Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ biedactwo z psiaka :(

A ja przypominam o Aurze... bo zasiedziała się suńka... może ktoś mógłby wykupić wyróżnienie? https://www.olx.pl/oferta/sliczna-rodzinna-mlodziutka-CID103-IDqyhZT.html

Tu potrzeba lepszych zdjęć Aurze.Zdjęcia są bardzo mierne.Może 3 zdjęcie licząc bez głównego podmienić na główne.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Dziękuję:) Nie wiem już jak załatwić dobre zdjęcia. Z tym trudno coś zdziałać.

Tak ze zdjęciami tam jest ciężko ale trzeba,dzwonić, nalegać bo inaczej sunia nie znajdzie domu a za hotelik się płaci.I ogólnie hotel to tylko przejściowe miejsce a nie stałe dla psa.

W domu by miała ograniczony ruch i może by się udało zrobić sporo zdjęć i wybrać 8, tylko bez tej szmaty wiszącej na szyi.Ładna obróżka np.czerwona by poprawiła wiele a może ładne szelki też.Trzeba działać bo szkoda suni aby marnowała się w hotelu jest przecież młoda a więc adopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Tak ze zdjęciami tam jest ciężko ale trzeba,dzwonić, nalegać bo inaczej sunia nie znajdzie domu a za hotelik się płaci.I ogólnie hotel to tylko przejściowe miejsce a nie stałe dla psa.

W domu by miała ograniczony ruch i może by się udało zrobić sporo zdjęć i wybrać 8, tylko bez tej szmaty wiszącej na szyi.Ładna obróżka np.czerwona by poprawiła wiele a może ładne szelki też.Trzeba działać bo szkoda suni aby marnowała się w hotelu jest przecież młoda a więc adopcyjna.

Anula w pełni się z Tobą zgadzam i popieram. Sunia MUSI mieć zdjęcia, które jej nie szpecą. Niestety te, która ma takie właśnie są i zupełnie nie nadają się do ogłoszeń. Będzie kiblować w hoteliku, a chyba nie o to chodzi.

Wiem Basiu, że to nie Twoja wina, ale my nie możemy naciskać na kikou, tylko Ty.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Anula w pełni się z Tobą zgadzam i popieram. Sunia MUSI mieć zdjęcia, które jej nie szpecą. Niestety te, która ma takie właśnie są i zupełnie nie nadają się do ogłoszeń. Będzie kiblować w hoteliku, a chyba nie o to chodzi.

Wiem Basiu, że to nie Twoja wina, ale my nie możemy naciskać na kikou, tylko Ty.

Eluniu,sunia jest u szafirki w Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wiemy,że zdjęcia to podstawa do ogłoszeń.Sunia chyba  nie ma swojego wątku i zginęła tu na ogólnym, pośród nowych bidulek w potrzebie.Osoba decyzyjna powinna utrzymywać kontakt z dt aby była płynność info i skoro Aura jest gotowa do adopcji, to również o nowe zdjęcia.Gdyby nie Tysia, to nawet bym nie wiedziała,że Aurusia jest u szafirków....:)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Wszyscy wiemy,że zdjęcia to podstawa do ogłoszeń.Sunia chyba  nie ma swojego wątku i zginęła tu na ogólnym, pośród nowych bidulek w potrzebie.Osoba decyzyjna powinna utrzymywać kontakt z dt aby była płynność info i skoro Aura jest gotowa do adopcji, to również o nowe zdjęcia.Gdyby nie Tysia, to nawet bym nie wiedziała,że Aurusia jest u szafirków....:)

Aura ma swój wątek

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anecik napisał:

Aura ma swój wątek

 

Dzięki Anetko za wstawienie wątku :) Nie jestem w stanie wszystkich ogarnąć tak jak i większość z nas.Nie rozumiem więc dlaczego tu został poruszony temat Aury,ale jutro poczytam co i jak,na jej wątku....:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Dzięki Anetko za wstawienie wątku :) Nie jestem w stanie wszystkich ogarnąć tak jak i większość z nas.Nie rozumiem więc dlaczego tu został poruszony temat Aury,ale jutro poczytam co i jak,na jej wątku....:)

Ja już dawno nie ogarniam wątków :) ale Aurę poznałam osobiście to mi utkwiła w pamięci:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Wszyscy wiemy,że zdjęcia to podstawa do ogłoszeń.Sunia chyba  nie ma swojego wątku i zginęła tu na ogólnym, pośród nowych bidulek w potrzebie.Osoba decyzyjna powinna utrzymywać kontakt z dt aby była płynność info i skoro Aura jest gotowa do adopcji, to również o nowe zdjęcia.Gdyby nie Tysia, to nawet bym nie wiedziała,że Aurusia jest u szafirków....:)

Utrzymujemy kontakt, prosimy o zdjęcia i też ogłaszamy. .Koleżanki mi pomagają.

Aura ma wątek ale ponieważ od początku były tam tylko ze 3-4 osoby a ja już nie daję rady z niczym to go zaniedbałam.

Aura jest też reklamowana na FB. 

Link to comment
Share on other sites

Ja od  rano wczoraj chodzę po ścianach z nerwów. Biały maluszek , któremu znalazłam dt z ogłoszenia  Tyśki ma parwowirozę.

Wczoraj przejechałyśmy 350 km żeby kupić surowicę. Wczoraj rano w lecznicy natychmiast dostał od razu jedną dawkę . Więcej nie mieli więc pół dnia telefonów i załatwiania kolejnych dawek. Musiałam kupić dodatkowo 4 fiolki dla rezydenta  dt bo to wielki młody psiak i musiał dostać  surowicę osłonowo.

Szalejemy wszystkie z nerwów. Proszę módlcie się z nami żeby wyzdrowiał.

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Dzięki Anetko za wstawienie wątku :) Nie jestem w stanie wszystkich ogarnąć tak jak i większość z nas.Nie rozumiem więc dlaczego tu został poruszony temat Aury,ale jutro poczytam co i jak,na jej wątku....:)

Bogusik bo Aura jest jednym z psiaków ze schronu a ten wątek żyje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ojeeeej... to pomoc przyszła dla maluszka w ostatniej chwili... DT... :( W schronisku nie miałby żadnych szans.
Ciepłe myśli wysyłam.

Jak tylko maluszek posmutniał to zaraz miał zrobiony test na parwo. Wynik był negatywny, Po powrocie od weta zjadł serek i wszystko było ok. Rano zwymiotował, Pani pognała do lecznicy i test był pozytywny. Natychmiast dostał surowicę. Dwa razy dziennie dostaje kroplówki. Zdobyłyśmy najlepszą surowicę. Walczymy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...