Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jutro rano wyruszamy do Zamościa z Bulinkiem. Zanocujemy whostelu w Zamościu bo nie damy rady przejechać tylu kilometrów.

Szerokiej i szczesliwej drogi Dziewczyny i uwazajcie na Siebie!

A Usia będzie już spała w swoim domku!

Wizyta zrobiona, Ludzie oceniani na 6 z plusem...musi byc dobrze.

Mam nadzieję, ze Opiekunowie Usi zaloguja się na Dogomani i bedziemy miec relacje i zdjecia suni. Namawialam Ich na to gorąco.  

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Szerokiej i szczesliwej drogi Dziewczyny i uwazajcie na Siebie!

A Usia będzie już spała w swoim domku!

Wizyta zrobiona, Ludzie oceniani na 6 z plusem...musi byc dobrze.

Mam nadzieję, ze Opiekunowie Usi zaloguja się na Dogomani i bedziemy miec relacje i zdjecia suni. Namawialam Ich na to gorąco.  

Cudownie:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Basiu, a co z Oliwką?  Kiedy ją przywieziecie?

 Jutro Elu. Jutro rano ok 10 wyruszamy do Ciebie, zostawiamy Oliwkę i jedziemy dalej do Zamościa. Kraków jest po drodze. Elu nie wiem jak Wam dziękować.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2018 o 18:40, elik napisał:

Też bardzo się cieszę, że tak się szybko i super udało. To za sprawą św. Franciszka tak się dzieje :)

 

3 godziny temu, anica napisał:

i Elik ;)

Aniu, muszę się po raz pierwszy z Tobą nie zgodzić :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ania75 napisał:

Elu czy jakaś kolejna bida znajdzie u Ciebie przystań? 

Już znalazła :) Oliwka Ale tylko na tymczasem, żeby maleństwo nie zginęło wśród mnogości psiaków w schronie. Nie poradziłaby sobie wśród dorosłych psów. Nie dopuściłyby jej do jedzenia.

Chcę założyć jej wątek, ale jakoś nie mam weny :(

Na razie pokażę ją wam :) To taki mały szkrab, żywe srebro:)  Zrobienie jej dobrych zdjęć do ogłoszeń to będzie nie lada wyzwanie!

PART_1541174375053.jpeg.0bbd0a1129fab812d39603322681c6d6.jpeg

Na początek dostała szeleczki przegryzione przez Emi i pocerowane przez mojego męża :)

PART_1541174632893.jpeg.1b7cd408eddd54673b0d6122c77c3e1d.jpeg

PART_1541174641429.jpeg.a60f582b0ef875d3a6f8591519dbff13.jpeg

PART_1541174651395.jpeg.e09ccf90c504a3434e7019bf8bd8e1a3.jpeg

PART_1541174799145.jpeg.943bb7af1dfa2f82d32c5b1e31fbf132.jpeg

PART_1541174656528.jpeg.b43aceb9df65d8205bbf98fc681ddab9.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

A ja czekam na Ewu z Bulinkiem.

To niestety poczekasz dość długo :( Dziewczyny straciły kilka godzin na zabranie ze schronu psiaka, na którego zdecydowana była pewna pani, ale gdy przyjechały z psiakiem do pani, ta powiedziała, że w piątki nie podejmuje decyzji!!!!! Wyobrażacie sobie, co za babsztyl?  To ona nie wiedziała, że dzisiaj od rana jest piątek?????  Pewnie wyjątkowo i tego babosztyl nie przewidział!!!  Współczuję dziewczynom. Wyobrażam sobie co miały ochotę zrobić wredocie.

Biedny psiak przejedzie w klatce prawie całą Polskę w poprzek tam i z powrotem i wróci do schronu :(

Widziałam Twojego Bulinka :) Słodki jest :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

To niestety poczekasz dość długo :( Dziewczyny straciły kilka godzin na zabranie ze schronu psiaka, na którego zdecydowana była pewna pani, a gdy przyjechały z psiakiem do pani, ta powiedziała, że w piątki nie podejmuje decyzji!!!!! Wyobrażacie sobie, co za babsztyl?  To ona nie wiedziała, że dzisiaj od rana jest piątek?????  Pewnie wyjątkowo i tego babosztyl nie przewidział!!!  Współczuję dziewczynom. Wyobrażam sobie co miały ochotę zrobić wredocie.

Biedny psiak przejedzie w klatce prawie całą Polskę w poprzek tam i z powrotem i wróci do schronu :(

Widziałam Twojego Bulinka :) Słodki jest :)

Jestem z ewu w kontakcie,wiem o wszystkim.W piątek nie podejmuje decyzji.A jakby w piątek urodziła to co?Nie podjęła by decyzji bycia matką?Elik,a to drugie biedne psi jedzie z Ewu?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elik napisał:

To niestety poczekasz dość długo :( Dziewczyny straciły kilka godzin na zabranie ze schronu psiaka, na którego zdecydowana była pewna pani, a gdy przyjechały z psiakiem do pani, ta powiedziała, że w piątki nie podejmuje decyzji!!!!! Wyobrażacie sobie, co za babsztyl?  To ona nie wiedziała, że dzisiaj od rana jest piątek?????  Pewnie wyjątkowo i tego babosztyl nie przewidział!!!  Współczuję dziewczynom. Wyobrażam sobie co miały ochotę zrobić wredocie.

Biedny psiak przejedzie w klatce prawie całą Polskę w poprzek tam i z powrotem i wróci do schronu :(

Widziałam Twojego Bulinka :) Słodki jest :)

... odpadłam!....na czarną listę babsztyla!... Elu znam Ciebie ... bo chyba komuś innemu bym w to nie uwierzyła??? ...Grrrr16.gif brak słów!... jak można kogoś tak potraktować????...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

Elik,a to drugie biedne psi jedzie z Ewu?

Po wypakowaniu u mnie Oliwki, którą pozwoliłam sobie przechrzcić na Tinę w dalszą drogę pojechały 3 psiaki. - Twój Bulinek, starsza suczka i ten biedak, którego przyjęcia odmówił babsztyl. Nie wyobrażam sobie jego powrotu do schronu, zwłaszcza, że to bidulinek po przejściach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...