Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dziękuję W

41 minut temu, ona03 napisał:

Pokerek ma rację,  brać,  sto złotych jednorazowo ode mnie, przecież to Loluś......

Dziękuję.

Wezmę w takim razie Lolusia do anecik bo ufam ,że mnie z tym nie zostawicie.

Mnie najzwyczajniej już nie stać na żadnego psiaka w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

Z tego co wiem, to Anecik nie ma miejsca....

Ja prosilam na poczatku tygodnia o miejsce dla labradorki z kojca gminnego z Tomaszowa Lubelskiego, ale niestety miejsc brak.

Coś się teraz zwolniło bo dzisiaj rozmawiałam. Jak przedwczoraj dzwoniłam czy Lalunia może przenocować to nie było pewne ale już wiem ,że miejsce się znalazło.

Agnieszko to może też być kwestia wielkości psiaka. Loluś jest malusieńki a labradorka to jednak spory piesek . Nie mam pojęcia najlepiej pytać anecik:)

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, ewu napisał:

Coś się teraz zwolniło bo dzisiaj rozmawiałam. Jak przedwczoraj dzwoniłam czy Lalunia może przenocować to nie było pewne ale już wiem ,że miejsce się znalazło.

Agnieszko to może też być kwestia wielkości psiaka. Loluś jest malusieńki a labradorka to jednak spory piesek . Nie mam pojęcia najlepiej pytać anecik:)

Mnie Anecik powiedziala, ze nie chodzi o wielkosc psa, tylko o miejsce. Maly czy duzy miejsce w kojcu zajmuje. No i n8e wszystkie miejsca sa tylko dla psow dogomaniackich. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Mnie Anecik powiedziala, ze nie chodzi o wielkosc psa, tylko o miejsce. Maly czy duzy miejsce w kojcu zajmuje. No i n8e wszystkie miejsca sa tylko dla psow dogomaniackich. 

Nie mam pojęcia ja tylko tak " głośno"myślałam:)

Link to comment
Share on other sites

Loluś jutro dojedzie do Anecik.

Ja się potwornie stresuję ale ufam ,że mnie nie zostawicie z problemem.

Dzisiaj jechałam autem i po ruchliwej drodze wzdłuż lasu biegł psiak. Lawirował pomiędzy autami.

Stanęłyśmy ,podbiegł, okazało się to dzieciak. Chudy, młodziutki, zagubiony przecinek:(

Na szczęście dał się wziąć na ręce i wsadzić do auta.Wodę pił bez końca:( Ubłagałam znajomy  hotelik i został przyjęty warunkowo.

Teraz albo muszę wygrać w Lotka albo napaść na bank:(

Nie mogłyśmy przecież go tak zostawić:( Ma numerek ze szczepieniem wścieklizny z 2017 roku.

Dzwoniłam do lecznicy ale usłyszałyśmy ,że sprawdzą czy go mają w bazie danych!!!!!!

Nie dali znać. Będę tam dzwonić.Piesio ma bardzo brudnę obrożę, szkielecik. Z pewnością błąka się już długo.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Onaa napisał:

Czy Loluś ma wątek bo się pogubiłam ?

 

13 godzin temu, jaguska napisał:

Moja jednorazowa Lolciowa nie może nigdzie polecieć bo nie mam namiarów, proszę o numer konta do przelewu.

 

Już podaję:)

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A ja na wątku Kajtusia napisałam, że chyba już czas zacząć go ogłaszać, a jakby znalazł dom, to zapytam DS Kajtusia, czy nie przyjąłby Lolusia :)

DS czy DT? A który to Kajtuś? Już psy mi się merdają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...