Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Strasznie mi przykro, Basiu, z powodu Twojego wypadku i z powodu utraty Przyjaciela. Przytulam mocno! Może Twój Pączek spotka moją Pipi, która odeszła 29 czerwca. Również z bólem serca musiałam podjąć tę straszliwie trudną decyzję. Wiem, jak Ci ciężko :(  Mam nadzieję, że to wcześniejsze wyjście ze szpitala nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje dla Maksia, biedaka, któremu Basia załatwiała adopcję, gdy doszło do wypadku  :(              

Ma zapewnione miejsce u Anecik, nie ma zapewnionych na ten cel funduszy :(

37694216_1048392845324293_6970169379476471808_n.thumb.jpg.6d3545ec4765af8bfbdee0b703f1fffb.jpg

Deklaracje stałe:  

       25,00 zł  -  Agnieszka moja znajoma

       20,00 zł  -  ania75    

       20,00 zł  -  Ewa Marta 

       20,00 zł  -  agat21

       30,00 zł  -  Anna G-R  deklaracja telefoniczna

       20,00 zł  -  Figunia

       10,00 zł  -  b-b  przez pół roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  145,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:  

       50,00 zł  -  MALWA

     100,00 zł  -  kcd

       20,00 zł  -  Nesiowata

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  170,00 zł

 

Bardzo proszę o dalsze deklaracje. Jest już prawie połowa potrzebnej miesięcznie kwoty. Już tak niewiele brakuje do uratowania kolejnego psiego życia.

W imieniu Basi bardzo proszę o pomoc dla tego psiaczka

2029131075_gifproszcy.gif.dbc034da5e8f8eeaa3211170c816cf3c.gif

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Isiak napisał:

Strasznie mi przykro, Basiu, z powodu Twojego wypadku i z powodu utraty Przyjaciela. Przytulam mocno! Może Twój Pączek spotka moją Pipi, która odeszła 29 czerwca. Również z bólem serca musiałam podjąć tę straszliwie trudną decyzję. Wiem, jak Ci ciężko :(  Mam nadzieję, że to wcześniejsze wyjście ze szpitala nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

Bezsilność, niemoc i konieczność tak potwornych wyborów, takich strasznych decyzji są przerażające.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Deklaracje dla Maksia, biedaka, któremu Basia załatwiała adopcję, gdy doszło do wypadku  :(              

Ma zapewnione miejsce u Anecik, nie ma zapewnionych na ten cel funduszy :(

37694216_1048392845324293_6970169379476471808_n.thumb.jpg.6d3545ec4765af8bfbdee0b703f1fffb.jpg

Deklaracje stałe:  

       25,00 zł  -  Agnieszka moja znajoma

       20,00 zł  -  ania75    

       20,00 zł  -  Ewa Marta 

       20,00 zł  -  agat21

       30,00 zł  -  Anna G-R  deklaracja telefoniczna

       20,00 zł  -  Figunia

       10,00 zł  -  b-b  przez pół roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  145,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:  

       50,00 zł  -  MALWA

     100,00 zł  -  kcd

       20,00 zł  -  Nesiowata

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  170,00 zł

 

Bardzo proszę o dalsze deklaracje. Jest już połowa potrzebnej miesięcznie kwoty. Już tak niewiele brakuje do uratowania kolejnego psiego życia.

W imieniu Basi bardzo proszę o pomoc dla tego psiaczka

2029131075_gifproszcy.gif.dbc034da5e8f8eeaa3211170c816cf3c.gif

Dziękuję  i bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Joanna1235 napisał:

Elu ,Madzia mówi ,że pies jest szczepiony na wściekliznę , wykastrowany , zaczipowany ma ok. roku jest bardzo przyjaźnie nastawiony do psów i kocha ludzi.

Super psi ideał :) Bardzo dziękuję.

Muszę zaktualizować finanse psiaczków i jeśli skończę to w miarę szybko, to jeszcze dzisiaj zrobię chłopaczkowi ogłoszenie. Jeśli nie, to jutro rano i fundnę mu wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Figunia napisał:

Przytulam Cię tylko, Basiu kochana i dużo sił i zdrowia życzę. 

 

12 godzin temu, Onaa napisał:

Basiu, bardzo współczuję utraty Pączusia :(.

 

11 godzin temu, b-b napisał:

Podpisuję się pod wszystkim co pisały dziewczyny.

Trzymaj się Basiu .

 

Dziękuje Wam z całego serca. Tęsknię za Nim strasznie:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w nocy była operacja suni o imieniu Sonka. Madzia zabrała ją ze schroniska do klniki bo miała wszystkie objawy parwowirozy, było bardzo źle.

