Jump to content
Dogomania

Pilne!! Misie trzy szukają domów na juz na zaraz!


BoUnTy

Recommended Posts

Boże następny koszmar zwierząt :(

Masakra co się z tymi ludźmi dzieje, całkowity brak człowieczeństwa.

 

wróżka mimo swojego wieku była bardzo inteligentna. Była rzeczywiście wróżką, bardzo znaną, podobno jej wróżby spełniały się. Odwiedzali ją bardzo bogaci ludzie. Trafiły do mnie z tego miejsca 4 suki, dzikusy. Perełka i Migotka nie żyją, Lala jest w opiece paliatywnej, Nówka jest najzdrowsza z nich. Wszystkie ze związków kazirodczych z niewydolnością nerek.

https://picasaweb.google.com/108113876826628118030/PEREKAMETAMORFOZA

 

czytałam w necie dużo o tej kobiecie. JaK Perełka była w domu to wybuchały żarówki. Ja twardo stąpam po ziemi, ale było w tym coś dziwnego.

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej przykro się czyta i ogląda zdjęcia. Kobieta była i inteligentna i zarabiająca pieniądze, a zgotowała horror najsłabszym, od niej całkowicie zależnym.

Nigdy tego nie zrozumiem.

A Perełka przeszła rzeczywiście metamorfozę :)

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej przykro się czyta i ogląda zdjęcia. Kobieta była i inteligentna i zarabiająca pieniądze, a zgotowała horror najsłabszym, od niej całkowicie zależnym.

Nigdy tego nie zrozumiem.

A Perełka przeszła rzeczywiście metamorfozę :)

 

Niestety Perełka nie żyje, ale i tak przeżyła 4 lata po tym koszmarze.

A wróżka miała 90 lat, wszyscy podrzucali jej psy, i one sobie tak tam żyły. I tak zbierała dla nich jedzenie.

Gdzie było miasto, bogaci klienci, którzy przemykali wśród schorowanych psów po swoje wróżby

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...