Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 5.02.2024 o 21:57, Aldrumka napisał:

@limonka80 czy mogłabym prosić o pokrycie z zebranych pieniędzy miesiąca pobytu Sabinki w hoteliku. Nie mam pełnej miesięcznej kwoty na teraz a zblizają się szczepienia. Ta kwota (600 zł) byłaby pomocna w opłatach za styczeń i luty.

Dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis -  mało ostatnio jestem na dogo, życie trochę mnie ostatnio boksuje 😞 

Przeleję zaraz tę kwotę na Twoje konto, mam nadzieję, że darczyńcy nie będą mieli nic przeciwko, Sabinka była dla Basi bardzo ważna.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2024 o 22:22, limonka80 napisał:

stan na 01.01.2024r.    :                              +  1555,46 zł

Dla Sabinki                                                      -     600 zł

stan konta na 24.02.2024r.                   :             955,46 zł

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2024 o 22:00, limonka80 napisał:

Dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis -  mało ostatnio jestem na dogo, życie trochę mnie ostatnio boksuje 😞 

Przeleję zaraz tę kwotę na Twoje konto, mam nadzieję, że darczyńcy nie będą mieli nic przeciwko, Sabinka była dla Basi bardzo ważna.

 

Bardzo dziękuję.  To nam pomoże żyć bez minusa 2-3 miesiące. Zaraz klecę bazar dla Malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam w zeszłym miesiącu, że za styczeń, utrzymanie Lolci opłaciła Figunia ❤️

Zdawało mi się że napisałam post zaraz po tym jak zrobiłam przelew, ale jak widać tylko mi się zdawało 🙁 Ostatnio życie trochę mnie przytłoczyło i jakoś nie mogę się ogarnąć, bardzo Cię przepraszam...

                               Figunia opłaciła rownież pobyt Loli za luty.

                             Bardzo, bardzo Ci dziękuję  🌷 🌼🌷

Przelałam za styczeń 341 zł (31dnix11 zł) pozostałe 10 zł dopisuję do konta środków zebranych dla Basi.

Przelałam za luty 319 zł (29 x 11 zł) pozostałe 30 zł dopisuję do konta środków zebranych dla Basi.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2024 o 22:06, limonka80 napisał:

stan konta na 24.02.2024r.  :    +   955,46 zł

    Figunia                                         + 10 zł  styczeń   

    Figunia                                         + 30 zł luty

    stan na 04.03.2024r.                   + 995, 46 zł                                                            

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za kolejny miesiąc - marzec - utrzymanie Lolci opłaciła Figunia 🌺🍀🌺

Bardzo Ci dziękuję ❤️ 

Przelałam na konto DT 414 zł ; pobyt  341 zł (31dni x 11 zł) + obróżka na kleszcze 38 zł = 379 zł

Lolci potrzebne też były nowe szeleczki - 35 zł.  

314+ 38+ 35 = 414 zł

 Figunia wpłaciła 350 zł , 29 zł dopłaciłam z pieniędzy zebranych po śmierci Basi, szeleczki malutka dostała ode mnie 🙂

Lolcia ma się dobrze, ale nikt o nią nie pyta mimo wyróżnionych ogłoszeń ...

1712490242737.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam u Basi, tradycyjnie zapaliłam od nas znicz i kiedy tam stałam , przypomniało mi się, że jakiś czas temu Pani Ewa wysłała mi zdjęcie małej Muszki która też u niej była na DT. Zawoziłyśmy małą do Pani Irenki z Katowic, która z kolei zawoziła sunię do Pani Ewy do Krakowa ... 

I przypomniało mi się, jak podjechałam po pracy po Basię do szkoły językowej w której pracowała, i łapałyśmy sunię na kolanach pod biurkami (mała była bardzo lękliwa), nabiłam sobie guza aż mi się gwiazdy pokazały, ale jak złapałam małą, to  tak się do mnie przytuliła, że czułam jak bije jej serduszko ... 

Te czasy już nie wrócą ... 😔 

Muszka już dawno w swoim domku, to zdjęcie rocznicy adopcin, Basia by się cieszyła ... 

1712490218375.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2024 o 22:16, limonka80 napisał:

stan na 04.03.2024r.                           + 995, 46 zł     

obróżka na kleszcze                                -    29 zł

  stan konta na dzień 07.04.2024r.   :  +  966,46 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2024 o 14:42, limonka80 napisał:

Byłam u Basi, tradycyjnie zapaliłam od nas znicz

Dziękuję Bożenko. Basia nadal jest mi bardzo, bardzo bliska i nadal nie mogę się pogodzić z tym, że nie ma Jej wśród nas. Często Ją wspominam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...