Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

26 minut temu, Poker napisał:

DS czy DT? A który to Kajtuś? Już psy mi się merdają.

Jasna sprawa, że to przejęzyczenie. Chodzi mi oczywiście o DT, w którym jest Kajtuś, piesek, który został porzucony u mnie na działkach.

Już poprawiłam w poście  :).

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, ewu napisał:

Zadzwonia do mnie auraa. Weźmie Lolusia na dt. Ewentualny wet do pokrywania

auraa wielkie dzięki, ogromne   1738782057_kwiatki4.jpg.c7fd78aa941c0ddf992543a2ba75ee50.jpg 

Ten chłopak siedział mi na wątrobie. Przerabiałam różne kombinacje, żeby chłopak załapał się na jakiś tymczas oczywiście na odpowiednim poziomie. Jak będą wydatki na weta to coś wyskrobię. Jak będziesz rozsyłała nr konta, to proszę pamiętaj o mnie.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anecik napisał:

Maleńtasy już u mnie . Dość wystraszone, Lalunia powarkuje ze strachu , Loluś bardziej wystraszony. Lalunia pojadłą, Loluś nic nie ruszył.

Laluni przejdzie. Na nas też warczała na początku ale to szybko minęło.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

auraa wielkie dzięki, ogromne   1738782057_kwiatki4.jpg.c7fd78aa941c0ddf992543a2ba75ee50.jpg 

Ten chłopak siedział mi na wątrobie. Przerabiałam różne kombinacje, żeby chłopak załapał się na jakiś tymczas oczywiście na odpowiednim poziomie. Jak będą wydatki na weta to coś wyskrobię. Jak będziesz rozsyłała nr konta, to proszę pamiętaj o mnie.

Elu dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Niesamowite, że auraa może wziąć Lolusia do BDT. Do tej pory nie mogła. Widocznie coś się zmieniło. Super ,że przybył jeszcze jeden BDT.

Tak jak obiecałam , daję 30 zł miesięcznie i zrobię  w razie potrzeby.

Bardzo dziękuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎23‎.‎09‎.‎2018 o 13:23, agat21 napisał:

..............

Nie wiem dlaczego cytuję wpis agat .

U mnie nic się nie zmieniło .Ja muszę dbać o swoje 13-letnie maluszki. Zwłaszcza, że wiosna tego roku była dla nas bardzo ciężka. Fredzio po ciężkiej wielomiesięcznej walce z chorobą niestety odszedł. Dwa tygodnie po jego śmierci zachorowała Kropka. Na szczęście udało się ją uratować i teraz jest w dobrej kondycji.  Kropka w dalszym ciągu się wścieka i będzie bardzo zazdrosna. Stwierdziłam jednak, że spróbuję. Loloś jest małym psem i spokojnym więc myślę że się uda.:)

Ewu wiele razy nam pomogła i cieszę się, że teraz ja mogę jej pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, auraa napisał:

Nie wiem dlaczego cytuję wpis agat .

U mnie nic się nie zmieniło .Ja muszę dbać o swoje 13-letnie maluszki. Zwłaszcza, że wiosna tego roku była dla nas bardzo ciężka. Fredzio po ciężkiej wielomiesięcznej walce z chorobą niestety odszedł. Dwa tygodnie po jego śmierci zachorowała Kropka. Na szczęście udało się ją uratować i teraz jest w dobrej kondycji.  Kropka w dalszym ciągu się wścieka i będzie bardzo zazdrosna. Stwierdziłam jednak, że spróbuję. Loloś jest małym psem i spokojnym więc myślę że się uda.:)

Ewu wiele razy nam pomogła i cieszę się, że teraz ja mogę jej pomóc :)

Dziękuję:):):)

Link to comment
Share on other sites

O tyle się zmieniło ,że jednak nie ma Fredzia.

Ja biorę na razie sunie do BDT , mimo że Dolar dobija do 16. lat ,a Loczka 12. Są zazdrosne ,ale dajemy radę. No i sunie nie mogą być większe od Dolara, bo wtedy jest bardzo ciężko.On wpada w stan depresyjny.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Kropka jest agresywna, to 2,70 dkg czystej złości . Kiedyś mój teść miał na tymczasie psa z Krzyczek, który był agresywny w stosunku do moich psiaków, natomiast suczki tolerował. Kropka nie pozwoliła mu nawet podejść do teścia.  Rzucała się na niego z agresją. Obecnie  troszkę się uspokoiła a poza tym ja jej nie pozwalam na takie zachowania. Jednak  suczki na tymczas  nie mogę wziąć. Kropka Rządzi a żadna inna suczka tego nie będzie tolerowała.W ubiegłym roku znalazłam na cmentarzu szczeniaka. Na początku była ciężko obrażona ale dałyśmy radę :)

Atosik jest przyzwyczajony do tymczasów. Na początku się obraża ale potem jest ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...