Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 13.10.2018 o 17:53, Figunia napisał:

No i Usia zostala oddana.

W dobre ręce...tak myślę. 

Ja też tak myślę! naprawdę szybciutko to się stało! Aniu kochana, uratowałaś Usię ,kolejne życie Dziękujemy buziak.gif

Dnia 13.10.2018 o 19:31, ewu napisał:

Powodzenia okruszku kochany.

Aniu dziękuję za uratowanie Usi.

Ale szybko poszło! akcja błysk trois.gif Basiu, ponieważ bazarek jeszcze na ogłoszenia dla Usi trwa, proponuje zmienić na dopłatę do sterylki dla Usi?  czy można tak zmienić?   parę grosików się na zbiera, botki podarowane przez Anię ,zostały sprzedane, jak przyjdzie 18 to poproszę Basiu o Twoje konto, żeby od razu wpłacili do Ciebie , czy może tak być?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ja też tak myślę! naprawdę szybciutko to się stało! Aniu kochana, uratowałaś Usię ,kolejne życie Dziękujemy buziak.gif

Ale szybko poszło! akcja błysk trois.gif Basiu, ponieważ bazarek jeszcze na ogłoszenia dla Usi trwa, proponuje zmienić na dopłatę do sterylki dla Usi?  czy można tak zmienić?   parę grosików się na zbiera, botki podarowane przez Anię ,zostały sprzedane, jak przyjdzie 18 to poproszę Basiu o Twoje konto, żeby od razu wpłacili do Ciebie , czy może tak być?

 

 

Koniecznie Aniu.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Usia nie miała u mnie sterylki, bo prawdopodobnie zostało zrobione to wcześniej (ma maleńką  blizne). 

 

Rozmawiałam dziś z Panią Kasia i wieści są dobre. Może poza tym, ze mala sporo szczeka...Panią Kasie, ktora wczoraj przyjechala, przywitala radośnie. Cieszy się juz do Nich, wskakuje na kolanka a w nocy, do łóżka...  I tak już chyba zostanie, bo Usia na kocyku koło łóżka spać nie zamierza...

Pani Kasia pracuje po 5 do 6 godzin i tyle, plus około godziny na dojazd, nie będzie Jej w domu. Do tego sublokatorka, która jest studentką, wychodzi z domu ok. 10, 11, a że bardzo z Usią się polubily, to sunia poranki spędzać moze u Niej. Dziś pierwszy raz została sama na 5 godzin i była bardzo grzeczna, tak jak u mnie.

 

 

   
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Basiu, pisze juz od godziny. Byłam w połowie, jak zniknal nagle Internet. Na szczescie nic nie przepadlo. 

Pani Kasia o Usi mówi z takim ciepłem, troską i serdecznościa, ze jestem dobrej myśli, choć wiem, ze praca nad jej szczekliwoscia może być trudna i żmudna. ..

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, ewu napisał:

Koniecznie Aniu.

Basiu, wobec tego zmienimy i celem bazarku , będzie dopłata na szczepionki dla szczeniaczków , czy może tak być?   Basiu, proszę przyślij mi na PW konto na jakie będziemy wpłacać? / Danka488 już prosiła o podanie konta, za cegiełki już można wpłacać /

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

Basiu, wobec tego zmienimy i celem bazarku , będzie dopłata na szczepionki dla szczeniaczków , czy może tak być?   Basiu, proszę przyślij mi na PW konto na jakie będziemy wpłacać? / Danka488 już prosiła o podanie konta, za cegiełki już można wpłacać /

Cytat

 

Aniu bardzo dziękuję. Już podaję konto.na pw.

Szczeniaczki potrzebują karmy, podkładów, odrobaczeń, szczepień.

Link to comment
Share on other sites

Załatwiaj  hotelik. Deklaruję 30 zł miesięcznie. Zrobię bazarki. szkoda malucha. Jest młody , ma szansę szybko znaleźć DS.

Jakby pojechał do szafirki, to transport byłby na 2 ,a może 3 psy. Do Anecik jest blisko tylko nie wiem jakie ona ma moce przerobowe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Poker napisał:

Załatwiaj  hotelik. Deklaruję 30 zł miesięcznie. Zrobię bazarki. szkoda malucha. Jest młody , ma szansę szybko znaleźć DS.

Jakby pojechał do szafirki, to transport byłby na 2 ,a może 3 psy. Do Anecik jest blisko tylko nie wiem jakie ona ma moce przerobowe.

U anecik jest miejsce. Byłoby wspaniale ale ja nie dam rady udżwignąc finansowo kolejnego psiaka więc trzeba by zebrać deklaracje albo walczyć bazarkami.

300 zł miesięcznie plus ewentualny wet. Loluś jest zdrowy ale trzeba go będzie wykastrować.

Loluś .jest na razie strachulec ale mślę ,że u anecik się powinien się otworzyć.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

To trzeba zbierać deklaracje na niego i rezerwować miejsce u Anecik.

Na pierwszy miesiąc już jest 50 od Jaguski i 30 ode mnie. Zrobię bazarek na malucha w tych dniach.

On jutro musi wyjechać z Bieszczad i niczego dla niego nie ma.

Mamy 80 zł, brakuje 220 zł.

Co robić?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...