Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przepraszam  2052576648_gifniewinny.gif.f0f337f4ffcba559402cbd80bb109bf0.gif   Wprawdzie to psiak z innego "podwórka" ale też potrzebuje pomocy.

Zapraszam serdecznie na wątek Kajtusia, małego psiaczka, porzuconego na terenie działek rekreacyjnych nad Rabą.

 

Gorąco proszę Was o pomoc dla tego maluszka. W zasadzie potrzebuje tylko na weta, ale to nie będzie mała sumka :( Szczepienia + kastracja, a że jest wnętrem, będzie to koszt jak sterylizacji :( Proszę nie zostawcie mnie samej z tym wydatkiem. Z uwagi na to, że już mam spore zobowiązania finansowe wobec psiaków z dogo, jest to już ponad moje możliwości.

To jest Kajtuś.

301077144_Wdniuznalezienia(3).thumb.jpg.fae578329e23fdab68eccc828eb8e496.jpg

Czy Wam też się wydaje podobny do mojej byłej tymczaski Kikuni?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elus, przepraszam, nie dam rady dziś i w najbliższych dniach zaglądać na wątki. Dziś "stoję przy garach"  i szykuje mieszkanie na przyjazd Córci... za 2 godziny jadę na lotnisko, a jeszcze wciąż sporo do ogarnięcia przede mną...

Kajtus rzeczywiście jak braciszek Kikuni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

Elus, przepraszam, nie dam rady dziś i w najbliższych dniach zaglądać na wątki. Dziś "stoję przy garach"  i szykuje mieszkanie na przyjazd Córci... za 2 godziny jadę na lotnisko, a jeszcze wciąż sporo do ogarnięcia przede mną...

Kajtus rzeczywiście jak braciszek Kikuni.

Aniu korzystaj z wizyty Córki. Cieszcie się sobą i każdą wspólną chwilą.

Usia dziękuje żeby nie Ty nadal tkwiłaby w tym schronie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Przepraszam  2052576648_gifniewinny.gif.f0f337f4ffcba559402cbd80bb109bf0.gif   Wprawdzie to psiak z innego "podwórka" ale też potrzebuje pomocy.

Zapraszam serdecznie na wątek Kajtusia, małego psiaczka, porzuconego na terenie działek rekreacyjnych nad Rabą.

 

Gorąco proszę Was o pomoc dla tego maluszka. W zasadzie potrzebuje tylko na weta, ale to nie będzie mała sumka :( Szczepienia + kastracja, a że jest wnętrem, będzie to koszt jak sterylizacji :( Proszę nie zostawcie mnie samej z tym wydatkiem. Z uwagi na to, że już mam spore zobowiązania finansowe wobec psiaków z dogo, jest to już ponad moje możliwości.

To jest Kajtuś.

301077144_Wdniuznalezienia(3).thumb.jpg.fae578329e23fdab68eccc828eb8e496.jpg

Czy Wam też się wydaje podobny do mojej byłej tymczaski Kikuni?

Podobny i bardzo urodziwy:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2018 o 18:11, elik napisał:

Kilka dobrych wiadomości od Basi :)

Ozdrowieniec Ajwar na spacerze w okolicach - no właśnie kto zgadnie, gdzie spaceruje Ajwar?

PART_1539345035952.thumb.jpeg.280bab0f38a0122aaac01bf6aad52d96.jpeg

Goja, która wygrała walkę z pawro, także ma już swój domek

46260.thumb.jpeg.5cf6e7aac1c24d277d3dcd19fda0abfa.jpeg

Dom znalazł również jeden ze szczeniaczków :)

Może Basia uzupełni katalog szczęśliwców :)

Elu dziękuję za bezcenną pomoc.

Taj teraz Ajwar ma już dom. Goja tez już w domu:)

Cztery szczeniaczki jużw swoich domkach , dwa jeszcze ich szukają.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Elus, przepraszam, nie dam rady dziś i w najbliższych dniach zaglądać na wątki. Dziś "stoję przy garach"  i szykuje mieszkanie na przyjazd Córci... za 2 godziny jadę na lotnisko, a jeszcze wciąż sporo do ogarnięcia przede mną...

Kajtus rzeczywiście jak braciszek Kikuni.

To ciesz się córcią i nie zaglądaj na dogo, ani nigdzie do netu.  Nadrobisz to potem :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

Ponawiam pytanie  -  Kto zgadnie gdzie spaceruje Ajwar?

Ja nie wiem .

34 minuty temu, elik napisał:

A Pepsi pozdrawia z domku :)

mms_img1208575249.jpg.28d60671fb20d808ec4c56b836a3dcd2.jpg

Kto większy - Pepsi, czy kot?

Fajnie widzieć Pepsi na łóżku :)

 

33 minuty temu, elik napisał:

Śliczny ten Loluś, a taki smutny, jakby wiedział, że jego przyszłość jest niepewna :(

:(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Aniu korzystaj z wizyty Córki. Cieszcie się sobą i każdą wspólną chwilą.

Usia dziękuje żeby nie Ty nadal tkwiłaby w tym schronie.

Jak sie pomyśli Basiu, ze takie cudowne Usie, Karaciki, tkwią za kratami,  smutne, zrozpaczone, cierpiące... takie skarby kochane, mądre, ufne, czujące Istoty...to się robi strasznie źle. ..po prostu podle.

Wciąż tej naszej pomocy za mało. 

Ty zresztą to wiesz najlepiej :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Też nie wiedziałam, ze to Gliwice.

Bardzo sie ciesze z tych domków, zwłaszcza Goi. Jakoś tak szczególnie przyciąga wzrok ta sunieczka. Biedne maluchy, tak ciezko chorowały... Oby ten wielki smutek zniknął już z ich pysiow!

Trzymam za to kciuki i za przyszłość Lolusia. 

Pepsi - czy to to niedawne półdiable weneckie? Ta gryzelda?  A co jej sie stalo, ze taka spokojna i nic nie gryzie?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

A Loluś nie mógłby również pojechać do szafirki ?

Pewnie mógłby, gdyby ktoś wziął go pod swoje skrzydła, założył wątek,organizował zbiórkę kasy i w końcu szukał domu.  Jak na razie nikt się na to nie zdecydował :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

Też nie wiedziałam, ze to Gliwice.

Bardzo sie ciesze z tych domków, zwłaszcza Goi. Jakoś tak szczególnie przyciąga wzrok ta sunieczka. Biedne maluchy, tak ciezko chorowały... Oby ten wielki smutek zniknął już z ich pysiow!

Trzymam za to kciuki i za przyszłość Lolusia. 

Pepsi - czy to to niedawne półdiable weneckie? Ta gryzelda?  A co jej sie stalo, ze taka spokojna i nic nie gryzie?

Tak Aniu to te półdiablę:) Chodzi do szkoły dla szczeniąt  ,ponoć najzdolniejsza:):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...