Jump to content
Dogomania

Duszek, Mandarynka mają domy. Agatka po 10 miesiącach wróciła z adopcji.


tamb

Recommended Posts

O 21.03.2016o22:10, agat21 napisał:

Tamb, wciąż czekam na numer konta. Wiele tego nie będzie, ale zawsze coś.

Bardzo dziękuję za przelew. Doszło 100zł.

W przyszły czwartek po kolejnej wizycie z grzybicą w Bielsku zostanę podliczona i zrobię przelew. Potwierdzenia będzie na wątku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzisiaj przelewy na część długu za karmę i koszty weterynaryjne na łączną kwotę 940zł. Więcej nie dałam rady. Potwierdzenia będą na wątku do rozliczenia w związku z ostatnimi wpłatami i wpłatą, która wpłynie z bazarku na ogólne koszty. Nie bardzo potrafię rozbić to na poszczególne wątki bo żywienie jest zbiorowe a koszty weterynaryjne generowały ostatnio koty. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zawiozłam Agatkę do nowego domu w Krakowie. Wróciłam padnięta i smutna ale dom dobry. Inaczej bym nie oddała. Muszą dogadać się z kotką rezydentką. Powinno być dobrze. Jechałam specjalnie z Bielska ale mam nadzieję, że ma to sens.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze, ma na imię Luna. Mail z wczoraj:

..... Kotka ma nowe imię: Luna. Większość wczorajszego dnia przespala w ukryciu, ale wieczorem wyszła zjeść i się pobawić. W nocy spala z nami w łóżku, na zmiane z Keshi. Je sucha i mokra karmę, korzysta z kuwety. Kotki wyznaczyly sobie strefy wpływów, jeszcze na siebie posykuja, ale nie sa agresywne w stosunku do siebie. Dziś nawet wspólnie bawiły sie sznurkiem (oczywiście z pewnej odległości).

Luna ma subtelna naturę i jest straszliwym tulakiem. Rzadko poplakuje, ale wtedy biore ja na rece i daje mruczankowy koncert. Bardzo szybko się zzylismy i czekamy tylko na moment kiedy kotki się polubia. .....

Wszystkie 3 koty poszły do nowych domów z ogłoszeń kolejnej kobietki. Asiu, dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, postanowiłam założyć wspólny wątek moich podopiecznych dla ułatwienia rozliczeń. Odtąd wszelkie informacje o kotach będę zamieszczać na nim:

Będą też na nim wszelkie rozliczenia. Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...