Jump to content
Dogomania

Blacky za TM, Bilbo zostaje u nas!


Hope2

Recommended Posts

Cioteczki...ten nowy-Blacky...no on jest....och! ma coś śmiesznego na tyłku-ale nosi to z taką dumą jakby to co najmniej korona była!

I gryzie-po ucholach (mnie), po łapach-Tolka i Hadesa... Chłopaki mówią,że lepiej się ewakuować-że mieli tu taką Zośkę, co to lepiej jej było z drogi schodzić i że ten też na takiego im wygląda. A ja bić się nie lubię...Dzisiaj Hopiak i Sebek aż płakali ze śmiechu-bo poszliśmy na spacer-wszyscy i ja chciałem tak jak chłopaki-nawrzeszczeć na takie wielkie psy, co to krzyczą na nas zza płotu...i poleciałem pierwszy i krzyczałem-nawtykałem im tak,że...się rozwścieczyli bardzo..i nagle zobaczyłem,że jestem SAM, bo ci zdrajcy zostali po drugiej stronie ulicy-nawet dziadek! i...no...tego...z miejsca uderzyłem w płacz, pisk..i ze strachu łapki mi do ziemi przyrosły i za nic nie chciały się ruszyć....a Hopiak i Sebek w śmiech...

Już więcej nie będę udawał,że jestem odważny...wolę być bezpiecznie noszonym na rączkach pieseczkiem-inni niech się biją ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak jest się aż tak dorosłym pampersy często mus :(

Czarny, ty się wcale nie przejmaj, Zośka wyszkoliła towarzycho, a ty z tonu nie spuszczaj , no ;)

i szczekam ci, że najfajniej obsobaczyć dużego w kagańcu i z ludziem na smyczy :megagrin:

yorki się połyka w całości bez prawa do apelacji (no szczekam ci, tak mnie jakiś czas temu yorczyca wkurzyła i gdyby nie to, że byłam (w miarę) najedzona, to .... pewnie z pierdla pisałabym do ciebie)

skoro wolisz na rączkach, to rzeczywiście, niechaj inni się biją ;)

Ovo doradzicielka

Link to comment
Share on other sites

buuu Blacky mnie nabił... po ucholach buuuuu... i za co? no za co? pytałem czy moge-nic nie mówił (nie mówił,że moge, ale i że nie mogę też nie mówił)...i sie poczęstowałem tym, co on w miseczce zostawił...i nabił mnie za DWIE kulki karmy...buuuuuuuuuuu

Bilbo nieszczęśliwy bardzo

Link to comment
Share on other sites

Bilbo wrócił do swojego domku :) okazało się,że wabi się jednak Czarny, jest psem babci...Pani nie ma auta (ani Bacia ani synowa), dopiero dzisiaj z delegacji wrócił Pan i od razu przyjechali po Pana Psa.

Za jakiś czas pojadę sprawdzić, czy naprawili dziurę w płocie, przez którą nawiał

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziwne jest życie..Bo niby powinnam się cieszyć,że Bilbusiątko wróciło do domku,a jednak mam mieszane uczucia..Dlaczego?Bardzo lubie jak Hopiak pisze o psiakach,a teraz jak wrócił do domku to nic już nie będzie nowego o psinie...

E/R

Link to comment
Share on other sites

Dziwne jest życie..Bo niby powinnam się cieszyć,że Bilbusiątko wróciło do domku,a jednak mam mieszane uczucia..Dlaczego?Bardzo lubie jak Hopiak pisze o psiakach,a teraz jak wrócił do domku to nic już nie będzie nowego o psinie...

E/R

A my dochodzimy do wniosku,że coś z nami nie tak-za szybko się przywiązujemy do zwierząt, później tęsknimy, martwimy się...TZ jadąc do pracy rozgląda się, czy gdzieś mały nie biega...na pewno odwiedzę Pana Psa...upewnić się,że wszystko jest ok

Link to comment
Share on other sites

Człowieki-co jest złego w chodzeniu po stole??? no co? że nie wolno? a dlaczego? nie bo nie-odpada. A ja kcem właśnie na stół! już! natychmiast! 

