Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

28 minut temu, elik napisał:

A będziemy mieć wiadomości o jej zdrowiu i dalszych losach Aniu ?

Tak , Eluniu to Ci mogę nawet sama obiecać!... teraz Ewu, pomaga na kilku frontach, jest w trasie, dzwoniła nawet cieszyła się bardzo ...ale może zostawię Jej  radość podzielenia się tą wiadomością z wami :)

Elu, Wikunia To taka sama kochana, ufna sunia jak Gwiazdunia, Dosia podobno ,kto się z nią zetknie jest zauroczony jej charakterem :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

Tak , Eluniu to Ci mogę nawet sama obiecać!... teraz Ewu, pomaga na kilku frontach, jest w trasie, dzwoniła nawet cieszyła się bardzo ...ale może zostawię Jej  radość podzielenia się tą wiadomością z wami :)

Elu, Wikunia To taka sama kochana, ufna sunia jak Gwiazdunia, Dosia podobno ,kto się z nią zetknie jest zauroczony jej charakterem :)

Dzięki wielkie za dobre wieści Aniu :) Wszystkie te starsze sunie są kochane, przekochane. Nic tylko tulić, całować i głaskać. 

Czekamy na dobre wieści od Basi :)

Link to comment
Share on other sites

U Wikuni wszystko w porządku. Widzi na oczko, cały czas jest zakrapiane. Pyszczek otwiera na 7cm ale będzie rehabilitowana żeby to jeszcze zwiększyć. Mam zdjęcie to wyślę.

Wika dała się poznać jako uroczy kanapon , wróg kotów:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 08:28, ewu napisał:

W piątek zawożę sunę pociągem do Warszawy, jestem  już umówinia.

Isadora7 jeszcze raz dziękuję za pomoc dla malutkiej:)

Basiu, a o której będziesz w Warszawie? Ja pracuję i mam dwa spotkania, ale może udałoby mi sie urwać troszkę z pracy, żeby się spotkać i ewentualnie gdzieś zawieźć sunię.

Link to comment
Share on other sites

Info od Basi:

Do schroniska trafiła malutka sunia. Ma około dwóch lat ale widać, że parę razy rodziła.
Jest już po sterylizacji, tu jeszcze w szpitaliku,  ale teraz przebywa w kojcu zewnętrznym.
Zimno jest dla niej zabójcze :(
 
imag3997.thumb.jpg.bbecedc56102130761e31e9b3de3e47b.jpg
 
imag4001.jpg.dfd96664c1787d9be31661be15d10989.jpg
 
imag3992.jpg.b258eefc85fcfc75a5f3c5a824f3447a.jpg
 
Może ogłaszać ja jako zaginioną.  Przy obroży ma jakiś medalion.  Czy ktoś sprawdził co tam pisze ?
Biedne maleństwo :(
Link to comment
Share on other sites

Kochane, Basia dojeżdża do Warszawy, a ja jadę się z nią spotkać. Jak sądzicie, czy byłaby szansa zrobienia bazarku kilometrowego na zwrot kosztów biletu Basi? Podobno ktoś robi takie bazarki (nie mam pojęcia kto, ale słyszałam). Basia sama o to nie poprosi, ale naprawdę koszty, które ostatnio ponosi są zabójcze dla jednej osoby. Poradźcie do kogo się zwrócić w tej sprawie...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, Basia dojeżdża do Warszawy, a ja jadę się z nią spotkać. Jak sądzicie, czy byłaby szansa zrobienia bazarku kilometrowego na zwrot kosztów biletu Basi? Podobno ktoś robi takie bazarki (nie mam pojęcia kto, ale słyszałam). Basia sama o to nie poprosi, ale naprawdę koszty, które ostatnio ponosi są zabójcze dla jednej osoby. Poradźcie do kogo się zwrócić w tej sprawie...

 

Ekstra specem w tej dziedzinie jest Havanka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...