Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

22 minuty temu, Figunia napisał:

Przed chwila wrocilysmy.

Tak trzymalyscie Ciocie kciuki, ze az sterylki nie było :)

Po wygoleniu brzusia weci odkryli blizne chyba po sterylce.

Dla pewności mam jutro na klinikach zrobić usg .

 

To małej  faktycznie poszczęściło się, trzymam kciuki, aby usg potwierdziło wcześniejszą sterylkę.

Moja Neska nie uniknęła dzisiaj zabiegu, ale jest wszystko dobrze. 

 

Korzystam z okazji i zapraszam Was do pomocy kolejnemu podopiecznemu ewu  - gorąco zapraszam na bazarek dla Toffisia, który wydziergała nasza  Havanka - jedynym ratunkiem dla malucha jest pobyt w hotelu ze szkoleniem, a piesek bez żadnych deklaracji.

Już nie raz wspólnie zdziałaliśmy cuda...

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Uffff.    Odważny ten wet. Moja wetka nie oddaje zwierzaka póki ten się całkiem nie wybudzi. No ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło :)

Nie, Elu. Źle to napisalam. 

Wet mi ja wydał, kiedy już stanęła na nóżki i mogła isc sama. 

Ale mnie bylo jej szkoda, przecież nie była w pełni sil...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

To małej  faktycznie poszczęściło się, trzymam kciuki, aby usg potwierdziło wcześniejszą sterylkę.

Moja Neska nie uniknęła dzisiaj zabiegu, ale jest wszystko dobrze. 

 

Korzystam z okazji i zapraszam Was do pomocy kolejnemu podopiecznemu ewu  - gorąco zapraszam na bazarek dla Toffisia, który wydziergała nasza  Havanka - jedynym ratunkiem dla malucha jest pobyt w hotelu ze szkoleniem, a piesek bez żadnych deklaracji.

Już nie raz wspólnie zdziałaliśmy cuda...

Zajrzę jeszcze do Czarnulko.

Ważne, ze już jest po i ze dobrze się czuje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Figunia napisał:

Nie, Elu. Źle to napisalam. 

Wet mi ja wydał, kiedy już stanęła na nóżki i mogła isc sama. 

Ale mnie bylo jej szkoda, przecież nie była w pełni sil...

 

Aaaaa widzisz :) To inksza inkszość :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tola napisał:

To małej  faktycznie poszczęściło się, trzymam kciuki, aby usg potwierdziło wcześniejszą sterylkę.

Moja Neska nie uniknęła dzisiaj zabiegu, ale jest wszystko dobrze. 

 

Korzystam z okazji i zapraszam Was do pomocy kolejnemu podopiecznemu ewu  - gorąco zapraszam na bazarek dla Toffisia, który wydziergała nasza  Havanka - jedynym ratunkiem dla malucha jest pobyt w hotelu ze szkoleniem, a piesek bez żadnych deklaracji.

Już nie raz wspólnie zdziałaliśmy cuda...

 

 

Tolu dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Figunia napisał:

I od razu wet w innym świetle...

Bronię Go, bo to Człowiek naprawdę oddany zwierzakom. Prawdziwy wet z powolania i nigdy kasa nie jest najważniejsza.

... O!..  to dlaczego ja nie znam jego nazwiska?, poproszę :)

.. i nadal zaciśnięte, żeby Usia była wysterylizowanaspoko.gif

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny, bardzo, bardzo gorąco zapraszam Was na wątek mojej nowej podopiecznej suni Laluni.

To sunia z tego wątku. Znacie już jej smutną historię.  Jak wiecie, Lalunia wyrwała się ze szponów śmierci. Wygrała walkę z parwowirozą, straszliwą chorobą,  którą to walkę niestety wiele psów przegrywa, odchodząc w straszliwych męczarniach :(  

Bardzo serdecznie Was proszę pomóżcie suni wygrać w kolejnej walce. Walce o dobre psie życie. Lalunia ma zarezerwowane miejsce w hoteliku u Szafirki, ale żeby mogła tam pojechać potrzebne są deklaracje, których na razie sunia nie ma :(

Zapraszam na jej wątek i gorąco proszę o pomoc dla tej biednej suni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Usia na 90% miała zrobioną sterylkę. Badanie usg jajnika nie wykrylo. Te 10% wg weta dlatego, ze w okresie między rujkami, jajniki są b.male i mozna ich nie dojrzec.

Sunia juz w drodze powrotnej, w samochodzie, dostała trochę jedzonka, a w domu, porządną porcję świeżo ugotowanego mięsa.

Teraz bidulka odsypia ostatnie emocje i zawirowania...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

... O!..  to dlaczego ja nie znam jego nazwiska?, poproszę :)

.. i nadal zaciśnięte, żeby Usia była wysterylizowanaspoko.gif

Aniu, to jest dr Witold Terenda, a gabinet znajduje się przy ul. Św. Wincentego.

Doktor za wczorajszą wizytę nic nie kazał płacić (co mnie zbytnio nie zdziwilo) i Jego kolega, z ktorym miał robić sterylke,  a który dziś robił Usi usg, też nic nie wziął za badanie (czym już byłam mile zaskoczona). Zwykle slysze : "nic nie trzeba płacić...Pani tak pomaga pieskom..."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

11 minut temu, Figunia napisał:

Aniu, to jest dr Witold Terenda, a gabinet znajduje się przy ul. Św. Wincentego.

Doktor za wczorajszą wizytę nic nie kazał płacić (co mnie zbytnio nie zdziwilo) i Jego kolega, z ktorym miał robić sterylke,  a który dziś robił Usi usg, też nic nie wziął za badanie (czym już byłam mile zaskoczona). Zwykle slysze : "nic nie trzeba płacić...Pani tak pomaga pieskom..."

 

To wspaniali Ludzie :)   Masz szczęście, że masz takich "pod rękom" :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Figunia napisał:

Aniu, to jest dr Witold Terenda, a gabinet znajduje się przy ul. Św. Wincentego.

Doktor za wczorajszą wizytę nic nie kazał płacić (co mnie zbytnio nie zdziwilo) i Jego kolega, z ktorym miał robić sterylke,  a który dziś robił Usi usg, też nic nie wziął za badanie (czym już byłam mile zaskoczona). Zwykle slysze : "nic nie trzeba płacić...Pani tak pomaga pieskom..."

 

Szkoda,że nie ma więcej takich wetów  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...