I dlaczego nie wolno bić Tolka ani Hadesa? to po co na mnie patrzą? i wchodzą pod łapy? no????

I dlaczego nie wolno kociego jedzenia? jak koty nie chcą? że zostawiły na później? to po co zostawiają?

Blacky nic nie kumajacy :lookarou: 

Link to comment
Share on other sites

Hej Blacky, na naukę nigdy nie jest za późno. Wiemy, że w schronie wersal nie działa, ale jak trafiłeś na salony to chłopie zachowuj się: kumpli się nie gryzie, po stołach nie łazi, z cudzych misek nie wyżera, a od kotecków się odpinkol, bo kotecki były ukochane Zosieńki i masz mieć dla Niej szacun wielki - bo to po Niej masz taki super domek, no!  Ogarnij się, bo jak nie to Zoś Ci z góry łomot zrobi, masz słuchać Jej kochanego Hopiaka

Maja i Sybi wciąż Zosię kochające (jak będziesz grzeczny to Ciebie też będziemy kochać)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wpadłam przypadkiem na Panią Pana Psa-ja latałam po urzędach jak goopia, a Pani...chyba na zakupach była ;) Przekazałam dokładne zalecenia weta-dotyczące ucholi-tragedii nie ma, ale wyczyścić trzeba porządnie-co by nie trzeba było później leczyć. Dowiedziałam się,że Babcia i dziecko Pani oszaleli ze szczęścia, bo się bali,że ktoś Pana Psa przejechał...albo,że trafił na złych ludzi, którzy pomogli mu pobiec za TM. No i Pan Pies zmylił wetkę, która oceniła go na 3-4 lata-a ma 7, a właściwie prawie 8 (co robi zadbanie o psa :) ).

No i jadąc autem widziałam mordeczkę malutką na jego podwórku-siedział i patrzył na ulicę (płot zabezpieczony, więc pewnie osiołek knuje jakby tu nawiać-bo on często udaje się na wędrówki) Paraliż mordki jest efektem jednej z wędrówek-nie wiadomo, czy potrąciło go auto, czy wpadł pod durnego ludzia...znaleźli go wtedy w rowie, ledwo dychającego-odratowali...

Jeszcze wpadnę go odwiedzić (Babcia kazała przekazać,że zawsze mogę wpadać na kawę i domowe ciacho, za przygarnięcie Pana Psa).

 

Co jeszcze? w urzędzie powiedzieli,że piesek,ze którym się rozglądałam już nie potrzebuje pomocy-spóźniłam się-auto :(

Ale jest jeszcze sunia-jak ją wytropią, to dadzą znać i albo ją przywiozą, albo sama ja odbiorę (z urzędu? od weta?)

Kotki będą sterylizowane-wszystkie, które uda mi sie złapać (najpierw te, które podchodzą do mnie, później spróbuję wyłapać te, które mieszkają w lesie)

 

Blacky nie dotarł dzisiaj do weta :( utknęłam w urzędach-nie cierpię tego, ale czasem trzeba

Link to comment
Share on other sites

O matko czytam z zapartym tchem i powiem szczerze Psie Opowiadania całkiem w stylu Musierowiczowej:D Przejelę coś nie coś dla Blackiego na bazarku się tam zgłoszę:) Przepraszam, że tak niewiele, ale niewiele zostało z wypłaty postaram się po wypłacie też coś podrzucić:)

 

Dobranoc:)

Link to comment
Share on other sites

a mnie raz wywala, raz wpuszcza...koszmar jakiś :( za chwilę wrzucę link do wątku, na którym jeszcze w schronie był Blacky :D nie wiedziałam,że jest-dopiero dzisiaj Ciocia mi g podesłała

 

EDIT

znalazłam wątek

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/138293-zwyk%C5%82e-czarne-stare-czy-dlatego-maj%C4%85-umrze%C4%87-w-samotno%C5%9Bci/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...