Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Są też dobre wieści. Wika ma dom:)

Cudna, zaprzyjaźniona z Opiekunką Rodzina pokochała naszą dziewczynkę i Wikunia zostanie na zawsze w Krakowie otoczona miłością i opieką.

Czeka ją dalsza rehabilitacja ale najważniejsze ,że jest już u siebie:)

Potem prześlę  domowe zdjęcia Wikuni  zwanej  teraz Lotką:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Są też dobre wieści. Wika ma dom:)

Cudna, zaprzyjaźniona z Opiekunką Rodzina pokochała naszą dziewczynkę i Wikunia zostanie na zawsze w Krakowie otoczona miłością i opieką.

Czeka ją dalsza rehabilitacja ale najważniejsze ,że jest już u siebie:)

Potem prześlę  domowe zdjęcia Wikuni  zwanej  teraz Lotką:)

Ogromnie się cieszę. Dziękuję Ci Basiu. Moje oczy znowu mokre!

Biedna zmaltretowana sunia. Oby zaznała pełni szczęścia u boku kochających ją opiekunów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zdarzył się cud. Od dawna staramy się znaleźć dom dla dwóch nierozłącznych suczek.

Dwie rude piękności Nana i Karotka związane przyjaźnią powstałą w schroniskowej budzie.

Nana spora ale wycofana długo nie wychodziła z budy. Kiedy do boksu trafiła Karotka stała się przewodnikiem Nany.

Na spacerach Nana zawsze biegła za Karotką, nie potrzebowała smyczy, nigdy nie oddaiła się nawet na krok.

Tylko wspólny dom wchodził w rachubę. Czy to możliwe?? 

Wiele osób chciało adoptować małą Karotkę ale wtedy Nana kompletnie by się załamała.

Wczoraj obie pojechały do wspólnego domu. Przefajni Ludzie, dom z ogrodem i nasze dwie dziewczynki razem.

Dawno tak nie ryczałam z radości.

 

k6

Karotka

k1

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Wczoraj zdarzył się cud. Od dawna staramy się znaleźć dom dla dwóch nierozłącznych suczek.

Dwie rude piękności Nana i Karotka związane przyjaźnią powstałą w schroniskowej budzie.

Nana spora ale wycofana długo nie wychodziła z budy. Kiedy do boksu trafiła Karotka stała się przewodnikiem Nany.

Na spacerach Nana zawsze biegła za Karotką, nie potrzebowała smyczy, nigdy nie oddaiła się nawet na krok.

Tylko wspólny dom wchodził w rachubę. Czy to możliwe?? 

Wiele osób chciało adoptować małą Karotkę ale wtedy Nana kompletnie by się załamała.

Wczoraj obie pojechały do wspólnego domu. Przefajni Ludzie, dom z ogrodem i nasze dwie dziewczynki razem.

Dawno tak nie ryczałam z radości.

Karotka

k6   k1

 

To historia, jak z Gackami :) Też marzyłyśmy, żeby byli adoptowani razem i tak właśnie się stało :)

Czy to dwie sunie, czy jedna i ta sama ?   Jeśli dwie różne, to wyglądają jak siostry bliźniaczki :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

To historia, jak z Gackami :) Też marzyłyśmy, żeby byli adoptowani razem i tak właśnie się stało :)

Czy to dwie sunie, czy jedna i ta sama ?   Jeśli dwie różne, to wyglądają jak siostry bliźniaczki :)

Elu to są dwa zdjęcia Karotki:)

Nana to ta większa na innych zdjęciach.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Wczoraj zdarzył się cud. Od dawna staramy się znaleźć dom dla dwóch nierozłącznych suczek.

Dwie rude piękności Nana i Karotka związane przyjaźnią powstałą w schroniskowej budzie.

Nana spora ale wycofana długo nie wychodziła z budy. Kiedy do boksu trafiła Karotka stała się przewodnikiem Nany.

Na spacerach Nana zawsze biegła za Karotką, nie potrzebowała smyczy, nigdy nie oddaiła się nawet na krok.

Tylko wspólny dom wchodził w rachubę. Czy to możliwe?? 

Wiele osób chciało adoptować małą Karotkę ale wtedy Nana kompletnie by się załamała.

Wczoraj obie pojechały do wspólnego domu. Przefajni Ludzie, dom z ogrodem i nasze dwie dziewczynki razem.

Dawno tak nie ryczałam z radości.

 

k6

Karotka

k1

 

 

To jest Karotka

 

 

 

7 minut temu, ewu napisał:

Nana

n2

n3

 

To jest Nana

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Dziękuję Anetko.

Mam je z domku w MMSie ale muszę córkę poprosić żeby to wysłać Eli na maila. Ja nie umiem:)

Co zamierzasz wysłać mi na e-mail ?

Jeśli zdjęcia z MMSa, to musisz je najpierw zapisać w pamięci swojego telefonu i bezpośrednio z telefonu wysłać na mój adres e-mali.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Co zamierzasz wysłać mi na e-mail ?

Jeśli zdjęcia z MMSa, to musisz je najpierw zapisać w pamięci swojego telefonu i bezpośrednio z telefonu wysłać na mój adres e-mali.

Wiem Elu , corka to żrobi:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, ewu napisał:

Są też dobre wieści. Wika ma dom:)

Cudna, zaprzyjaźniona z Opiekunką Rodzina pokochała naszą dziewczynkę i Wikunia zostanie na zawsze w Krakowie otoczona miłością i opieką.

Czeka ją dalsza rehabilitacja ale najważniejsze, że jest już u siebie:)

Potem prześlę  domowe zdjęcia Wikuni  zwanej  teraz Lotką:)

   29083_2.thumb.jpg.0762ffd9b0397c12403bb2ee79956f59.jpg   FB_IMG_1520145327014.thumb.jpg.976980794c24f6e7368a390e92ce8155.jpg

 

A to co za sunie ?

29083.thumb.jpg.045f961ef1d7523a5ff9793d903aac0e.jpg    29063.thumb.jpg.9b299a11e149b0eba44f33789e2e87cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewu napisał:

Elu przepraszam ,że nie opisałam zdjęcia. To moje niunie kochane już w domku:) Na drugim zdjęciu z prawej Nana biega po ogrodzie.

No co Ty, nie masz za co przepraszać :)   Zabiegana pomyślałaś pewnie, że to oczywiste, a ja ślepota byłam już tak zmęczona, że nie przyszło mi to do głowizny i tyle :)

Sunie mają wspaniałe warunki  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...