Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Mam dla wszystkich zainteresowanych zachowaniem Usi, dobre wieści. Już wczoraj wieczorem szczekania bylo coraz mniej, a dzis to juz jest, mozna rzec, "średnia krajowa". Jak ktos halasuje na korytarzu, to biegnie do drzwi i szczeka. Ale głównie jest zainteresowana jedzonkiem, trochę zabawą, no i dużo śpi. 

Tak wiec był to efekt potwornego stresu, napięcia w jakim żyła, a które było, jak widać, ponad siły tej Kruszynki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedynka z matmy:)

Poprawione rozliczenie:

Pieski otrzymały na surowicę:

100 zł od anonimowego Darczyńcy

auraa 150 zł

elik 50zł

Poker 100 zł

MALWA 100 zł

HELLI 200 zł

Bazarek Poker 400 zł

Razem:

1100zł

Dziękuję:)

Surowica kosztowała 400 zł ( kupione w Krakowie niestety bez paragonu)

W Bohuminie 2625 koron, 2625 koron,1875 koron

Razem 7125 koron to jest 1183 zł

 

Surowica koszt : 1583 zł 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Mam dla wszystkich zainteresowanych zachowaniem Usi, dobre wieści. Już wczoraj wieczorem szczekania bylo coraz mniej, a dzis to juz jest, mozna rzec, "średnia krajowa". Jak ktos halasuje na korytarzu, to biegnie do drzwi i szczeka. Ale głównie jest zainteresowana jedzonkiem, trochę zabawą, no i dużo śpi. 

Tak wiec był to efekt potwornego stresu, napięcia w jakim żyła, a które było, jak widać, ponad siły tej Kruszynki.

Uffff:)

Link to comment
Share on other sites

Tez bardzo sie martwilam, Basiu.

Jeszcze muszę popracować nad tym, by nie darla japki, jak wychodzimy z domu i potem przez jakiś czas. Nie wychodzę z nia, dopóki się nie uspokoi, jak szczeka to wracamy i wysyłam ja "leżeć". Jest coraz lepiej (także na zewnatrz), choć jeszcze trochę pracy przed nami jest.

Glodomorek z niej ogromny. Je wszystko. Jak dotąd z pełną akceptacją spotkało się zaproponowanie surowej marchewki, gotowanej fasolki szparagowej, jabłka, świeżego ogórka, a także gotowanej dyni i papryki. O chlebie z masłem nawet nie wspominam...

Oczywiście, ma swoje jedzonko a te warzywa i owoce dostaje jako dodatek lub do sprobowania.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Figunia napisał:

Tez bardzo sie martwilam, Basiu.

Jeszcze muszę popracować nad tym, by nie darla japki, jak wychodzimy z domu i potem przez jakiś czas. Nie wychodzę z nia, dopóki się nie uspokoi, jak szczeka to wracamy i wysyłam ja "leżeć". Jest coraz lepiej (także na zewnatrz), choć jeszcze trochę pracy przed nami jest.

Glodomorek z niej ogromny. Je wszystko. Jak dotąd z pełną akceptacją spotkało się zaproponowanie surowej marchewki, gotowanej fasolki szparagowej, jabłka, świeżego ogórka, a także gotowanej dyni i papryki. O chlebie z masłem nawet nie wspominam...

Oczywiście, ma swoje jedzonko a te warzywa i owoce dostaje jako dodatek lub do sprobowania.

Aniu musimy jej znaleźć dom do 10 tego listopada.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie - czy psy były badane czy to napewno była parwowiroza bo jeżeli tak długo leczone nie dochodziły do zdrowia to może to była leptospiroza. Objawy obu chorób są podobne ale przyczyny i leczenie różne.

Poza tym nie rozumiem dlaczego po surowicę trzeba było jeździć aż do Czech, przecież lecznice a przynajmniej hurtownie powinny mieć ten lek. Współczuję wam bo włożyłyście ogrom pracy i wysiłku w ratowanie psiaków, podziwiam was za serce i poświęcenie.

Mam nadzieję, że maluchy bedą zdrowe.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jedynka z matmy:)

Poprawione rozliczenie:

Pieski otrzymały na surowicę:

100 zł od anonimowego Darczyńcy

auraa 150 zł

elik 50zł

Poker 100 zł

MALWA 100 zł

HELLI 200 zł

Bazarek Poker 400 zł

Razem:

1100zł

Dziękuję:)

Surowica kosztowała 400 zł ( kupione w Krakowie niestety bez paragonu)

W Bohuminie 2625 koron, 2625 koron,1875 koron

Razem 7125 koron to jest 1183 zł

 

Surowica koszt : 1583 zł 

 

 

czy to są  wpłaty na konto Fundacji ? Jeżeli tak to brakuje mojej .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2018 o 15:19, ewu napisał:

Lalunia czuje się już dobrze. Najlżej przechodzi to paskudztwo.

Na cito potrzebujemy dt choćby na miesiąc, dwa.

Basiu, nie dam rady wziąć Laluni na DT, ale moja podopieczna z hoteliku PsiArek jest już w DS więc mogłabym, gdy będzie to już możliwe, zaopiekować się Lalunią.

Link to comment
Share on other sites

To co poszło na konto Fundacji musimy przeznaczyć na zapłacenie faktur. 

 3845,00 lecznica w Gliwicach+390,00 lecznica Krosno= 4235,00 do zapłaty w lecznicach

Lecznica w Gliwicach chyba oszalała. Surowica była nasza, psy dostawały tam tylko leki, my je pilnowałyśmy, nawet nie były odizolowane.

Jesteśmy zszokowane fakturą.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, ewu napisał:

To co poszło na konto Fundacji musimy przeznaczyć na zapłacenie faktur. 

 3845,00 lecznica w Gliwicach+390,00 lecznica Krosno= 4235,00 do zapłaty w lecznicach

Lecznica w Gliwicach chyba oszalała. Surowica była nasza, psy dostawały tam tylko leki, my je pilnowałyśmy, nawet nie były odizolowane.

Jesteśmy zszokowane fakturą.

Cena zatrwazajaca !

Sama jestem ciekawa co tyle kosztuje ?

A czy przed oddaniem psiakow ustalalyscie co ile kosztuje i negocjowalyscie ceny ?

Negocjowanie po wystawirniu faktury jest troche po czasie.....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MALWA napisał:

Cena zatrwazajaca !

Sama jestem ciekawa co tyle kosztuje ?

A czy przed oddaniem psiakow ustalalyscie co ile kosztuje i negocjowalyscie ceny ?

Negocjowanie po wystawirniu faktury jest troche po czasie.....

Agnieszko a jak negocjować mając cztery walczące o życie psy. Kto miał wiedzieć jak przebiegnie leczenie, czego będą potrzebowały, jaki będzie ich stan, czy przeżyją?

Niestety takich rzeczy nie można przewidzieć. To nie jest określony zabieg. Masz rację,że teraz to już mustarda po obiedzie ale pójdę i porozmawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...