Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Posłałam Eli przepiękną. młodziutką, małą sunieczkę.

Emi to delikatna, urocza, przyjazna całemu światu, spokojna sunia.

Wolontariuszki wyjeżdzają od soboty na wakacje i strasznie się martwię, żeby jej nie zabrał ktoś na łańuch.

Jest przepiękna , młodziutka i mała....bardzo "chodliwa"

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Figunia napisał:

Sliczna sunia. Jeszcze taka ufna i radosna.

Oby udało się wyciągnąć ja jak  najszybciej zza krat!

Bardzo chciałabym dać jej BDT - za zwrotem ewentualnych kosztów weta, szelek,smyczy... ale boję się, że zostanę sama, a z różnych względów m.in. brak pełnej deklaracji dla mojej Malwinki, zobowiązania wobec innych psiaczków, nie podołam finansowo :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Bardzo chciałabym dać jej BDT - za zwrotem ewentualnych kosztów weta, szelek,smyczy... ale boję się, że zostanę sama, a z różnych względów m.i. brak pełnej deklaracji dla mojej Malwinki, zobowiązania wobec innych psiaczków, nie podołam finansowo :(

Elu, kochana jeśli dałabyś małej BDT zrobię na początek bazarek cegiełkowy na transport, weta, bieżące potrzeby i będę żebrać o pomoc

Takie cudeńko na pewno się nie zasiedzi długo

Jestem przekonana, że na Dogo nastąpi pełna mobilizacja

i nie zostawimy Cię samej z długami.

Może ktoś założył by suni wątek?

Wtedy łatwiej prosić o pomoc.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Bardzo chciałabym dać jej BDT - za zwrotem ewentualnych kosztów weta, szelek,smyczy... ale boję się, że zostanę sama, a z różnych względów m.i. brak pełnej deklaracji dla mojej Malwinki, zobowiązania wobec innych psiaczków, nie podołam finansowo :(

Elu wet, szeleczki to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Elu, kochana jeśli dałabyś małej BDT zrobię na początek bazarek cegiełkowy na transport, weta, bieżące potrzeby i będę żebrać o pomoc

Takie cudeńko na pewno się nie zasiedzi długo

Jestem przekonana, że na Dogo nastąpi pełna mobilizacja

i nie zostawimy Cię samej z długami.

Może ktoś założył by suni wątek?

Wtedy łatwiej prosić o pomoc.

Popieram:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Elu, kochana jeśli dałabyś małej BDT zrobię na początek bazarek cegiełkowy na transport, weta, bieżące potrzeby i będę żebrać o pomoc

Takie cudeńko na pewno się nie zasiedzi długo

Jestem przekonana, że na Dogo nastąpi pełna mobilizacja

i nie zostawimy Cię samej z długami.

Może ktoś założył by suni wątek?

Wtedy łatwiej prosić o pomoc.

Gabryniu, dodajesz mi siły :)  Jestem tak, brzydko powiem "zawalona" pracą na dogo, że ledwie zipię, ale miałabym wielki żal i pretensje do siebie, gdyby taka malizna trafiła na łańcuch :(

EDIT

Widzę, że i Basia poparła :)

Kurtka na wacie. Do poważna decyzja. Teraz wychodzimy do Kościoła. Jak wrócę pomyślę, czy mogę się podjąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Gabryniu, dodajesz mi siły :)  Jestem tak, brzydko powiem "zawalona" pracą na dogo, że ledwie zipię, ale miałabym wielki żal i pretensje do siebie, gdyby taka malizna trafiła na łańcuch :(

Elu, cieszę się, że dodałam Ci siły, chociaż przecież w żaden sposób jeszcze nie pomogłam.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Elu, cieszę się, że dodałam Ci siły, chociaż przecież w żaden sposób jeszcze nie pomogłam.

 

Uważam Cię za osobę odpowiedzialną więc jeśli obiecałaś pomoc, to wierzę, że nie zostawiłabyś mnie z problemem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że sunia ma szansę na DT u elik..

Ja się miotam jak 3 grosze w worku.  Chyba jeszcze nabrałam rozpędu do tymczasowania. Pysia/Kora dała mi za bardzo do wiwatu.

I Dolarek na starość zrobił się trudny do obsługi. Dziś musiałam założyć mu kaganiec ,żeby obciąć pazury i wyczyścić ucho.

Link to comment
Share on other sites

Elu kochana trzymam kciuki za możliwość dt u Ciebie. Ostatnio Madzia pogoniła pijaną kobietę , która chciała adoptować jakigoś pieska. Ale co będzie jak dziewczyny pojadą na wakcje....

Emi jest śliczna , mała , młoda w pierwszej kolejności ją wezmą.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny wierzę, że nie zostawicie mnie samą. Basiu jak załatwimy adopcję i przywiezienie suni do mnie? Jestem, jak wiesz na działce. Mam nadzieję, że znajdziemy suni super domek zanim wrócę do Krakowa.

Mąż nie za bardzo chciał się zgodzić na DT, bo jeszcze do dzisiaj pierzemy, wietrzymy piernaty i dywany po kochanej Kikuni, której niestety do końca zdarzało się zrobić sioo na dywan, czy na łóżko :(

Będę bardzo Was prosić o pomoc także w prowadzeniu wątku, bo już nie wyrabiam na zakrętach, a jak przyjdzie mi jeszcze do "obsługi" Emi, to już nie tylko dzień, ale i noc przyjdzie mi spędzać na dogo :)

Liczę na Waszą pomoc :)
 

    408388554_dzikujejestecie2.jpg.f36447ba28e7644c80aa27eee8e5ebd8.jpg

Cieszę się, że uratujemy kolejną ofiarę pseudo ludzia, ale też i boję się, jak to będzie.

Basiu będę dzwonić do Ciebie.

Muszę zmykać, bo mąż chce teraz usiąść do  komputera.

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...