Jump to content
Dogomania

Gdzie się podziały subskrypcje?


joaaa

Recommended Posts

Podepnę się. 
Czy jest możliwość jak na starej dogo, zrobienia folderów w subskrybcjach? Jak sie do nich dostać, jak zapisać wątek w subskrybcjach - napisanie posta w wątku - co kiedyś automatycznie zapisywało taki do subów, teraz nie działa...

Link to comment
Share on other sites

Dawne subskrypcje zniknęły.

Trzeba je sobie skompletować ponownie.

 

Przez Śledź temat  (można przy tym wybrać opcję z powiadamianiem z wybraną częstotliwością i wyświetlaniem bądź nie wśród śledzących dany wątek)

 

Dostęp do "subskrypcji" mamy rozwijając menu przy nicku na górze i wybierając Lubiana zawartość

 

tematy w których są nieczytane odpowiedzi są oznaczone (inny kolor tła + pasek)

gwiazdka jak odpowiadaliśmy w danym temacie

kropka jak nie pisaliśmy

Kliknięcie w nie przenosi do pierwszego nie czytanego postu - działa poprawnie

 

Usunąć subskrypcje można:

z poziomu w wątku klikając przestań śledzić ten temat

z poziomu lubiana zawartość ->. wyświetl opcje edycji-> wybrać/zaznaczyć wątki do usunięcia -. na dole wybierz akcję Przestań śledzić -> zaktualizuj zaznaczone.

 

Pomocą przy kompletowaniu subskrypcji jest dostęp do Starej Dogomanii ( przy okazji można zrezygnować z części subskrypcji)

http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczam "Śledź ten temat" z opcją "otrzymuj powiadomienia natychmiast" ale nie otrzymuję informacji na maila, kiedy ktoś coś napisze w śledzonym przeze mnie wątku. Co zrobić, aby powiadomienia do mnie docierały?

A drugi problem: pomimo zaznaczenia wątków, które chcę śledzić, nie pokazują się one w "nowa zawartość - pozycje śledzone przeze mnie" albo np. ukazuje się tylko jeden wątek.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty:

[url]http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026[/url]

 

 

Zaznaczam "Śledź ten temat" z opcją "otrzymuj powiadomienia natychmiast" ale nie otrzymuję informacji na maila, kiedy ktoś coś napisze w śledzonym przeze mnie wątku. Co zrobić, aby powiadomienia do mnie docierały?

A drugi problem: pomimo zaznaczenia wątków, które chcę śledzić, nie pokazują się one w "nowa zawartość - pozycje śledzone przeze mnie" albo np. ukazuje się tylko jeden wątek.

 

Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".

Link to comment
Share on other sites

to powtórka bardzo bym prosiła o możliwość przywrócenia przycisku ''zrezygnuj z subskrypcji" ze starej wersji dogo .Ja podbijam bazarki lub jeżeli nie uda mi się zakupić na danym wątku to   po prostu go usuwałam teraz nie mogę i takie wątki zbędne zaśmiecają mi moją zawartość .

Duży plus za nową szatę graficzną .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty:

http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026

 

 


 

Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".

Oj ,panie adminie,nie wyszło Ci to nowe dogo....Dlaczego aktywnych członków jest coraz mniej ???

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty:

http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026

 

 


 

Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".

 

Oj, chyba jednak nie :( Powiadomienia nie docierają ani do zwykłej skrzynki, ani nie trafiają do spamu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...