Jump to content
Dogomania

Znaleziony mały, starszy, spokojny psiak dla starszej pani. Nieaktualne.


hugulaśny

Recommended Posts

W Rybniku jest sznaucerkowaty, spokojny i lgnący do ludzi psiak. Ma 8-10 lat i jest wykastrowany. Ogolić i będzie z niego cudo:
[URL]https://www.facebook.com/SchroniskoDlaZwierzatWRybniku/photos/a.518435641606929.1073741833.266986453418517/618425878274571/?type=1&comment_id=622340427883116&notif_t=like[/URL]
W sam raz dla starszej osoby. Ze zdrowiem nie ma problemów. Jest nadal w całkiem dobrej formie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hugulaśny']Po naradzie zdecydowaliśmy się na adopcję małego czarnego psiaka ze schroniska w Rybniku. Jest tylko 1 problem. Psiaka możemy zabrać dopiero końcem pzyszłego tygodia. Mam nadzieję, że do tego czasu nie trafi na ogólny wybieg.[/QUOTE]
Hej, dlaczego nie przyjechaliście po psiaka? On czeka...

Link to comment
Share on other sites

Tak to my zabraliśmy psiaka. Już jest w swoim domku.

Tofik- bo tak dostał na imię- jest cudnym psem. Prosto ze schroniska trafił do weterynarza na przegląd. Jego wiek oceniono na nie więcej niż 5 lat. Ząbki ma cudne.....  Pazurki przycięliśmy. Został odpchlony. W domu przeszedł kąpiel (oj był brudny...). Maluch uwielbia kanapę, ma wspaniały charakter. Ładnie chodzi na smyczy, nie boi się kąpać, delikatnie bierze jedzenie z ręki, umie pięknie prosić, zna jazdę samochodem i dobrze się w nim zachowuje. . Po prostu pies idealny. Jutro wstawię zdjęcia. Dzięki magda_z  za tego psiaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to my zabraliśmy psiaka. Już jest w swoim domku.

Tofik- bo tak dostał na imię- jest cudnym psem. Prosto ze schroniska trafił do weterynarza na przegląd. Jego wiek oceniono na nie więcej niż 5 lat. Ząbki ma cudne.....  Pazurki przycięliśmy. Został odpchlony. W domu przeszedł kąpiel (oj był brudny...). Maluch uwielbia kanapę, ma wspaniały charakter. Ładnie chodzi na smyczy, nie boi się kąpać, delikatnie bierze jedzenie z ręki, umie pięknie prosić, zna jazdę samochodem i dobrze się w nim zachowuje. . Po prostu pies idealny. Jutro wstawię zdjęcia. Dzięki magda_z  za tego psiaka.

To ja dziękuję! :loveu:  To był mój ulubieniec w schronisku. Spacery z nim to była przyjemność :)

Szkoda tylko, że nie byłam przy tym jak zabieraliście Tofika. Chyba się minęliśmy, bo szlam na spacer z rottweilerem.

A na zdjęcia z niecierpliwością czekam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...