Jump to content
Dogomania

Can vit fioletowy, agility


Recommended Posts

Can-Vit filoetowy jest dobry gdy pies ma niedobór wapna, a witaminy D jest tam dużo by lepiej te wapno i fosfor był przyswajany. Ja bym jednak na Twoim miejscu coś innego dała.
Tż dobry na układ kostny BEAPHARa jest Drucal i Irish Cal.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

jeśli masz psa rasy molosowatej to nie dawaj zielonego bo tam stosunek wapnia do fosforu jest jak 3 do 1(taki stosunek polecany jest w momencie rekonwalescencji po złamaniu kończyny lub wprzyp.zdiagnozowania krzywicy),raczej kup psu niebieski(czy tez granatowy) gdzie stosunek wapnia do fosforyu jest jak 2 do 1.ja poaję go swoim psom (maxi i giant)

Link to comment
Share on other sites

hmmm widzisz a ja miałam do wyboru te trzy i wybrałam akurat zielony:roll:
Skoro go już mam to mogłabym np podawać jej w mniejszych dawkach?
Chciałabym zadbać o jej stawy bo juz teraz widoczne jest to, że np ciężko jej jest wstać lub np opierać sie tylko na tylnich łapach. Dostawała witaminy w sumie od momentu zabrania jej od włascicielki Dolfos Junior podawac coś typowo na stawy. Tam pisze, że jest przeznaczona dla RAS DUZYCH w szczegolnosci w okresie wzrostu więc się tym zasugerowałam w wyborze ale nie wiedziałam, że to sie tak ma:oops:

Link to comment
Share on other sites

W sumie majątku nie kosztuje więc kupimy inny w takim razie żeby psisku czasem nie zaszkodzić... :)
A nie orientujecie sie czy sa jakies mniejsze opakowania? chodzi o to, że Bejsi ma wrazliwy zoladek, je tylko karme i niektóre smaki bo po reszcie biegunka. Tolerowała jedynie witaminy z Dolforsa.
A inne suplementy jakie doradzisz? ja dopiero wchodze w temat molosów, suplementów itd więc jestem zielona jak ten Canvit co kupiłam:oops:

Link to comment
Share on other sites

can vit niebieski jest super jak za taką cene i skład.mam jeszcze mikite megawit multivit canis(150 tabl.smakowych za ok 30 zł) ale te muszę uzupelniac o chondroprotektory
jeśli kupisz dla juniorów dolfos to polecam także albo artro HA lub artrophos z tej samej firmy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...