Jump to content
Dogomania

TIMON - szwendaczek z interwencji. Szczęśliwy w nowym domku.


togaa

Recommended Posts

TIMON vel PIASTEK - szwendaczek z interwencji.

Chodzi sobie samopas to tu, to tam ,po centrum miasta .
Kluczy między samochodami, wbiega wprost pod koła gdy coś „ważnego” dostrzega po drugiej stronie jezdni.
Z zachwytem zawiera psie przyjaźnie . Tu go ktoś nakarmi, tam pogłaszcze, za innym pójdzie do parku.
Miejski powsinoga.
Nie jest ani zabiedzony ani zmaltretowany psychicznie.
Pani która od jakiegoś czasu Go dożywia, poprosiła o pomoc.
Zasięgnęliśmy języka czyj On i już wiemy że ‘opiekunów” nie obchodzi co robi, gdzie śpi, czy coś jadł, gdzie przepada na całe tygodnie?
Zostawić i czekać aż go coś potrąci czy odstawić do schroniska?
Jaka wtedy gwarancja że nie trafi do podobnego ‘domu’?
Psiak jest młody, sympatyczny, uroczy .
Spróbujemy mu znaleźć nowy dom, tylko gdzie go teraz, TERAZ upchać ?

31.08.2014
Pomogła wolontariuszka Schroniska. Timon ( bo tak Go nazwała) spędził u Niej tydzień.
Ledwo co pokochał nowych opiekunów, przeprowadzka do Pani Ewy.
Niestety, psy Ewy nie zaakceptowały chłopaka. Skończyło się wielką awanturą.
Timon dzisiejszą noc prześpi u mnie, ale co dalej?

 

25.09.2014

Kolejny tydzień Timonek tymczasuje się u naszek kochanej rytka2, aż za Poznaniem.

Jest już po kastracji i szukamy domu.Jak narazie bez efektu.

 

11.10.2014

Timonek znowu przejechał pół Polski i wrócił skąd wyjechał.

Za Żywcem czekał na Timonka domek , taki już na zawsze.

W domku 12-letnia amstafka LoLA i mili Państwo.

Bądż szczęśliwy mały podróżniku !

 

Timon jest goły jak turecki Święty i  wpędzil nas w spore długi;

 

kastracja Gab.Weter. Żnin -270,00zł 25.09.2014

Jedzonko na drogę- 57,00 zł

Jedzonko od 23.09. - 101,00

Szczepienie,czip,24.10.2014 - ?

p.Krystyna Sz.Żywiec + 200,00 zł 28.10.2014

-------------------------------------

Na minusie u Timonka aż 228,00 zł ( stan na 28.10.2014r.)

 

Gdyby ktoś chciał wesprzeć grosikiem, bardzo prosimy;

 

Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne "Dla Braci Mniejszych".
43-300 Bielsko-Biała
ul.Łagodna 93/32
46 1140 2017 0000 4202 1012 0220
tytułem : Pomoc dla Timona

Kontakt w sprawie adopcji;
e-mail;[email protected]
tel.502329612 B-B


570b33030cdaef53med.jpg

ed325d1dbc8db5camed.jpg

922d2335ed48b729med.jpg

48c9b144465e8785med.jpg

833dbadf2b95acfemed.jpg

Edited by togaa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mama_Alfika']Znaczy się kobieciarz :loveu: Zupełnie jak mój Alfik :p[/QUOTE]

Amant jak cholera.
Nie daje spokoju stareńkiej [B]Niuni[/B].
Pewnie ze stresu tak odreagowuje.

[IMG]http://images67.fotosik.pl/137/643a363ea1bf7da1med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images70.fotosik.pl/136/5ae5b7ab763895d6med.jpg[/IMG]

Ciężko ująć całą psia siódemkę. Brakuje [B]Togi.[/B]

[IMG]http://images68.fotosik.pl/137/1e6bae7fd117b5d6med.jpg[/IMG]

[B]Mikuś Halny i Timon ....[/B]

[IMG]http://images67.fotosik.pl/137/d946b9793b96afc7med.jpg[/IMG]

Na górze nastolatki; [B]Toga 15[/B] lat i [B]Niunia 14.

