Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Bardzo przepraszamy za nasze lakoniczne wypowiedzi na Dogo - ja ciągle mam problemy z logowaniem, strona raz działa, raz nie, co bardzo utrudnia dostęp tutaj. Podając link do wydarzenia uznałyśmy, że wszelkie bieżące informacje i tak do Was dotrą - na fb działamy wyłącznie ze względu na szersze grono osób z Katowic, które są w stanie regularnie nam pomagać w poszukiwaniach... Obiecujemy poprawę i przepraszamy gorąco!

Pieniążki na plakaty faktycznie zbiera Agnieszka - Lili, ale można je oczywiście przesłać do mnie - ja przekazuję wszystko dalej.

Bakusiowa - Twoja wpłata od razu po zaksięgowaniu u mnie na koncie została uwzględniona w rozliczeniu na facebooku - nie ma jej na pierwszej stronie wątku bo to osobna "skarpeta" wyłącznie na działania reklamowe mające nas zbliżyć do zlokalizowania Fifi. Dziękujemy serdecznie za wpłatę!!!

Po Fifi ślad zaginął. Różne czarne myśli chodzą po głowie zwłaszcza, że nawet w totalnie anty-psim Raciborzu ludzie dzwonili regularnie... Ale nie poddajemy się :(

Jedna dobra duszyczka zasponsorowała kilka dni ogłoszeń Fifi wyświetlanych w TV tramwajowej, plakaty jeździły w autobusach miejskich, a teraz udało się załatwić kampanię reklamową - plakaty w tramwajach. Od przyszłego tygodnia zacznie jeździć 30 plakatów przez 2 tygodnie po całym Górnym Śląsku. Miejmy nadzieje, że to pozwoli nam zlokalizować Fifi... tak aby móc ją złapać :(

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 10.06.2016 o 20:10, AgusiaP napisał:

Ja w każdym razie mocno trzymam kciuki i nie tracę nadziei, ze się odnajdzie.

Fifi daj sobie pomoc!

Aguniu, nie tylko trzymałaś kciuki, ale razem z Myszką złapałyście uciekinierkę

 

gif%2Bdziekuje%2Bslicznie%2Bpies%2Bsluch

Ogromnie jestem ciekawa jak się to Wam udało, a właściwie nie tyle udało, co jak to zrobiłyście, że ją dorwałyście :)

Link to comment
Share on other sites

Mozna poczytać jak było mniej wiecej. Dalsze wiadomości będą później.

https://www.facebook.com/events/521460744723082/?active_tab=posts

Poczytałam o Fifi. Dziewczyna znalazła sobie schronienie w bardzo ładnym miejscu. Ludzie byli bardzo życzliwi i gościnni. Może ktoś orientuje się ile przeszła kilometrów skoro zawędrowała do Rudy Śląskiej?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki kochane, bardzo dziękujemy za te miłe słowa, jest nam na prawdę ogromnie miło, ale nam tylko dlatego udało się złapać Fifkę,  bo miałyśmy wiadomości od Agi (Lili), gdzie Fifi została zlokalizowana.

Byłyśmy tam w odpowiednim miejscu i czasie, tak samo, jak w Raciborzu, ale tylko dzięki tym informacja.

Bez nich nic by się nie udało.

Nic w tej chwili jest nie ważne, tylko to, że Fifi już bezpieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pomnik to trzeba wystawić Fifi, że taka dzielna z niej dziewczynka.

Tyle razy dała radę!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 16.06.2016 o 08:57, AgusiaP napisał:

Dziewczynki kochane, bardzo dziękujemy za te miłe słowa, jest nam na prawdę ogromnie miło, ale nam tylko dlatego udało się złapać Fifkę,  bo miałyśmy wiadomości od Agi (Lili), gdzie Fifi została zlokalizowana.

Byłyśmy tam w odpowiednim miejscu i czasie, tak samo, jak w Raciborzu, ale tylko dzięki tym informacja.

Bez nich nic by się nie udało.

Nic w tej chwili jest nie ważne, tylko to, że Fifi już bezpieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pomnik to trzeba wystawić Fifi, że taka dzielna z niej dziewczynka.

Tyle razy dała radę!

To i Lili pomnik sie postawi :) ale Wam sie należy, jak chłopu rola   z%2Bkwiatami.gif

I zmieńcie tytuł   prosz%25C4%2585cy.gif     bo jak dostałam zawiadomienie o nowym poście na tym wątku, to o mało z krzesła nie spadłam - FIFI ZNOWU NAWIAŁA !!!  - tak pomyślałam.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

To i Fifi pomnik sie postawi :) ale Wam sie należy, jak chłopu rola   z%2Bkwiatami.gif

I zmieńcie tytuł   prosz%25C4%2585cy.gif     bo jak dostałam zawiadomienie o nowym poście na tym wątku, to o mało z krzesła nie spadłam - FIFI ZNOWU NAWIAŁA !!!  - tak pomyślałam.

 

 

 

 

 

Wypluj takie myśli Elu:):)

 

Panie z bloku, które karmiły Fifi mówiły, że była tam co najmniej od 1,5 miesiąca.

Była codziennie i kręciła się blisko tego miejsca, w którym była karmiona pod balkonem.

Ale wczoraj rano po tych sygnałach, że Fifi jest, jacyś ludzie próbowali ja łapać, podobno chodzili za nią  i zniknęła na cały dzień.

Pojawiła się dosłownie 5 minut po naszym przyjeździe w momencie jak ustawiałyśmy klatkę.

Dreszczówa była duża, bo panie z góry balkonów mówiły nam, że się zbliża, a my jeszcze nie byłyśmy gotowe.

Ale udało nam się oddalić zanim Fifi nas zobaczyła, że coś majstrujemy.

Dość długo patrzyła się nieufnie na klatkę, odchodziła w inną część osiedla, wracała patrzyła,

ale na szczęście widocznie była głodna:):).

Popatrzyłam na mapę -  to od ul. Józefowskiej w Katowicach ok 15 km.

W sensie samej odległości to pikuś dla psa. Gorzej z zagrożeniami po drodze w mieście.

Najważniejsze, że cała, zdrowa i dała się złapać.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Mysza2 napisał:

[...]

Najważniejsze, że cała, zdrowa i dała się złapać.

Nic dodać nic ująć :)

Nurtuje mnie natomiast pytanie co teraz z nią będzie? Wraca do hoteliku? Będzie po raz kolejny szukać domu? Bo po takich akcjach na Waszym miejscu chyba umarłabym ze strachu przy kolejnej adopcji, choćby dom był sprawdzony na wszystkie strony...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...