Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, iwonamaj napisał:

Udostępniam Oreo na fb, rozsylam z prośbą o udostępnianie znajomym i mam pytania odnośnie wieku, usposobienia, reakcji na inne psy i koty, jakiej jest wielkosci i czy byl szczepiony. Coś wiadomo? Przepraszam,  jeśli było o tym napisane, ale nie śledzę wątku na bieżąco. 

Najlepiej podawać namiary bezpośrednio do ewu osobom, które są zainteresowane - w moim ogłoszeniu tak właśnie jest. Ja jedynie tłumacze, że pies jest w schronisku, więc nie da się wsyzstkiego zweryfikować, a jego zachowanie może odbiegać od normy i podaję nr telefonu. Ewu mówiła, że Oreo ma około 2lat. 

Link to comment
Share on other sites

Oreo jedynie ma zaszczepioną wściekliznę. Nie jest odrobaczony , nie znam jego stosuku do dzieci , na koty można go sprawdzić ale to nie jest nigdy miarodajne.

Zostanie odrobaczony, możemy go zawieźć do fryzjera jak będzie dla niego dt. Trzeba go mocno ostrzyc a w schronisku byłoby mu za zimno.

Link to comment
Share on other sites

Wydatki :

Surowica 630 zł (kupiona w Krakowie) Elik ma 4 fiolki , 2 fiolki dostały szczeniaki, 1 fiolka jest u mnie

80zł dwie fiolki kupione w lecznicy w Rudzie Śląskiej Bgra może poświadczyć dostał Labi 

Razem 710 zł

Niestety za surowice nie ma faktury nie jest dostępna oficjalnie.

Wczoraj zapłaciłam za nowe dwa szczeniaczki 180zł będę miała fakturę.

Kupiłam w Zooplusie klatkę kennelową bo ta u elik jest skażona a potrzebujemy dla szczeniaków.

125, 92 zł

Dzisiaj mószę zamówić karmę i podkłady.

Na razie kupiłam 2 paczki w aptece(17,80 zł)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, ewu napisał:

Niestety za surowice nie ma faktury nie jest dostępna oficjalnie.

To prawda. Ja też nie dostałam w Bochni potwierdzenia, że Tinusia dostała surowicę. Surowica jest ujęta jako wizyta - 200,00 zł. Nie ma słowa o surowicy.

Basiu, wielka kwota :( Może jakiś bazarek ? Co z fantami, o których mówiłaś?

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

To prawda. Ja też nie dostałam w Bochni potwierdzenia, że Tinusia dostała surowicę. Surowica jest ujęta jako wizyta - 200,00 zł. Nie ma słowa o surowicy.

Basiu, wielka kwota :( Może jakiś bazarek ? Co z fantami, o których mówiłaś?

Muszę je jakoś dostarczyć. Czekam na informację bo znajoma jedzie do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

U Zuzi wszystko ok :)

Zamówiliśmy cała armię specjalnych płynów do kanapy i do pieska bezpośrednio, ezzygroom do wyczesywania żeby mniej kłaczkow latalo pomieszkaniu. Musimy na dniach zakupić jeszcze kilka rzeczy takich jak jakieś kapy czy coś podobnego zamiast kocy, tak żeby były że sliskiego materiału, do którego sierść się tak nie przyczepi. No i jakoś żyjemy.. 

20.11 mam kolejne testy dla potwierdzenia wyników histaminy przede wszystkim, bo na poprzednich była ledwo widoczna. Dobieramy leki. Myślę, że one będą na jakieś kryzysowe sytuacje, skoro na razie jakoś żyję to chyba nie powinno być tak strasznie źle na codzień kiedy zastosujemy te płyny. 

Taka mam nadzieję. 

 

Ogólnie cokolwiek by się nie działo, to to już postanowione - Zuzia to nasze bejbi i nie wyobrażamy sobie już naszego domku bez niej ;) 

  • Like 6
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Werx i Fifi napisał:

Ogólnie cokolwiek by się nie działo, to to już postanowione - Zuzia to nasze bejbi i nie wyobrażamy sobie już naszego domku bez niej ;) 

Ogromnie się cieszę z Waszej decyzji. Chciałam dać Wam serduszko, ale na dzisiaj już mi się skończyły. Może ma ktoś pożyczyć? Oddam jutro :)

Zuzia to kochane suczydło!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Werx i Fifi napisał:

U Zuzi wszystko ok :)

Zamówiliśmy cała armię specjalnych płynów do kanapy i do pieska bezpośrednio, ezzygroom do wyczesywania żeby mniej kłaczkow latalo pomieszkaniu. Musimy na dniach zakupić jeszcze kilka rzeczy takich jak jakieś kapy czy coś podobnego zamiast kocy, tak żeby były że sliskiego materiału, do którego sierść się tak nie przyczepi. No i jakoś żyjemy.. 

20.11 mam kolejne testy dla potwierdzenia wyników histaminy przede wszystkim, bo na poprzednich była ledwo widoczna. Dobieramy leki. Myślę, że one będą na jakieś kryzysowe sytuacje, skoro na razie jakoś żyję to chyba nie powinno być tak strasznie źle na codzień kiedy zastosujemy te płyny. 

Taka mam nadzieję. 

 

Ogólnie cokolwiek by się nie działo, to to już postanowione - Zuzia to nasze bejbi i nie wyobrażamy sobie już naszego domku bez niej ;) 

Dawno tak się nie cieszyłam:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2018 o 22:18, Werx i Fifi napisał:

U Zuzi wszystko ok :)

Zamówiliśmy cała armię specjalnych płynów do kanapy i do pieska bezpośrednio, ezzygroom do wyczesywania żeby mniej kłaczkow latalo pomieszkaniu. Musimy na dniach zakupić jeszcze kilka rzeczy takich jak jakieś kapy czy coś podobnego zamiast kocy, tak żeby były że sliskiego materiału, do którego sierść się tak nie przyczepi. No i jakoś żyjemy.. 

20.11 mam kolejne testy dla potwierdzenia wyników histaminy przede wszystkim, bo na poprzednich była ledwo widoczna. Dobieramy leki. Myślę, że one będą na jakieś kryzysowe sytuacje, skoro na razie jakoś żyję to chyba nie powinno być tak strasznie źle na codzień kiedy zastosujemy te płyny. 

Taka mam nadzieję. 

 

Ogólnie cokolwiek by się nie działo, to to już postanowione - Zuzia to nasze bejbi i nie wyobrażamy sobie już naszego domku bez niej ;) 

Wspaniale,że się nie poddaliście!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...