[IMG]http://images67.fotosik.pl/137/ebe5be0d611154d7med.jpg[/IMG]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

ujawniam sie;)Timon ,ktory juz dostał u mnie przezwisko Wiewiór ma sie dobrze.To najbardziej bezstresowy i wyluzowany pies jaki mi sie trafił na dt .Jest ciapowaty ,łagodny,posłuszny naprawde bardzo grzeczny pies o fajnej zrównoważonej psychice.W przyszłym tyg. zostanie wykastrowany choc u mnie nikogo nie próbuje zgwałcic...widocznie ,zadne zwierze mu sie u mnie nie spodobało;)Moj kot ma wobez niego mordercze zamiary ale mu przechodzi powoli:)

Link to comment
Share on other sites

Przy ekspediowaniu [B]Timona[/B] w poznańskie,[B] rytka2[/B] zarządziła by wyszykować małemu jakieś legowisko, posłanko, bo żadnego spania w łóżku nie będzie...:razz:
Zrobiłam co nakazała, po czym wczoraj dostaję mmmska z [B]Timonkiem[/B] ,rozwalonym na łożu Pani Babci.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]ryteczko2,[/B] bardzo Ci kochana raz jeszcze dziękuję że dałaś mu tymczasowy domek i taki szmat drogi po Niego przejechałaś.
Ponad 800 km !!!
Dziękujemy też kochanej[B] p.Ewie K[/B]. za sponsoring wyprawy po [B]Wiewióra[/B] i za wystrojenie chłopaka w szelki,obróżkę i co tylko...

Przystanek w podróży.Taki jestem piękny;

[IMG]http://images69.fotosik.pl/143/cb167ec91f1e15e1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Przy ekspediowaniu [B]Timona[/B] w poznańskie,[B] rytka2[/B] zarządziła by wyszykować małemu jakieś legowisko, posłanko, bo żadnego spania w łóżku nie będzie...:razz:
Zrobiłam co nakazała, po czym wczoraj dostaję mmmska z [B]Timonkiem[/B] ,rozwalonym na łożu Pani Babci.:lol:[/QUOTE]

bo nie bedzie tylko nie wiem jak to wyegzekwowac narazie;)zeby Timon jeszcze chciał sapc ze mną ale chyba mnie nie lubi on tylko do babci jeszcze dzis mu odpuszcze ale jutro musze jakos mu wytłumaczyc,ze u babci spac nie bedzie.Mysle,ze miał jkąś starszą Paniąco dbała o niegobo widać ewidentnie,ze ma słabość do starszych u babci tez szuka schronienia i ociechy jak go kocur pogoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka2']widać ewidentnie,ze ma słabość do starszych u babci tez szuka schronienia i ociechy jak go kocur pogoni.[/QUOTE]

Jak go rezydenty[B] Ewy[/B] napadły, to też u mnie szukał ratunku, aż na ręce mi wskoczył.
Jest coś na rzeczy z tymi starszymi paniami...;)

Link to comment
Share on other sites

Podobno żyje[B]. Rytka[/B] dzwoniła rano.
Nadal zalega na łóżku Babci i ani się ruszyć nie może, bo kocurzysko na Niego dybie.
Biedny mały.

Po prawdzie to ma niesamowitą psychikę... Przez tyle rąk przeszedł, tyle go spotkało "przygód", a On wciąż jak skowronek.
Mam go już ogłaszać, a ciachnięcie po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

młody zapisany na środe na kastracje.Kocur nadal nie chce wychodzic z domu bo musi miec ciągle 'nowego' na oku już nie chce go zabić ale wystarczy ,ze jego kocia koleżanka Lulka zamiałknie, prychnie on juz pędzi gotów rzucić sie na Tymka.O mnie tez jest zazdrosny stara sie nie dopuszczać Tymona do mnie...no nie ma łatwego życia Tymon.Wiedziałam,ze moj kocur jest walnięty ale nie aż tak w końcu mieszkał u mnie z 3 psami i chyba teraz mysli,ze sam jest psem i ma bronić i pilnować .Jednak młody ma naprawde mocna psychike i naprawde dobrze sobie radzi z terrorem jaki sieje Madryt.
Tak wydaje mi sie ,ze on jest juz gotwy do adopcji i można go juz ogłaszać. On ufa ludziom i nie ma jakis traumatycznych złych doświadczeń 'zdrową'psychike mozna go polecic do kazdgo domu.Jest odrobine zaborczy/zazdrosny chce człowieka dla siebie takitypowy przytulak.Pieknie chodzi na smyczy,utrzymuje czystosc w domu.Piesek idealny;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...