Jump to content
Dogomania

Fifi złapana i bezpieczna ! Ufffff.... Greys w swoim wymarzonym domku!


Lili8522

Recommended Posts

Kopiuję info z fb, jeszcze raz dla jasności:

 

Informujemy, że Fifi była widziana dzisiaj, ok. 2 godz. temu w okolicach hoteliku w Kobiernicach (na Wołku). Podeszła sama do furtki, jednak na widok człowieka się oddaliła. Niestety nie udało jej się złapać. Furtka czeka otwarta, jedzenie również, sunia jest szukana w towarzystwie psiaków, z którymi zdążyła się zaprzyjaźnić przez tydzień czasu. Kasia spaceruje z psami po okolicy. Najważniejsze, że nie ma smyczy, pozostała obroża z adresatką. Dobrze, że sunia wraca w okolice hoteliku...

 

Tropu z Porąbki nie możemy potwierdzić w 100%, ale to prawdopodobne, że w sobotę w nocy mogła być w tamtych okolicach (3km w linii prostej od miejsca ucieczki).

Link to comment
Share on other sites

Napędziła nam stracha... Kasia przekazała, że głodna była jak smok i jak zawsze patrzyła jak ktoś otwierał drzwi to jak padła na posłanie to nigdzie nie chciała się z niego ruszać... Pozbyła się na szczęście smyczy, bo o to baliśmy się najbardziej.. Ah ta Fifi, najważniejsze, że jest już bezpieczna :) Teraz szukamy cudownego domu dla obu dziewczynek! I przypominamy, że fundusze na niewielkim plusie... Tak samo miesięczne deklaracje... :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:klacz: Przepiękna Sunia!I to Ty tymi ręcami zrobiłaś? :shake:  po prostu" niedowiary".Próbowałam swoją szorściuchę wytrymować,ale się poddałam,bo po 1/4 uciekała od mojej ręki,bałam się,że mnie znienawidzi. :smhair2:

 

To samo szło, lekko pociągłam, przeleciałam trymerem i było :) gorzej było tylko z maszynką, bo nóżki były po prostu zarośnięte, nie do wytrymowania, ale codziennie młoda się do nas bardziej przyzwyczaja więc z czasem maszynka nie była taka zła ;)

 

Necia - sunia pięknie wygląda!!! Piękna przemiana :)

A jak ze strachem, jest choć trochę lepiej? Przywiązała się już do Was?

 

Dodaję wydatki do rozliczenia sunieczek.

 

Jasne, już pewniej na nas reaguje, macha ogonem, zaczyna po mału jeść chrupki (jedynie gdy 'oznacze' je pasztetową), zaczepia mnie na spacerze do zabawy - nie pewnie - ale to już coś :) Najszczęśliwsza jest gdy może biegać samopas po ogrodzie :) skacze jak sarenka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To samo szło, lekko pociągłam, przeleciałam trymerem i było :) gorzej było tylko z maszynką, bo nóżki były po prostu zarośnięte, nie do wytrymowania, ale codziennie młoda się do nas bardziej przyzwyczaja więc z czasem maszynka nie była taka zła ;)

 

 

Jasne, już pewniej na nas reaguje, macha ogonem, zaczyna po mału jeść chrupki (jedynie gdy 'oznacze' je pasztetową), zaczepia mnie na spacerze do zabawy - nie pewnie - ale to już coś :) Najszczęśliwsza jest gdy może biegać samopas po ogrodzie :) skacze jak sarenka :)

Tak, potwierdzam to sarenka. Sunia jest piękna, zadbana, wyfryzowana. Teraz tylko dom na stałe i będzie pełnia szczęścia :loveu:

Piękna i dzielna Fifi ceni sobie teraz domowe ciepełko i czeka. Ja skorzystam z zaproszenia Opiekunów i odwiedzę ją jeszcze  :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...