Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Kilka dobrych wiadomości od Basi :)

Ozdrowieniec Ajwar na spacerze w okolicach - no właśnie kto zgadnie, gdzie spaceruje Ajwar?

PART_1539345035952.thumb.jpeg.280bab0f38a0122aaac01bf6aad52d96.jpeg

Goja, która wygrała walkę z pawro, także ma już swój domek

46260.thumb.jpeg.5cf6e7aac1c24d277d3dcd19fda0abfa.jpeg

Dom znalazł również jeden ze szczeniaczków :)

Może Basia uzupełni katalog szczęśliwców :)

Link to comment
Share on other sites

Weterynarze czy psiarze  ,ale nawet oni nie  zawsze mają pojęcie o zabezpieczeniu psa przed ucieczką. Lepiej im nagadać wcześniej niż za późno. Ludzie często mają psy od szczeniaka ,a to co innego niże pies po przejściach.

Ja też dopóki nie zaczęłam bardziej zajmować się  bezdomniakami , to popełniałam mnóstwo błędów. Aż wstyd się przyznać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Figunia napisał:

Już mówiłam o tym na spotkaniu. Ale oczywiście, powtórzę dla spokoju sumienia.

Basiu, oni oboje z Rodziny "psiarzy". Psy mieli w domu od zawsze. Do tego w rodzinie jest dwóch weterynarzy (powtarzam za Ciocią wizytatorką ...).

Powinno być dobrze.

 

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Usie przyjął Pan Kuba. Sam, bo Pani Kasia musiała wyjechać do rodziny, ale wraca juz jutro.

Usia, obiegła całe mieszkanie, od razu wyskoczyla na łóżko (co P. Kuba przyjął ze spokojem), napila sie wody i choć nieco zdenerwowana, była grzeczna.

Po przekazaniu wszystkich informacji, ksiazeczki zdrowia i podpisaniu umowy, poszlismy na spacer. Usie prowadzil na smyczy p. Kuba, my z Jurkiem szliśmy z tyłu. Bardzo bałam się, czy uda się odwrócić jej uwagę na tyle, byśmy mogli zniknąć zanim się spostrzeze, ale niepotrzebnie.

Usia, dziarsko maszerowala, nie oglądając się za siebie, wiec wystarczyło nam przystanac i zrobić "w tył zwrot". Oczywiście wiem, ze to nie oznacza, ze w którymś momencie nie zauważyła, ze nas już nie ma.

Myślę o niej cały czas. Mam nadzieję, ze p. Kuba okaże Jej dziś dużo serca i zrozumienia. A potem będzie coraz lepiej, z każdym dniem. Oczywiście zadzwonię do Nich, ale chyba dopiero w poniedziałek, by dowiedzieć się, jak zniosła te pierwsze dni, noce i Ich wyjście do pracy.

 

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam na prośbę Basi i wiem już, ze Usia trochę szczeka, ale Pan Kuba mówi, ze to normalne, bo, albo cos dzieje sie za oknem, albo na korytarzu i ze ona na pewno z czasem do tego przywyknie i sie uspokoi. Byli na długim spacerze (po naszym rozstaniu), Usia zjadła jedzonko, które dla niej podałam a przed nocą miał być jeszcze jeden spacer. Za nami kilka razy sie oglądała a potem miała juz tyle wrażeń (zabawy z patykami, które uwielbia, spotkania z innymi psami, poznawanie nowej okolicy i zapachow), ze jakiegoś szczególnego stresu nie było po niej widać. 

Powiedziałam, ze przez jakiś czas, będę Ich nekac telefonami, co Pan Kuba przyjął ze zrozumieniem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Psiaczki uratowane przed niechybną śmiercią przez ekipę Basi, przypominają się :)

To chyba Gojka, która szczęśliwie ma już własny DS. Jeśli to nie Gajka Basiu, to proszę popraw :)

46192.thumb.jpeg.16998822873c65ebd03da39d640c7da1.jpeg

A to Loluś i "moja" Lala

46286.jpeg.f8866d41d480901981146e49167cf4c3.jpeg

46290.thumb.jpeg.b92c4ef6cad87041298c53c519b4d4bf.jpeg

Jeszcze smutna rekonwalescentka Lalunia  :(

46292.jpeg.96949f5b6d2f037b8a4e205944fe7325.jpeg

I Loluś. Smutas :(

46289.thumb.jpeg.e14977f91c08d54436f5e39264ccac92.jpeg

46291.thumb.jpeg.68c9bcf6ca44e7965b3040ff05beaac4.jpeg

46287.thumb.jpeg.dde0ba5e9c30c54f6f22c79c7f51d201.jpeg

46197.jpeg

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Usi pieknie dziekuje za zyczenia, by miala juz tylko dobre, szczesliwe zycie.

Oczywiście, brakuje mi jej bardzo. Tak cudownie potrafiła sie przytulac i spać z główką na ramieniu. Pomrukiwac i "gadac" przy glaskaniu, wskakiwac na kolana po buziaki.

Oby tych glaskow i pieszczot Jej nie zabrakło. ..o to sie zawsze też niepokoje, a spytać glupio...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...