zawartość", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Następnie w menu widocznym po lewej stronie pozostaje zaznaczyć opcję "tylko tematy". Wszystkie założone przez Ciebie wątki znajdziesz klikając tutaj.

Niestety tu znajdują się tematy tylko do września ubiegłego roku.

 

Doszłam do tego jak odszukać wątki bazarkowe.   Bazarek→ Zakończone-----> tu na niebieskim pasku klikamy WŁASNE i rozwija nam się okienko w którym musimy zaznaczyć w:

I okienku--->TEMATY JAKIE ZAŁOŻYŁEM

II okienku --->DATA NAPISANIA TEMATU

III OKIENKU----> MALEJĄCO (Z-A)

IV OKIENKO ---->POKAŻ WSZYSTKIE

 

Niestety nie wiem jak szukać wątków założonych psiakom  :chaos:

Link to comment
Share on other sites

Będąc się w zakładce "moje tematy" należy wybrać opcję "znajdź zawartość", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Następnie w menu widocznym po lewej stronie pozostaje zaznaczyć opcję "tylko tematy". Wszystkie założone przez Ciebie wątki znajdziesz klikając tutaj.

 

Dzięki Ci wielkie! Działa!

 

To nowe dogo jest tak nieintuicyjne, że chyba za ciemna jestem, żeby się przyzwyczaić :(

 

ADMINIE, którego i tak prawie nie ma, słowo do Ciebie:

Różne nowe fora ogarniałam, ale obecny kształt dogo jest mega nieprzyjazny...

Link to comment
Share on other sites

Będąc się w zakładce "moje tematy" należy wybrać opcję "znajdź zawartość", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Następnie w menu widocznym po lewej stronie pozostaje zaznaczyć opcję "tylko tematy". Wszystkie założone przez Ciebie wątki znajdziesz klikając tutaj.

Postępowałam dokładnie wg powyższej instrukcji, ale pojawiły się tylko wątki założone od września 2013 r. zgodnie z informacją:   (Wyszukiwanie ograniczone z 21-wrzesień 13)

Proszę o informację gdzie znajdę wszystkie moje wątki ?

 

Nie wiadomo, który Moderator obserwuje konkretny dział i nie wiem kogo mogę prosić o dodatkowy post w dziale Psy do adopcji/znalezione.

Link to comment
Share on other sites

Postępowałam dokładnie wg powyższej instrukcji, ale pojawiły się tylko wątki założone od września 2013 r. zgodnie z informacją:   (Wyszukiwanie ograniczone z 21-wrzesień 13)

Proszę o informację gdzie znajdę wszystkie moje wątki ?

 

Nie wiadomo, który Moderator obserwuje konkretny dział i nie wiem kogo mogę prosić o dodatkowy post w dziale Psy do adopcji/znalezione.

http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/ 

Tutaj można wejść na starą dogo i tak będziesz mogła odzyskać swoje wątki.

Link to comment
Share on other sites

I znowu klapa. Niestety po wybraniu opcji: Wątki użytkownika, zostałam przekierowana na stronę z napisem: Oops! An error occurred: connection to : failed (errno=0, msg=)

 

Zastanawiam się, czemu wszelkie pomoce są w obcym języku. Strona dla Polaków, a informacje dostępne wyłącznie nie po polsku ?????

 

I czemu nie otrzymujemy odpowiedzi od Admina, czy Moderatora ???

Czyżbyśmy byli za malutcy ???

Link to comment
Share on other sites

przy okazji - czy ktos wie, jak usunąć wątek z subskrypcji? 

teraz nie ma subskrypcji takiej jak w starym dogo

na to miejsce jest

 "moja zawartość" czyli  lista wątków gdzie cos pisałas i tu nic nie zmienisz chyba że zostanie  z wątku usuniety Twój post/posty

lub "lubiana zawartosc" czyli lista wątków które sama wybrałaś do "śledzenia" ( zaznaczajac  baner "śledź ten temat"w górnym prawym rogu strony) i tu możesz w kazdej chwili zrezygnować, dodatkowo wybrać np opcje zawiadamiana  na mail o nowych wpisach

O pojawieniu się nowego postu w danym wątku przychodzi powiadomienie na adres e-mail.

Na końcu jest informacja, cytuję: Możesz wyłączyć subskrypcję w każdej chwili klikając w link: http:/....

przychodzi ale tylko  jeśli  się wybierze tę opcję - równie dobrze można z powiadomień zrezygnować albo wybrac  wersje  nie "natychmiast" tylko hurtem  np raz w tyg.

 

ale ja nie mam powiadomień na mejlu.

bo ich  sobie nie zazyczyłaś  przy zaznaczaniu "śledzenia" wątku

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze sobie nie zażyczyłam, oszalałabym od ilości mejli, mam subskrybowanych (teraz sledzonych) strasznie dużo. fakt, że sporo starych, niekatywnych, które chcę mieć, ale, aktualnych tez jest sporo.

 

natomiast przy kliknięciu na śledź ten temat nie widze opcji rezygnacji ze śledzenia :-(

Wklejam z innego tematu:

 

Usunąć można tylko te w LUBIANA ZAWARTOŚĆ.

Jak otworzy Ci się strona z jej zawartością za tematem masz okienko ZMIEŃ. Po kliknięciu na nie pokazuje się kilka opcji m.i. PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. W MOJA ZAWARTOŚĆ nic takiego nie idzie zrobić.

46033594530145173308.jpg

Link to comment
Share on other sites

"natomiast przy kliknięciu na śledź ten temat nie widze opcji rezygnacji ze śledzenia"

 

Bo to jest widoczne dopiero jak wybierzesz jedną z opcji śledzenia. Wówczas w miejsce napisu: Śledź ten temat, pojawia się napis:  Przestań śledzić ten temat. Klikasz w niego i już masz wątek z głowy:)

 

To można wykonać będąc wewnątrz danego wątku.

Link to comment
Share on other sites

hm. w lubianej zawartości nie mam nic, a na liście mojej zawartości, z której nic nie moge usunąć, mam tematy, które chcaiałbym usunąć. troche bez sensu,  skoro napisanie jednego posta miało nie robić automatycznie śledzenia (w przeciwieństwie do poprzedniego forum). 

kliknięcie w sledź ten temat, żeby sobie zmienić treśc przycisku i spóbować odśledzić temat próbuje juz któryś raz - mieli się i mieli i  nic. mieli sie bez końca. jak zatrzymam i klinkę znów, nie reaguje. jak klinkę dziesię razy, zaczyna reagować, tzn pokazuje opcje do wyboru, klikam śledź i wtedy dopiero odsledza - to próba z dziś. zobaczymy, co dalej. 

 

dzięki bardzo za wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

blagam o pomoc! niestety nie potrafie poruszac sie po nowym dogo :(
nie potrafie odnalezc watku mojego Kamelka (zalozonego przez modliszka84) i watku Filusia, na ktorym chcialabym poinformowac, ze Filutek juz za TM. (Bylem juz w celi smierci)
bardzo prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...