Jump to content
Dogomania

potrzebuje pomocy!!!


dzizu

Recommended Posts

Witajcie Kochani :) mam problem :( pragnę być szczęsliwą włascicielką tej cudnej rasy psów jaką są buldożki francuskie, w tym celu prześledziłam wszelkie dostępne ogloszenia hodowli (Tu muszę dodać, iż mieszkam poza granicami kraju) najbiższą znalazłam 80 km od mojej miejscowości. W ogłoszeniu była informacja iż są do sprzedania dwie 4-miesieczne suczki z rodowodem, ogloszenie bylo bez zdjeć. Własciciele bardzo zabiegani więc na spotkanie udalo mi sie umowic dzisiaj na godzine 20:00. trafilismy na miejsce po czym okazalo sie ze zostala tylko jedna suczka, zdjecia jej dodalam w zalaczniku. Sunia jest slodka i sliczna, martwia mnie jedynie iz pies nie jest czystej rasy mimo zapewnien wlascicieli. Moje obawy wzbudzily oklapniete uszy, ktore jak widac sa oklapniete co nie powinno miec miejsca u tej rasy w wieku 4 miesiaca tym bardziej u suczki, zaniepokoila mnie rownież dlugosc tłuowia tego slodziaka. Nie chce być oszukana czy ktos moze mi poradzic i ocenic czy ten psiaczek jest rasowy jesli tak to dlaczego uszka sa oklapniete? bede bardzo wdzieczna. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

przepraszam nie wgralo mi zdjec suni, wiec musialam skomentowac swoj post aby to naprawic :) zalacznik tego komentarza je posiada :) jeszcze raz dziekuje za pomoc dla mnie to narpawde wazne do jutra do godziny 14 mam dac znac wlasciciela czy decydujemy sie kupno tego szczeniaka wiec bardzo prosze o pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie znam się na tej rasie, ale z doświadczenia wiem, że pośpiech jest złym doradcą!!!

Spokojnie odwiedź kilka hodowli, wybierz szczeniaczka, do którego zabije Ci serce, a nie przyparta do ściany, na szybko, bo zosatała ostatnia sztuka.

... to wygląda tak, jakby ktoś chciał Ci sprzedać "wybrakowany towar" i dlatego powiedział, że ostatnia sztuka, a konkurencja duża.

Pies to przyjaciel na kilkanaście, a czasem na 20 lat i nie daj sobie wcisnąć psa, tylko dlatego, że ktoś chce się go pozbyć!!!

Jest takie stare powiedzenie:
[B]
"Jeśli się wahasz, to Twój Anioł Stróż mówi: nie rób tego!"[/B]

Trzymam kciuki za dobrą decyzję! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja poszukalabym sprawdzonej hodowli,poczytala o rasie
Buldogi sa bardzo chorowite/zdarza sie to nawet tym rasowym....
jedna zmoich sun /ciemna ,Lula/tez jest dluga,choruje na AZS/ma 4 lata,choroba ujawnila sie w 9 miesiacu zycia....kiedy kwitna trawy ,pyla pylki /sa momenty ,ze jest prawie lysa.....u weta jestesmy czasem co tydzien..
druga bulwa Beka /biala z lata na oku ,odebrana z pseudo /odeszla nam w czerwcu tego roku po udarze mozgu wywolanym atakami padaczki ....,chorowala rowniez na nawracajace zapalenie pecherza ,uszu....
podpisuje sie pod tym co pisze Ewanka/pospiech jest zlym doradca ....nie bierz szczeniaka ,bo jest ostatni i Ci go zal
leczenie psiaka z niesprawdzonej hodowli czesto przekracza cene psiaka z dobrej ,znanej hodowli
gdybys mieszkala w Polsce ,moglabys zaadoptowac buldozka z SAB/sa to bardziej psiaki w typie rasy ,odbierane interwencyjnie ,chociaz zdarzaja sie i papierowe....
najlepiej przyjedz do kraju i kup buldozka z dobrej ,sprawdzonej hodowli
pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...