Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

3 godziny temu, anica napisał:

Nooo... nie powiem! piękna jest!  jak kocham jamnikiz_jezorem.gif

Jest malutka sunia w typie jamnika. Trafiła z siostrą, siostra ma domek a ona została.

Trzęśie się z zimna, Madzia ubrała ją w kubraczek ale uporczywie go ściąga. Dostałam numer od Anuli do Jamników ale może ktoś zna dziewczyny osobiście i wtedy łatwiej coś załatwić.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Jest malutka sunia w typie jamnika. Trafiła z siostrą, siostra ma domek a ona została.

Trzęśie się z zimna, Madzia ubrała ją w kubraczek ale uporczywie go ściąga. Dostałam numer od Anuli do Jamników ale może ktoś zna dziewczyny osobiście i wtedy łatwiej coś załatwić.

.. Czy myślisz o naszej Isadorze7?  to jest Warszawa

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2018 o 16:33, Tyś(ka) napisał:

Faktycznie zupełnie inny... ale biedactwo przeokropne.
27400067_1716487771753838_959302000_n.jpg.d1f210e8965b985948fd0e679289661b.jpg

27496500_1716306071772008_2122168100_n.jpg.3b7f89d882a11e38f25316a1cb140dfc.jpg

 

Dzisiaj chyba już można odetchnąć. Szkrabik od wczoraj czuje się dobrze, nareszcie uwolnią go od wenflonu.

Ostatni tydzień był straszny. Przedwczoraj już traciliśmy wiarę,że się uda. Ale on walczył żeby żyć , on nie tracił nadziei chociaż weterynarze  zaczynali ją tracić i mówili o cudzie...

Nieprzespane noce morze łez, strach i straszny rachunek do zapłacenia. To wszystko warto było przeżyć żeby usłyszeć- "teraz już będzie tylko lepiej..."

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Teraz trwa operacja suni z dziurą w głowie, która nie otwiera pyszczka.

Sunia jest strasznie wyniszczona ale nie można było zwlekać z operacją. Operuje ją dr Bakowski w Krakowie.

Bardzo się denerwuję, wysyłajcie dobre myśli.

???? Chyba przeoczyułam  wiadomości o tej suni.   Jak to  dziura w głowie  ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Basiu wielkie dzięki za dobre wiadomości. Czy już wiadomo ile wyniesie koszt ratowania Szkrabika :)

Elu sama surowica 380zł bo musiałam kupić dodatkowo dla psa rezydenta bo tak kazał wet , na dzień dzisiejszy w jednej lecznicy jest 645 zł. nie wiem ile policzą za pierwszą wizytę w Zabrzu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Elu sama surowica 380zł bo musiałam kupić dodatkowo dla psa rezydenta bo tak kazał wet , na dzień dzisiejszy w jednej lecznicy jest 645 zł. nie wiem ile policzą za pierwszą wizytę w Zabrzu.

To spora kwota :(   Ale  trzeba będzie zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...