Okazało się ,że to nie parwo ale  niedrożność jelit i trzeba ją operować. Umierałyśmy o nią, sunia na szczęście żyje.

Na razie jest w klinice całdobowej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jesteście aniołami dla psów, ewu... :)
Mocno Cię przytulam, wiem dobrze jak mocno zostaje dziura po ukochanym pupilu...

Dziękuję za dobre słowa. Tysiu bardzo potrzebujemy wsparcia w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Maksiu ma ogłoszenie na OLX. Wychodzę z psiakami na spacer, jak wrócę to wyróżnię ogłoszenie.

https://www.olx.pl/oferta/roczny-przyjacielski-maksiu-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDv5mWj.html

Jeśli macie pomysł co zmienić, żeby było lepiej, to proszę piszcie.

Przydałyby się lepsze zdjęcia. Może uda się je zrobić.

Dziękuję Elu. Poproszę o lepsze zdjęcia. Strasznie mnie boli ,że  przez ten wypadek Maksio stracił dom.

Link to comment
Share on other sites

Przegadałyśmy sprawę z Ellig i podjęłyśmy decyzję, że jeśli nie macie nic przeciwko temu chciałybyśmy wziąć Maksia pod opiekę. To znaczy Maksio zamieszkałby u Anecik, a my zajęłybyśmy się jego rozliczeniami, szukaniem dla niego finansów i domu. Byłybyśmy bardzo wdzięczne za utrzymanie Waszych deklaracji dla niego, a resztę będziemy się starały zdobyć. 

Mogłabym zbierać deklaracje na swoje konto, a rozliczenia prowadzić na jego wątku, który założymy. 

Z tego co wiem Maksio mógłby jechać do Anecik już 8-9.08. Ja będę w tym czasie na urlopie z ograniczonym dostępem do internetu, dlatego wątek założyłabym mu po powrocie, czyli 12.08.

Jeśli zgodzicie się "oddać" nam Maksia, Elunia w razie czego podesłałaby mój numer konta osobom zainteresowanym albo ja wyślę ten numer po powrocie do domu. Oczywiście to w chwili zabrania go ze schroniska, nie wcześniej.

Jeszcze nie wiemy skąd weźmiemy pozostałą kasę, ale pewne jest, że chłopaka trzeba stamtąd wyciągnąć.  Jak już będzie u Anecik, będzie można coś więcej o nim powiedziec i ewentualnie zmienić treść ogłoszenia. Na pewno trzeba napisać, że konieczna jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy - inaczej nie oddajemy naszych podopiecznych nikomu:)

To co, możemy się nim zaopiekować???

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Przegadałyśmy sprawę z Ellig i podjęłyśmy decyzję, że jeśli nie macie nic przeciwko temu chciałybyśmy wziąć Maksia pod opiekę. To znaczy Maksio zamieszkałby u Anecik, a my zajęłybyśmy się jego rozliczeniami, szukaniem dla niego finansów i domu. Byłybyśmy bardzo wdzięczne za utrzymanie Waszych deklaracji dla niego, a resztę będziemy się starały zdobyć. 

Mogłabym zbierać deklaracje na swoje konto, a rozliczenia prowadzić na jego wątku, który założymy. 

Z tego co wiem Maksio mógłby jechać do Anecik już 8-9.08. Ja będę w tym czasie na urlopie z ograniczonym dostępem do internetu, dlatego wątek założyłabym mu po powrocie, czyli 12.08.

Jeśli zgodzicie się "oddać" nam Maksia, Elunia w razie czego podesłałaby mój numer konta osobom zainteresowanym albo ja wyślę ten numer po powrocie do domu. Oczywiście to w chwili zabrania go ze schroniska, nie wcześniej.

Jeszcze nie wiemy skąd weźmiemy pozostałą kasę, ale pewne jest, że chłopaka trzeba stamtąd wyciągnąć.  Jak już będzie u Anecik, będzie można coś więcej o nim powiedziec i ewentualnie zmienić treść ogłoszenia. Na pewno trzeba napisać, że konieczna jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy - inaczej nie oddajemy naszych podopiecznych nikomu:)

To co, możemy się nim zaopiekować???

 

Jak najbardziej.... Jeśli chodzi o deklarację to może spróbujmy (oczywiście w miarę możliwości) wpłacić też za lipiec plus te jednorazowe to dałoby jakiś niewielki zapas... On młodziutki jest i może szybko znajdzie domek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...