Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

26 minut temu, elik napisał:

Jest szansa na hotelik u Anecik, ale trzeba dać odpowiedź do poniedziałku. Potem może nie być miejsca :(

Szansa na dobre życie dla sunieczki jest w naszych rękach. Nie zawiedźmy małej!

Byłoby to dla niej ratunkiem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Wiem Basiu, że czekasz na moją odpowiedź, ale na razie nie mogę niczego zadecydować.

Moja Mama ,lat 94, ma atak rwy kulszowej i w tej chwili nie mogę wziąć czwartego psa (trzy moje):(

Małgosiu rozumiem i przepraszam, ,że Ci tym zawracałam głowę.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Figunia napisał:

znowu w zyciu mi nie wyszlo...

tym razem tylko wstawienie fotki , wrrr

Nic to Figuniu :) Przepraszam, że nie dzwonię, ale cały czas jestem mocno zajęta :( Zadzwonię na pewno i na pewno Ci wyjdzie  :)

Przepraszam, jeśli nie dzisiaj, to jutro koło 9-tej. Jeśli Ci nie odpowiada ta godzina, to puść SMS-a o której zadzwonić. Będzie ok, przynajmniej ze zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Nic to Figuniu :) Przepraszam, że nie dzwonię, ale cały czas jestem mocno zajęta :( Zadzwonię na pewno i na pewno Ci wyjdzie  :)

Przepraszam, jeśli nie dzisiaj, to jutro koło 9-tej. Jeśli Ci nie odpowiada ta godzina, to puść SMS-a o której zadzwonić. Będzie ok, przynajmniej ze zdjęciami.

Eluniu, problem z fotkami juz rozwiązany.

Czekają na Ciebie i Twój wolny czas, pod ręką :)

A Ciociom (Wujkom też, jeśli tu zaglądają) powiem, ze bodaj 15 czerwca, widziałam Misie.

Córka, która do mnie przyleciała, tak bardzo chciała sunie zobaczyć, ze wyprosilysmy to spotkanie...

Córka chciała pojechać do Kasi i Wojtka, lecz Oni wsiedli w samochód i przyjechali z Misia do nas. Kochani!

Byliśmy na dluuugim spacerze nad Odrą i podziwialiśmy Misiunie, jej urodę, zachowanie i przywiązanie do Opiekunów. Misia nas poznała i witala radośnie, co było ogromnie wzruszające.

Córcia w ub.roku bardzo pomagała mi w opiece nad Misia, przeżywała Jej chorobę i też bardzo Ja pokochała.

Misia jest kochana, zadbana i rozpieszczana do granic możliwości, ale też mądrze prowadzona, jeśli jest taka potrzeba. O tą sunie możemy być spokojni!

Fotki z tego naszego spotkania, Elunia w wolnej chwili wklei na watek, za co Jej ogromnie dziekuje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Już mam mętlik w głowie od ilości bied. Już nie wiem która jest która. Wpłacę teraz 100 zł jednorazowo, a cel same wyznaczcie . Na czyje konto wpłacić ? elik czy ewu?

Jeśli na psiaczki, którymi zajmuje się Basia, to na Jej konto.  Ja będę ewentualnie skarbnikiem małej suni jamnikowatej, jeśli uda się uzbierać deklaracje na hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2018 o 18:18, Tyś(ka) napisał:

ewu, czy kochany Franio znalazł dom?
A jak nie to czy ktoś mógłby mu wykupić wyróżnienie? Koniec czerwca już tuż, tuż...
https://www.olx.pl/oferta/slodkie-szczenie-miks-jamnik-za-pare-dni-ulica-pomocy-CID103-IDw93hZ.html

 

Niestety na razie nie. Zgłosiła się Pani z Wrocławia , da mu dt od 3-go. We wtorek jadę z nim wszystko sprawdzić i ewentualnie tam zostawić.Muszę go zabrać w niedzielę rano i nie wiem co zrobię przez dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Niestety na razie nie. Zgłosiła się Pani z Wrocławia , da mu dt od 3-go. We wtorek jadę z nim wszystko sprawdzić i ewentualnie tam zostawić.Muszę go zabrać w niedzielę rano i nie wiem co zrobię przez dwa dni.

A nie ma szans na nowe zdjęcia? :( Martwię się tą ciszą na ogłoszenia.
Tyle dobrze, że znalazł się dla Frania DT, szkoda tylko że dopiero od 3ego :( nie ma szans, aby obecny dom przetrzymał go jeszcze przez te dwa dni?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Figunia napisał:

Pamięta ktoś tego slicznego chudzielca, z ub. roku?

Szczęśliwa Misiunia pozdrawia wszystkich, którzy Jej kibicowali, wspierali, a przede wszystkim te Osoby, dzięki którym wyszła,  (a raczej została wyniesiona na rekach) ze schronu.

Figuniu, te zdjęcia są mi znajome :) Czy ja nie wklejałam ich na wątek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...