Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Mam nadzieję,że dla nich też znajdę pomoc....
Jest jeszcze jak wspominałam szkielecik podobny do Lili, nie mogłam zrobić fotek ale się wybiorę i pstryknę.
[B]Mam też nadzieję ,że wątek się rozkręci i psiaki dzięki wspólnym działaniom dostaną szansę na życie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale super :) dzięki za możliwość nazwania suni :)))) z wyborem imienia poczekam aż maleńką zobaczymy :) A i jeszcze żeby była jasność- wszystkie standardowe wydatki biorę na siebie, również fryzjera, jeśli faktycznie będzie to wskazane, a podejrzewam że tak :) Zwrócę również za odrobaczenie, jeśli udałoby się je zrobić przed przyjazdem do mnie, byłabym bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Ale super :) dzięki za możliwość nazwania suni :)))) z wyborem imienia poczekam aż maleńką zobaczymy :) A i jeszcze żeby była jasność- wszystkie standardowe wydatki biorę na siebie, również fryzjera, jeśli faktycznie będzie to wskazane, a podejrzewam że tak :) Zwrócę również za odrobaczenie, jeśli udałoby się je zrobić przed przyjazdem do mnie, byłabym bardzo wdzięczna.
[/QUOTE]
Dziękuję:calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia O.']Nutusiu czyżby nr 42?!:lol:[/QUOTE]

No może... ;)

[quote name='ewu']Będzie odpchlona i odrobaczona , nazwij ją proszę inaczej:):):):)[/QUOTE]

Dzięki, bo jedną Lili w domu już mam i dobrze by było, żeby Mała nie brała z niej przykładu ;)
I podobnie jak kcd - jak zobaczę, to nazwę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No może... ;)



Dzięki, bo jedną Lili w domu już mam i dobrze by było, żeby Mała nie brała z niej przykładu ;)
I podobnie jak kcd - jak zobaczę, to nazwę :)[/QUOTE]
Super:)
Ona jest cudowna:)
Mały , chudziutki okruszek ale pełen radości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Wanda Szostek powiedział mi ,że pociągiem można wieźć jednego psa.
A dwa małe w transporterkach?
Kto zna przepisy?
[/B][/QUOTE]

Tak, jedna osoba = jeden pies. Ale nie jestem pewna czy to dotyczy też psów w transporterach.
[url]http://pies.gdynia.pl/wp-content/uploads/2014/05/zasadyprzewozu.pdf[/url]
[url]http://intercity.pl/pl/site/niezbednik-podroznego/przewoz-rowerow-rzeczy-i-zwierzat/przewoz-psa.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...