Jump to content
Dogomania

Zła wola lekarza - czy istnieje?


doggy_dogg

Recommended Posts

Witam
Mam swojego Krecika od ponad pół roku i póki co wizyty u lekarza ograniczone były do szczepienia i odrabaczania. Wybór lekarza dla Krecika był przypadkowy i jestem w miarę zainteresowany, poza tym że pani weterynarz nie mówi ile będzie kosztować dany zabieg, natomiast rozliczamy się po jego wykonaniu. Wtedy trochę zwątpiłem i zacząłem drążyć temat wśród znajomych. Okazało się że niektórzy mieli bardzo negatywne wspomnienia z weterynarzami, którzy specjalnie leczyli psiaka na dolegliwość, której nie miał, tymczasem ten cierpiał i umierał na właściwą chorobę. Wtedy zacząłem myśleć o tym, czy rzeczywiście tacy weterynarze istnieją?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doggy_dogg']Witam
Mam swojego Krecika od ponad pół roku i póki co wizyty u lekarza ograniczone były do szczepienia i odrabaczania. Wybór lekarza dla Krecika był przypadkowy i jestem w miarę zainteresowany, poza tym że pani weterynarz nie mówi ile będzie kosztować dany zabieg, natomiast rozliczamy się po jego wykonaniu. Wtedy trochę zwątpiłem i zacząłem drążyć temat wśród znajomych. Okazało się że niektórzy mieli bardzo negatywne wspomnienia z weterynarzami, którzy specjalnie leczyli psiaka na dolegliwość, której nie miał, tymczasem ten cierpiał i umierał na właściwą chorobę. Wtedy zacząłem myśleć o tym, czy rzeczywiście tacy weterynarze istnieją?:crazyeye:[/QUOTE]

Hmmm a skąd wiedzą że umierał z innych przyczyn? Robili sekcję? Pomyłki w diagnozie się zdarzają to inna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

weterynarz to nie nadczłowiek, ta grupa zawodowa ma też wśród swoich przedstawicieli nieuczciwych naciągaczy, zwyczajnych niedouków i oszustów świadomie, dla zysku,  działających na szkodę pacjentów.

 

szukaj opinii o weterynarzach, na forach (np tutaj), w swoim parku czy gdzie tam z psiarzami się spotykasz. i uwaga, chodzi o opinie ludzi, których psy potrzebowały czegos więcej od weta, niż szczepienia i obcinania pazurków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...