Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że Baja w stałym domku :-)

To teraz faktycznie kolej na Fifkę :-)

Fifi robi malutkie postępy. W stosunku do mnie zachowuje się zupełnie jak "normalny" pies - chodzimy razem na spacery( jest na nie bardzo chętna ), bawimy się sznurkami itd. Natomiast bardzo ciężko jej przekonać się do pozostałych domowników. Jak idziemy na rodzinny spacer to zawsze zabieramy ją ze sobą i prowadzi ją mój mąż, nagradza ją smakołykami ale ona i tak jakoś nie przepada za mężczyznami. Mojego ojca dwa razy nie chciała wpuścić do ogródka - ujadała jak szalona, nawet jak wszedł już za bramkę to nie uciekła jak miała w zwyczaju tylko nadal darła japkę :-)

Toleruje tylko najmłodszego faceta w naszym domu bo on robi wszystko ze mną ( siedzi w chuście albo nosidełku) i Fifi zawsze go z zaciekawieniem wącha :-)

 

33e3hmu.jpg

 

2pseeyb.jpg

 

 

2rm0aki.jpg

 

ix4n4i.jpg

 

160vazo.jpg

 

28vpr7q.jpg

 

jrsg1z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przekazuje wieści od Necianety i od Opiekunki Bajki która ma się super :) śpi w łóżku, chodzi na długie spacery takie

półtora godzinne, ma 8 metrową linkę na której bardzo dobrze się czuje podczas spacerów.

 

Jedyny problem jaki z nią jest i to DUŻY problem to, to że nie chce jeść, nie chce jeść niczego (gotowane mięsko, pasztetowa,

puszki, szynka i inne), weźmie kęs i to by było na tyle. Ciocie macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ona na pewno jest 

głodna ale nie chce jeść, może to ze stresu? U Neci też na początku nie chciała jeść, musiała się przekonać, ale nowa opiekunka

jest zrozpaczona czy ona chora nie jest... Może jakieś tabletki na poprawę apetytu? Jak coś Wam przychodzi do głowy dajcie znać!

 

Przegłodzenie w tym wypadku też nie wchodzi w grę tzn. na nią nie działa... 

Link to comment
Share on other sites

Lili, moim zdaniem tak samo jak u Necianety - potrzeba czasu.

 

W Fundacji dla niejadków zawsze stosowane były pasty pobudzające apetyt.

Najbardziej znaną jest chyba Calo-Pet. To dość spory wydatek, ale jest wysokokaloryczna i pobudza apetyt.

Może na to Pani się zdecyduje?

 

http://www.krakvet.pl/vetoquinol-calopet-energetyczny-dodatek-zywieniowy-psow-kotow-pasta-120g-p-395.html

Link to comment
Share on other sites

Lili, moim zdaniem tak samo jak u Necianety - potrzeba czasu.

(...)

 

U mnie ten czas miała ale to rezultatów też nie dało. Czasem nic nie jadła, czasem może 2-3 chrupki. I tak prosiłam zachęcałam i stawałam na uszach żeby coś zjadła.

 

No cóż. Dziś lub jutro zadzwonie do Pani i zapytam jak Maluch.

Link to comment
Share on other sites

Fifi nadal w hoteliku :(  nie chcę być źle zrozumiana, hotelik jest ok. Przyjazna atmosfera, troska o czworonogi itd. ale jednak co dom stały, to dom stały. Już niedługo Mikołaj i święta z prezentami, może znajdzie się ktoś taki mikołajowy i da dom Fifi w prezencie  :happy1:

Link to comment
Share on other sites

a może by zmienić tytuł., że Młoda w DS? ;) będzie szczęśliwa do końca swoich dni ;) śpi w łóżku, skacze jak sarenka na spacerach - Greys/Bajka zakochana :) i ze wzajemnością :) Mała po mału zaczyna jeść :)

A z Fifi trzeba chyba się umówić na jakieś fotki co?;) co by złapać jesienną piękną aure?:) Może się mnie już nie będzie tak bać?:)

Link to comment
Share on other sites

a może by zmienić tytuł., że Młoda w DS? ;) będzie szczęśliwa do końca swoich dni ;) śpi w łóżku, skacze jak sarenka na spacerach - Greys/Bajka zakochana :) i ze wzajemnością :) Mała po mału zaczyna jeść :)

A z Fifi trzeba chyba się umówić na jakieś fotki co? ;) co by złapać jesienną piękną aure? :) Może się mnie już nie będzie tak bać? :)

 

Zapraszamy na sesję :-)

Myślę, że bać się będzie bo ona przy obcych jest zawsze spięta/wystraszona. Ale im więcej będzie mieć kontaktu z innymi ludźmi tym lepiej:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...